ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: مکان های دیدنی تهران

بازدید: 2721   تعداد پاسخ: 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1

مکان های دیدنی تهران

خیلی از مردم از جاهای دیدنی شهر تهران با اطلاع نیستند من از نوشتن این مقاله در نظر دارم 2 تا از این مکان ها را به شما معرفی کنم .تهران شهر بزرگی به حساب می اید و دارای مناطق پر بازدید زیادی هست. بسیاری از افراد که قصد سفر به تهران را دارند میتوانند از این مناطق تهران دیدن کنند.
    پارک ژوراسیک تهران
    حدود ۴۰ سال پیش محققان فرانسوی اندکی از بقایای یک دایناسور رو در حوالی کرمان پیدا کرده و آن فسیل رو به سرعت به کشور خود (موزه تاریخ طبیعی پاریس انتقال دادندو تا قبل از افتتاح پارک ژوراسیک در تهران، این موجود منقرض شده فقط در لا به لای کتاب ها در میان تصاویر فیلم های سینمایی قابل مشاهده بود و با وجود این پارک در تهران بسیاری از مردم تهران یا شهرستان ها یا گردشگران میتوانند با اجاره خودرو تهران از این مکان امن در محیطی جذاب دیدن فرمایند..برای اولین بار در تهران، پارک ژوراسیک تهران (پارک دایناسورهای متحرک) محیطی مفرح و هیجان انگیز برای خانواده هابه خصوص کودکان و نوجوانان فراهم آورده که بازدید از آن رو به همه خانواده ها توصیه می کنیم تمام افراد میتوانند برای اینکه روز شادی را برای کودکان خود رقم بزنند.
    مدرن پل طبیعت
    پل طبیعت یک پل سه طبقه با معماری زیبا و پیاده رو که در تهران قرار داره و از مهرماه 1394 افتتاح شده. این پل با ظرافت هر چه تمامتر از عرض بزرگراه مدرس می گذره. طول این پل ۳۰۰ متر بوده و سازه اش ۲۰۰۰پایه است.تمامی گردشگران با اجاره خودرو تهران میتوانند روز خوبی را در این پل داشته باشند. پل طبیعت بزرگ ترین پل پیاده رو ایران به حساب می اید. پل طبیعت زیر نظر شرکت نوسازی عباس آباد ساخته شده.پس از احداث این پل با این معماری فوق العاده خیلی از گردشگران توانستند با اجاره خودرو تهران از این پل دیدن کنند.برای ساخت این پل ۱۴۰۰۰تقریبا قطعه فولادی در ابعاد مختلف در ارتفاع 39 متری زمین برشکاری، سر هم و نصب شدهاز این رو این پل جلوهی زیادی را به شهر تهران داده .این پل سه نقطه در غرب بوستان آب و اتش در شرق طالقانی و بنادر را به هم وصل میکند .بسیاری از شرکت های بزرگ میتوانند با اجاره ماشین از دیدن این پل لذت ببرند. پل طبیعت ۷۰۰۰ مترمربع مساحت دارد.این پل از آنجا که 2 طبیعت زیبا را به هم متصل میکند طبیعت نامگذاری شده است.

بام تهران
    بام تهران منطقه ای است در بالاترین نقطه خیابان ولنجک،واقع در شمال تهران که امکانات تفریحی و گردشگری زیادی را داراست و بسیاری از مسافران میتوانند باخودرو خود را به این مکان خوش منظره برسانند. به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و و واقع شدن این مکان زیبا در مرتفع ترین مکان تهران و داشتن منظرهی فوق العاده رو به شهر زیبای تهران، به این مکان زیبا بام تهران می گویند. یک جاده از پارکینگ خودروها تا ایستگاه اول ساخته شده که اسفالت است .
    بسیاری از مردم برای پیاده روی از این مکان استفاده می کنند، این جاده به عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده روی استفاده میشه که از رستوران های زیادی نیز برخوردار می باشد
    منبع: [جهت دیدن لینککنید] _ [جهت دیدن لینککنید]
    0
    من هفته اینده میخوام بیام تهران برای خرید، میخواستم ببینم جایی هست قبل از اومدنم بتونم برای اجاره روزانه خانه در تهران اقدام کنم.
    [جهت دیدن لینککنید]
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع