ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: پخش عمده لوازم جانبی موبایل

بازدید: 22938   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1

پخش عمده لوازم جانبی موبایل

سلام دوستان در این تاپیک قصد دارم یک فروشگاه اینترنتی را به شما معرفی کنم که چند باری خودم ازش خرید کردم و دیدم که هم پشتیبانی قوی داره و هم محصولاتش از قیمت پایینی نسبت به بازار هستنش.
    فروشگاه اینترنتی سیانتل عمده کارش پخش لوازم جانبی موبایل هست و تمامی کابل های اورجینال و شارژرهای اورجینال و باتری های اورجینال میفروشه
    پیشنهاد میکنم یه سر به سایتشون بزنید ضرر نمیکنید.

107
    مدیریت و توسعه دهنده
    نوشته اصلی توسط abolhassan00
    سلام دوستان در این تاپیک قصد دارم یک فروشگاه اینترنتی را به شما معرفی کنم که چند باری خودم ازش خرید کردم و دیدم که هم پشتیبانی قوی داره و هم محصولاتش از قیمت پایینی نسبت به بازار هستنش.
    فروشگاه اینترنتی سیانتل عمده کارش پخش لوازم جانبی موبایل هست و تمامی کابل های اورجینال و شارژرهای اورجینال و باتری های اورجینال میفروشه

دوست عزیز
    شما اطلاعیه ای که بالای تالار قرار داده شده رو قبل از ایجاد این تاپیک مطالعه نکردید؟

1. هنگام ارسال تاپیکهایی که جنبه ی تبلیغاتی داشته، متن کاملی از توضیحات و مشخصات مربوط به محصول یا خدمت مورد نظر خود را در تاپیک قرار دهید.
    14
    فروشگاه اینترنتی پلازا با هدف تبدیل شدن به یک بازار بزرگ آنلاین چند سالی است که فعالیت خود را آغاز نموده؛ این فروشگاه اینترنتی در نظر دارد انواع کالای دیجیتال و غیر دیجیتال را متناسب با نیاز مخاطبین خود تامین کند تا کاربر بدون مراجعه حضوری و مناسب ترین قیمت ممکن محصول مورد نیاز خود را تهیه کند.

بازار اینترنتی پلازا در مرحله نخست تامین محصولات دیجیتال و لوازم جانبی مرتبط را در برنامه کاری خود دارد. در ویترین کالاهای دیجیتال پلازا محصولاتی همچون: موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر، دوربین و لوازم جانبی الکترونیک (هدفون، هدست، اسپیکر، کیف و کاور، کابل، شارژر، پاوربانک) از برندهای معتبری همچون اپل، سامسونگ، ال جی، سونی، شیائومی، هواوی، هوکو، هویت، تسکو، انرجایزر، ریزر، بلودی، لاجیتک، بیاند و غیره موجود و قابل خرید است. بازار بزرگ آنلاین پلازا با هدف دستیابی به رضایت مشتریان سعی بر این دارد تا براساس برنامه‌ای مدون، به فروشگاهی با قدرت تامین حداکثری محصولات قابل فروش به صورت آنلاین تبدیل شود. plaza.ir
    1

14
    مناسبترین قیمت کاورهای گوشی و کیف های گوشی

قیمت کیف و کاور موبایل یکی از اولین پارامترهایی است که برای مشتریان حائز اهمیت است. در فروشگاه اینترنتی پلازا می توانید با خرید کیف و کاور گوشی، حرفه ای ترین، مقاوم ترین ، رنگارنگ ترین ، متنوع ترین و جدیدترین کیف گوشی و کاور گوشی از ارزانترین تا گران ترین قیمت را داشته باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع