ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: قانون جذب (موفقیت)

بازدید: 61654   تعداد پاسخ: 33
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    اگر فكرهايت را سربراه كنى و افكار درست در ذهنت بپرورانى،
    همه چيز زندگى ات در مسير درست قرار خواهد گرفت،

هر روز را با يك انديشه نيكو آغاز كن،
    مطمعن باش كه زندگى و كسب و كارت متحول خواهد شد،

هر روز با خودت تكرار كن،

من خودم را دوست دارم،
    من دوست داشتنى هستم،
    من انسان با ارزشى هستم،

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

انتظار داشته باشید که پول بیشتری بدست بیاورید حتی اگر در حال حاضر شواهد بر علیه آن است!

ماری کلیر کارلایل، نویسنده کتاب "چگونه مغناطیس پول شویم؟"مغناطیس پول داستان خود را اینطور تعریف می کند:
    چند سال پیش من در یک شرکت نرم افزاری، مسئول فروش بودم. ما سیستمی را برای رسیدن به اهداف فروش ماهیانه خود ساخته بودیم که مثل یک معجزه کار می کرد. ما اول هر ماه اهداف فروش ماهیانه خود را روی یک تخته سفید بزرگ می نوشتیم و انتظار داشتیم که به اهداف ماهیانه خود برسیم. به طور معمول ما باید ماهی یک میلیون پوند می فروختیم!
    ما هدفی واضح و مشخص را می نوشتیم. زیر این هدف فضای سفید بزرگی را خالی می گذاشتیم. جایی که انتظار داشتیم جزئیات همه کارهایی که لازم بود برای رسیدن به این پول انجام بدهیم، نوشته شود.
    در طول ماه کم کم تخته سفید پر از درخواستها و سفارشها می شد. ما همیشه می دانستیم چه میزان از هدف را برآورده کرده ایم و چقدر از آن باقی مانده است. گاهی اوقات روز آخر ماه ما هنوز دویست و پنجاه هزارپوند از هدف عقب بودیم و نمی دانستیم چطور به آن خواهیم رسید ولی اطمینان داشتیم که به هدف خواهیم رسید.
    این روش بسیار مهیج و موثر بود و باعث می شد که آدرنالین خون ما بالا برود. همیشه در آخرین ساعات روز آخر همانطور که انتظار داشتیم یک میلیون پوند فروش ما تکمیل می شد. چون ما مشتاق و منتظر بودیم، این انرژی فراوان را به کائنات می دمیدیم و به این ترتیب معجزه می آفریدیم و میلیون ها پوند پول می ساختیم.

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

تغییر قالب ذهنی

توی جذب با ان ال پی تکنیکی داریم به اسم تغییر قالب ذهنی یا ریفریمینگ

به زبان ساده این تکنیک میگه:

با قالب ذهنی همین الانت بهتر از این چیزی که هستی نمی شی.

بنابراین اگه آرزویی تو دلت می گردونی و منتظری قانون جذب اونو برآورده کنه باید بدونی که با این قالب ذهنی الان ، این کار شدنی نیست چرا که تابلوی آرزوت به دیوار ذهن الانت قابل آویختن نیست.

پس باید چه کرد؟

ان ال پی به کمک میاد و میگه قالب ذهنی تو عوض کن.

این کار به دو صورت امکان پذیره:

یکی اینه که تغییر توی زمینه باشه ،یعنی کل تابلوی آرزو را به یک فضا و زمان جدید منتقل کنیم.

دومیش اینه که نقاشی داخل تابلورو عوض کنیم، یعنی تغییر توی محتوا و معنای آرزومون باشه.
    یعنی اتفاقات و تغییرات را به شکل جدیدی معنا کنیم.

مثلا فرض کن آرزو داری تیپ و قیافه جدیدی داشته باشی اما جایی که هستی این آرزوی تو بی معنی است.

ان ال پی میگه کافیه توی ذهنت تجسم کنی به شهر و محله و مکان دیگری رفتی که این تیپ و قیافه آرمانی ات اونجا عادیه. اینجوری دیگه محیط فعلی زندگیت نمی تونه پیام منفی به قانون جذب بفرسته و آرزوتو عقیم کنه.

گاهی مواقع هم تو آرزو می کنی مثلا تموم دندوناتو ایمپلنت کنی اما می بینی اول باید جهیزیه دخترتو جور کنی و آرزوی ایمپلنت تبدیل به یک خودخواهی میشه.
    حالا می تونی این طوری تجسم کنی که تو با ایمپلنت سالم تر و جذاب تر می شی و در نتیجه هم با کلاس تر جلوه می کنی و هم امکان یافتن شغل پردرآمدتری برای تامین هزینه جهیزیه برات فراهم می شه. در واقع با تغییر معنای آرزوت، تاثیر منفی روی قانون جذب رو حذف می کنی.

با تغییر زمینه یا محتوای قالب ذهنی این امکان برات فراهم میشه که احساسات و رفتارها و توانمندی های جدیدی در تو ظاهر بشه و منفی های سرراه جذب آرزوهات به مثبت تبدیل بشن.

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

تكنيك دريافت خواسته ها از طريق احساس خوب

ﻭقتی شما ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﻮبی ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎشید،
    ﺭﻭی فركانس ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺭيد،

ﺭﻭی فركانسي ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰﻫﺎی ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺳﺮﺍغ شما می ﺁﻳﺪ.

ﻭ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺑﺨﻮﺍهید ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ می کنید.
    شما ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﭼﻴﺰی ﺭﺍ نمی کنيد ﻣﮕﺮ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺁﻥ ﺣﺎﻝ ﻭ ﻫﻮﺍی ﺧﻮبی ﺑﻪ شما ﺩﺳﺖ بدهد،

پس ﺧﻮﺩتان ﺭﺍ ﺭﻭی فركانس ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﻮﺏ ﻗﺮﺍﺭ دهيد،

ﻣﺴﻠﻤﺎً ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ هايتان ﺭﺍ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ می کنید..

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

قدرت جذب و خلاقیت شما

من تنها مشکلی هستم که همیشه خواهم داشت.

و خود من راه حل هستم.

💯منظورم مثبت و منفی است، منظورم این است که شما جذب می کنید،

نه فقط چیزی که از آن می ترسید، شما چیزی را که احساس می کنید هم جذب می کنید.

چیزی که هستید، چیزی که جذب می کنید، چیزی که در ذهن شما می گذرد.

🌀این یک قانون فیزیک است.

از هر فیزیک دانی بپرسید آن ها خواهند گفت که چیزی که شما می گویید، صحیح است.

من چیزی می شنوم که تمام طول روز درباره ان فکر می کنم.

💢و وقتی که می دانید، چیزی که شما به آن فکر می کنید، چیزی است که در واقعیت شما گسترش می یابد.

از این پس مراقب چیزهایی باشید که به آن فکر می کنید.

به افکارتان اجازه ندهید روی چیزی متمرکز شوند که شما نمی خواهید، و نمی خواهید در زندگیتان ظاهر شود.

⭕️تو باید بفهمی

⭕️تو آهن ربایی!

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

خلاصه ﺍﯼ ﺍﺯ ﭼﻨد ﺭﺍﻫﮑﺎﺭ ﺑﺮﺍی ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺍسته‌ها

✅ﺁﺭزﻭﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻣﻮﮐﻮﻝ ﻧﮑﻦ... ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻝ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﻦ.

ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ
    ﻧﮕﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﺷﻮﻡ ﺑﮕﻮ : "ﻣﻦ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻫﺴﺘﻢ،ﻣﻦ ﺳﺎﻟﻢ ﻫﺴﺘﻢ،ﻣﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﻫﺴﺘﻢ"....
    ﮐﻠﻤﻪ ﻧﻪ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﺣﺬﻑ ﮐﻦ...
    نگو : ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺷﻮﻡ،ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺳﺮﻣﺎ ﺑﺨﻮﺭﻡ،ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﻓﻘﯿﺮ ﺑﺎﺷﻢ .ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﺑﺮﯼ ،ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻨﻔﯽ ﺁﻥ ،ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ . ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺑﯿﻨﺪﯾﺸﯿﻢ،ﻫﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﺮﺩ؛ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﺗﺮﺱ،ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﻭ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ،ﻫﻤﺎﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺟﺬﺏ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ. ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺑﮕﻮ ﻣﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﻫﺴﺘﻢ. ﻣﻦ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ
    ﻫﺴﺘﻢ ...

✅ﺁﺭﺯﻭﯾﺖ ﺭﺍ ﺩﻗﯿﻖ،ﻭﺍﺿﺢ ﻭﮐﻮﺗﺎﻩ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﻦ :
    ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﻭﺍﺿﺢ ﺗﺮ،ﺭﻭﺷﻦ ﺗﺮ،ﺩﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﻭ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﻨﺪ،ﺟﺬﺏ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ. ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻭ ﻧﻮﻉ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﻗﯿﻖ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﻦ.

✅ﻭﺍﻧﻤﻮﺩ ﮐﻦ :ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ؛ ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻃﻮﺭﯼ ﻭﺍﻧﻤﻮﺩ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﯾﺖ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﯼ،ﻧﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺑﺮﺳﯽ !!!! ﻣﺜﻼ : ﺍﮔﺮ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ،ﻭﺍﻧﻤﻮﺩ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﯼ .

✅ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :
    ﻫﺮﮔﺰ ﺷﮏ ﻭ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﺑﻪ ﺩﻟﺖ ﺭﺍﻩ ﻧﺪﻩ. ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﻭ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ،ﺑﺎﻭﺭ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ. ﺑﺪﺍﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﻣﯿﺮﺳﯽ....

✅ به ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ،ﻧﻪ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ :
    ﻭﻇﯿﻔﻪ ﻣﺎ ﺍﯾﻦ ر ﮐﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﺩﺍﺭﯾﻢ،ﺩﺭ ﺫﻫﻨﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﮔﯿﺮﯾﻢ؛ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮ : ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯿﺮﺳﻢ؟

ﺩﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﻮﺍﻗﻊ ، ﺁﺭﺯﻭﻫﺎ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﺮ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻫﺮﮔﺰ ﻓﮑﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ. ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎﺑﺖ ﺁﻧﭽﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ، ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﻭ ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭ ﺑﺎﺵ. ﺳﭙﺎﺳﮕﺰﺍﺭﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﺳﺖ ....

✅به ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﺖ ﺭﻭﺡ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺪﻩ :
    ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ. ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﯾﺖ ﺭﻭﺡ،ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻭ ﻫﯿﺠﺎﻥ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﮐﻦ. ﻧﻘﺶ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻦ .ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﺁﻧﭽﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﺪﻩ. ﻫﺮ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﮐﻪ ﺭﻭﺡ ﻭ ﻫﯿﺠﺎﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺑﻪ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﺪﻫﯽ،ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺭﺳﯿﺪ . ﺁﻧﭽﻪ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﺎ ﻗﻠﺒﺖ ﺑﺨﻮﺍﻩ ....

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    مثبت اندیشی به معنای خود را گول زدن نیست ـ
    مثبت اندیشی به معنای ندیدن مشکلات نیست ـ

بلکه مثبت اندیشی یعنی :
    باور داشته باشید , برای هر مشکلی راهی هست ـ
    باور داشته باشید , راه رسیدن به خواسته های تان , عزم و اراده خودتان است ـ
    باور داشته باشید , اگر به هدفی نرسیدیم , آخر دنیا نیست ـ
    باور داشته باشید که انسان ها , قصد آزار شما را ندارند ـ بلکه آن ها هم مشکلات خودشان را دارند ـ

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    اگر به دنبال سوالات منفی بروید ذهنتان نیز به دنبال جوابهای منفی می رود

مثلا چرا من این قدر بدشانسم؟

چرا کارهایم خوب پیش نمیرود ؟چرا همیشه ترکم میکنند؟وبسیاری از این سوالات منفی که سودی برایتان نخواهد داشت در عوض سوال های مثبت از خودتان برسید تا جواب های مثبت بگیرید بپرسید که چه چیزی خوشحال ، موفق وجذابتان میکند بقیه را به ذهن بسپارید نیاز نیست که پاسخ دهید ذهن ناخودآگاه به دنبال جواب مثبت میرود وچیزهایی را پیدا میکند که برایتان خوش آیند است....

به خانواده ام ال مارکتینگ بپیوندید
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد

هفت قانون طلایی nlp برای موفقیت :

✅قانون اعتقادات

به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در غالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.

✅قانون انتظارات

هر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر این قانون را در زندگی روزمره زیاد دیده‌اید.

✅قانون جاذبه

منفی‌ها، منفی‌‌ها را جذب می‌کنند و مثبت ها، مثبت‌‌ها را. افراد با ذهنیت منفی، اشخاص منفی را جذب می‌کنند و برعکس، افراد با ذهنیت مثبت، اشخاص پر انرژی و مثبت‌اندیش را.

✅قانون جانشینی

ذهن نیمه‌هوشیار در یک لحظه می‌تواند فقط به یک وجه از قضیه فکر کند (مثبت یا منفی). یعنی زمانی که می‌خواهیم به جنبه مثبت کاری فکر کنیم قادر نیستیم در همان لحظه جوانب منفی آن را هم بسنجیم. مگر آنکه جنبه منفی جانشین وجه مثبت شود.

✅قانون کارما

آدمی تنها آنچه را که می‌دهد باز می‌ستاند. بازی زندگی، بازی بومرنگ هاست. پندار و کردار و گفتار انسان دیر یا زود با دقتی حیرت انگیز به خود او باز می‌گردد.
    کارما واژه‌ای است سانسکریت به معنای �بازگشت�. آنچه که آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد. بسیاری از مردم از این واقعیت غافلند که هدیه دادن نوعی سرمایه گذاری است و اندوختن از سر حرص و احتکار جز تنگدستی عاقبتی ندارد.

✅قانون بخشایش

این قانون می‌گوید خطا‌‌های خود و دیگران را فراموش کنید و ببخشید. فراموش کردن خطا‌‌های خود این حسن را دارد که تصویر ذهنی شخص از خود، مخدوش نمی‌شود.
    هر اندیشه‌ی خشک و محدود‌کننده‌ای مثل مقصر دانستن خود، یا کینه و ناراحتی داشتن از دیگران بر ذهن نیمه‌هوشیار اثر گذاشته، مانع پیشرفت می‌شود.

✅قانون پرهیز از تردید و هراس

جز تردید و هراس هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و آرمان‌‌هایش فاصله ایجاد کند. اگر انسان بدون دلهره، برای تحقق آرزو‌هایش تلاش کند، بی‌درنگ برآورده خواهد شد.
    ترس، دشمن بزرگ بشر است. ترس از تنگدستی، ترس از بدبختی، ترس از شکست، ترس از بیماری، ترس از دست دادن و …

556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    چگونه مثل یک میلیونر فکر کنیم؟

باور داشته باشید که می‌توانید موفق شوید. قبل از اینکه به موفقیت برسید، باید باور داشته باشید که می‌توانید موفق شوید. این جمله فقط یک عبارت کلیشه‌ای نیست. مهم نیست که قبلا چه باوری داشته‌اید از هم اکنون می‌توانید با تغییر در باورهای زندگی خود را متحول کنید. " بدون داشتن باورهای مثبت و عمیق، هرگز موفق نخواهید شد." اگر باور نداشته باشید که می‌توانید ثروتمند و متمول شوید، هرگز به ثروت دست نمی‌یابید. اغلب افراد می‌گویند"هرچه را که می‌خواهید در دنیای واقعی نمی‌توانید به دست آورید یا با خیال‌پردازی وقت خود را تلف نکنید." ما غالبا این حرف‌ها را می‌شنویم و با این تفکرات، باورهایمان شکل می‌گیرد، در نتیجه این‌طور به نظر می‌رسد که ثروت به تعداد محدودی از افراد خوش‌شانس اختصاص دارد. اما این افکار درست نیست، نقطه عطف زندگی افراد موفق جایی است که به کامیابی خود ایمان می‌آورند.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع