ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: شروع کسب و کار اینترنتی

بازدید: 3122   تعداد پاسخ: 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    3

شروع کسب و کار اینترنتی

سلام به دوستان عزیز
    بچه ها من قبلا کارمند بودم و با توجه به این شرایط کرونا و بحث دورکاری و قرنطینه و اینکه باید نیرو های شاغل کمتر باشن من تعدیل نیرو شدم و تو خونه ام
    منی که انقد فعال بودم اینحوری بیکار بودن خیلی برام سخته و نمیتونم تحمل کنم
    خیلی اهل شبکه های اجتماعی هستم و دائم تو اینستاگرام و اینا میچرخم و میبیبنم که بقیه مخصوصا خانوما خیلی دارن از طریق همین اینستاگرام درآمد کسب میکنن مهم ترین مسئله هم اینه که تو خونه ان و هیچ مکانی رو به عنوان مغازه و اینا ندارن
    چند وقتیه خیلی تو فکرمه که چرا من یه کسب و کار نداشتم تو خونه
    خیلی خیلی سرچ کردم و تحقیق ولی راستشو بخواین خیلی میترسم از اینکه نکنه شکست بخورم
    از شما ها کسی هست که در این حوزه تجربه داشته باشه یا حتی بتونه بهم مشاوره بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    556
    مدرس و تحلیلگر اقتصادی
    کارشناس ارشد اقتصاد
    سلام
    درخصوص بحث کارآفرینی و خود اشتغالی مبحث اصلی وجود یک ایده و مدل کسب و کار با توجیه اقتصادی هست، تمامی کارآفرینان دنیا برای رسیدن به پاسخ این سوال چندین سال کار و تلاش و مطالعه داشتن تا بتونن راه خودشون رو پیدا کنن.
    یکی از ایده ها برای درآمدزایی از اینستاگرام فروش یک محصول یا ارائه یک خدمات هست که در تخصص شماست یا با ارائه مشاوره در حوزه کاریتون میتونین کسب درآمد کنید، اما این روش های درآمدزایی تا زمانی که به طور دقیق مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار نگیره ممکن هست به شکست منجر بشه.
    یک ایده دیگه برای ایجاد درآمد ریالی و دلاری که قطعا نیاز به آموزش های حرفه ای داره معامله گری در بازار های مالی، بورس، فارکس و کریپتوکارنسی است.
    جهت آشنایی با این موضوع می‌تونید به تالار بازار های مالی مراجعه کنید و از راهنمایی ها و آموزش های تیم ما برخوردار بشید.
    جهت ارائه مشاوره رایگان کسب و کار با ما در تماس باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع