طراحی یک صفحه محصول شگفت انگیز با پیوست های CSS پس زمینه

آموزش طراحی سایت

اولین روش ایجاد یک اثر قبل و بعد از یک تصویر است. من قصد دارم برای ایجاد روش دوم که محصول را تغییر می دهد "همانطور که ما به پایین حرکت می کنیم. نگاهی سریع به صفحه محصول نسخه ی نمایشی ما برای دریافت ایده درباره اثری که در این آموزش انجام می دهیم.

ابتدا باید یک تصویر پسزمینه را به یک ظرف HTML اضافه کنید. سپس ویژگی پسوند دلخواه تعریف می کند که آیا تصویر را با محتوا پیمایش کنید یا آن را ثابت نگه دارید. شما می توانید ثابت یا پیمایش را به عنوان مقدار پس زمینه دلبستگی استفاده کنید.

بگذارید بگوییم شما دارای 4 ظروف با ضمیمه های پس زمینه ثابت در همان موقعیت است. در چنین مواردی تصاویر در بالای صفحه بعدی قرار می گیرند و محتوا به صورت عمودی مانند آنچه که معمولا انجام می شود، تراز می شود. بیایید سعی کنیم این مفهوم را با استفاده از نمای گرافیکی درک کنیم.

در کد بالا 4 عنصر با ضمیمههای پس زمینه ثابت وجود دارد. بنابراین 4 تصویر در بالای صفحه دیگری مانند صفحه نمایش زیر نشان داده خواهد شد. من بعضی از حاشیه ها را نگه داشته ام تا به شما نشان دهم چگونه تصاویر در حال انباشته شدن هستند. در واقع شما قادر به دیدن تصویر بالا هستید.

پشته پیوست های پس زمینه

اکنون اجازه می دهد نگاهی به نحوه قرار دادن ظروف در مثال بالا بگذارید.

موقعیت کانتینر تصویر

همانطور که می بینید تصاویر در همان موقعیت ثابت می شوند و ظروف آنها به صورت عمودی انباشته می شوند. از آنجا که ظروف خالی هستند، فقط تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد. این است که ما در نسخه ی نمایشی اثر خنک ایجاد می کنیم.

اگر ظروف را با برخی از متن ها پر کنید، خواهید دید که چطور قرار داده شده است و ارزش این اثر از بین می رود. ما نظریه را در این اثر آموخته ایم. بخش بعدی به شما نحوه طراحی صفحه محصولات را نشان می دهد.
صفحه محصولات طراحی

صفحه محصول شامل محصولات در مرکز صفحه به عنوان تصاویر است. سپس ما دو بخش ناوبری برای پائین و نوار کناری را توسعه خواهیم داد. بخش محصولات شامل اثر اصلی این آموزش است. بنابراین شروع کنیم به طراحی تصاویر محصول.
ما 4 تصویری که در قسمت قبلی استفاده کردیم. در اینجا، ارتفاع کانتینگیها را به اندازه 700px تنظیم کردم. در نسخه ی نمایشی این ارتفاع با استفاده از ارتفاع پنجره مرورگر محاسبه می شود از آنجایی که برای کنترل ناوبری مورد نیاز است و اثر را درست نشان می دهد.

حالا شما می توانید صفحه پایین را پیمایش کنید و شما می توانید اثر پیمایش را همانطور که در زیر نشان داده شده مشاهده کنید.
پس زمینه پیوست پس از پیمایش