ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: كسب درآمد از طريق تلگرام حتي بدون داشتن كانال

بازدید: 2830   تعداد پاسخ: 2
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1

كسب درآمد از طريق تلگرام حتي بدون داشتن كانال

اخیرا شرکت فروتل که بزرگترین شرکت خدمات دهنده به فروشندگان آنلاین و کارآفرین برتر در سال 1395 است وارد حوزه تبلیغات شده و درگاه تبلیغات رو فعال کرده که انواع روشهای تبلیغاتی را داخل خودش داره
    چیکا جدیدترین سرویس تبلیغاتی فروتل هست که به حوزه تبلیغات کلیکی در شبکه های اجتماعی خصوصا تلگرام متمرکز شده
    صاحبان کانالهای تلگرام با چیکا می تونند هم ارسال پست زماندار بدون هیچ هزینه ای به کانالهاشون داشته باشند و هم می توانند سفارش تبلیغاتی بگیرند که به صورت خودکار یا دستی در زمانهایی که تعیین کردند تبلیغ در کانالشان اجرا می شود و به ازای کلیک هایی که کاربرانشون دارند توسط چیکا مبالغ تسویه می شود
    cheeka.ir
    برای اینکه سریع چیکا در ایران منتشر بشه هم کار جالبی انجام دادند و لینک معرفی چیکا گذاشتند و هر کسی بواسطه این لینک کانالی رو عضو کنه در 10 درصد درآمد چیکا از تبلیغات اجرا شده سهیم میشه بدون اینکه درآمد صاحب کانال تغییر پیدا کنه که با این امکان هم بدون اینکه حتی کانال تلگرامی داشته باشید فقط با معرفی چیکا و بوسطه لینک معرف شما کانالها عضو میشن و شما لیست اونها رو می بینید و میزان درآمدی که از این طریق بدست می آرید به حساب شما واریز میشود

چیکا از طریق لینک زیر قابل دسترس می باشد:
    چیکا – سیستم جامع تبلیغات تلگرام

چیکا یکی از مجموعه خدمات ارائه شده توسط شرکت معتبر فروتل هست و از اینکه درآمدتون منظم و سریع واریز میشه مطمئن خواهید بود و درآمدتون توسط فروتل تضمین شده و مرتبا امکانات جالبی داره به فروتل و زیرمجموعه های اون اضافه میشه .
    آخرین ویرایش توسط SajjaD در تاریخ 2017/07/14 ساعت 01:46
    0
    در این سه سال چهار سالی که از آمدن تلگرام می گذرد خیلی با تلگرام درگیر بودم و همیشه دنبال راههایی برای افزایش ممبر برای کانال بودم.از تمام دوستانم که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند تا صاحبان کانالهای بزرگ و خبری می پرسیدم که چگونه ممبرهای خود را افزایش می دهند و از چه روشهایی برای افزایش ممبر استفاده می کنند؟دهها ربات و برنامه را برای اینکار تهیه کردم و حسابی هزینه کردم.تمام روشهای درآمد زا از طریق تلگرام را مورد بررسی قرار دادم و همه آنها را یکی یکی تست کردم و بعضا به نتایج خارق العاده ای دست پیدا کردم و متوجه شدم اصولا چگونه می توان در تلگرام درآمد داشت و همه این شعارها و تبلیغاتهایی که در مورد درآمد از تلگرام و افزایش ممبر می بینید بعضا همه واقعی نیستند و یا خرید ممبر فیک هیچ کمکی برای درآمد بیشتر شما نمی کند و هیچوقت این راه را امتحان نکنید.
    همچنین یک دوره آموزشی کامل و جامع در مورد کسب درآمد از تلگرام تهیه کردیم و قصد داریم اون رو به صورت قدم به قدم در اختیار شما عزیزان قرار بدیم که از لینک زیر می تونید اون رو دریافت کنید:
    کسب درآمد از تلگرام - محمد عرفانی زاده | مدرس کسب و کار اینترنتی
    15
    سلام پست جالبی بود ممنون از شما
    [جهت دیدن لینککنید] | مرکز درمان بیماری نشیمنگاهی
    درمان با لیزر بواسیر (هموروئید)، شقاق مقعدی، کیست مویی، فیستول و زگیل تناسلی
    [جهت دیدن لینککنید]
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع