ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: پیوستن به کمپین های طراحی سایت

بازدید: 2990   تعداد پاسخ: 4
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    11

پیوستن به کمپین های طراحی سایت

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران نکته برای ایجاد یک کمپین موفق رسانه های اجتماعی در طراحی سایت و طراحی وب سایت بنابراین، شما سرانجام تصمیم گرفتید وقت آن رسیده باشید که در راهپیمایی اجتماعی شرکت کنید و کسب و کارتان را درگیر کنید. خوش آمدی خوب است که یک وب سایت را داشته باشم حالا که چی بعضی از شرکتها به خاطر آن از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده می کنند بدون یک برنامه واقعی. همانند تمام کمپین های بازاریابی در طراحی سایت ، موفق ترین کمپین های رسانه های اجتماعی با یک برنامه آغاز می شود. در اینجا 5 سوالی که باید از خودتان بپرسید در حالی که یک کمپین رسانه ای موفق و معقول و مهم موفقیت آمیز را در کسب و کار و طراحی سایت خود را ایجاد کنید چرا من یک برنامه رسانه اجتماعی ایجاد می کنم.
    اول و مهمتر از همه شما باید از خودتان بپرسید چرا ما این کار را انجام می دهیم آیا می خواهید یک هویت نام تجاری را در طراحی سایت و طراحی وب سایت ایجاد کنید آیا می خواهید با مصرف کنندگان بالقوه ارتباط برقرار کنید آیا این کار را برای جستجوگرها انجام می دهید درک هدف اصلی شما، پایه ای است که بقیه برنامه های رسانه های اجتماعی شما باید رشد کنند. این کمک خواهد کرد که مبارزات انتخاباتی خود را حرفه ای، حرفه ای و بزرگترین فرصت برای موفقیت شما در پروژه ی طراحی سایت باشد.

محبوب ترین رسانه های اجتماعی برای طراحی سایت
    اضافه کردن متن برخی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی در طراحی سایت و طراحی وب سایت می باشد.. اهداف خاص من چیست حالا که هدف اصلی شما تعریف شده است، شروع به تعیین اهداف واقع بینانه کنید. به عنوان مثال شما یک شرکت است که به دنبال افزایش مشارکت مصرف کننده در وب سایت است. اهداف این هدف ممکن است تعداد کل کاربران مشارکت را افزایش یا افزایش کل در هر هفته تا را در طراحی سایت افزایش دهد. با ایجاد اهداف خاص و واقعی، شما قادر به ارزیابی عملکرد خود را بر اساس ارزش واقعی است. بگو هدف شما یک طراحی سایت را شامل نمی شود خوب است. این هنوز جهت هدایت لازم را برای تعیین تاکتیک هایی که برای دستیابی به هدف اصلی شما به طراحی سایت سودمند می باشد، را فراهم می کند.

تاثیر کلمات در طراحی سایت
    اضافه کردن متن به طراحی سایت می تواند شما را به راحتی مدیریت کمپین رسانه های اجتماعی کمک کند چه تاکتیک هایی باید برای دستیابی به اهداف من استفاده کنم هنگامی که اهداف واقع بینانه خود را در طراحی سایت و طراحی وب سایت تنظیم می کنید، می توانید تاکتیک های خاصی را برای استفاده از آن برای رسیدن به اهداف تعیین کنید. با استفاده از مثال بالا، به منظور افزایش تعامل کاربر با شما ممکن است بر روی پست های عمل گرا در وب سایت متمرکز شوید. تحقیق موضوعات مورد علاقه و مورد علاقه و از پیروان خود برای بحث در مورد طراحی سایت بپرسید. شما ممکن است بخواهید از نظرسنجی های فیس بوک استفاده کنید یا یک بار در هفته یک بازی ایجاد یک عنوان ایجاد کنید که در آن کاربران را دعوت می کنید تا متن دلخواه خود را به یک تصویر تصادفی خنده دار در طراحی سایت بنویسید. فرصت های بی پایان هستند، اگر بتوانید خلاقانه فکر کنید و اهداف پایانی خود را در طراحی سایت همیشه در ذهن داشته باشید.

تاکتیک های طراحی سایت
    چگونه این تاکتیک ها را در طراحی سایت و طراحی وب سایت اجرا خواهم کرد یکی از مهمترین دست اندرکاران من از مشتریان اغلب می گوید من وقت ندارم. خوشبختانه ابزارهای رایگان وجود دارد که می تواند به شما در پیاده سازی تاکتیک های خود در طراحی سایت ، برنامه ریزی و کمک به صرفه جویی در وقت، پول و منابع کمک کند. برای مثال یک طرح عالی و رایگان ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود را در یک داشبورد در وب سایت مدیریت کنید. شما همچنین می توانید پست های خود را برای ماه نوشته و برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی پست های خود، می توانید تاکتیک های خود را در طول ماه پخش کنید، در حالی که شما بر سایر جنبه های مهم کسب و کار خود تمرکز در طراحی سایت می کنید. این امر با سلب مسئولیت همراه است لطفا اطمینان حاصل کنید که در این پست ها بررسی می کنید تا اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما با مهربانی پذیرفته اند. علاوه بر این، اگر هدف نهایی شما افزایش تعامل با کاربران در وب سایت باشد، می خواهید اطمینان حاصل کنید که برای پاسخ دادن به سوالاتی که ممکن است بوجود آورید، پاسخ دهید. هیچ چیز بدتر از درخواست برقراری تعامل نیست، اگر طراحی سایت در دسترس شما نباشد.

استراتژی های طراحی سایت
    آیا عملکرد ما را اندازه می گیریم اکنون که استراتژی شما در طراحی سایت ایجاد شده است، اهداف شما تعریف شده است، تاکتیک های مشخص شده و پیاده سازی شده است برای بهبود مستمر شما برای نظارت و تجزیه و تحلیل عملکرد شما در وب سایت حیاتی است. آمار فیس بوک ارائه آمار تعامل است که می تواند برای اندازه گیری عملکرد شما مفید باشد. اگر بیشتر به پست هایی که درآمد کسب کرده اید علاقه مند شوید، گوگل آنالیتال کار بزرگی را در بر می گیرد که عملکرد اجتماعی را نیز در طراحی سایت و طراحی وب سایت می گیرد. بدست آوردن اطلاعات در وب سایت بسیار مهم است، اما دانستن اینکه چگونه آن را تجزیه و تحلیل کنیم، ضروری است. چند سوال برای این سوال بپرسید آیا اهداف خود را در طراحی سایت برآورده کردید چه چیزی، به نظر شما، بزرگترین عامل کمک به آن نتایج بود در چه نقطه ای، آیا شما شاهد یک سنبله یا یک قطره بودید در نهایت برای طراحی سایت چه باید بکنیم.
    اگر مبارزات انتخاباتی شما بدون هیچ مشکلی با طراحی سایت و طراحی وب سایت کنار بیایید تبریک میگویید شما گام های لازم را برای ایجاد و اجرای یک کمپین موفقیت آمیز رسانه های اجتماعی در وب سایت خود خواهید داشت. اگر این مورد نیست، سپس این مرحله را بازبینی کنید و سعی کنید تا بدانید کجا ممکن است اشتباه کرده باشید. مدیریت رسانه های اجتماعی در طراحی سایت یک فرایند یادگیری است و همیشه در حال تکامل است. فقط، خیلی راحت نیست فقط زمانی که شما فکر می کنید مخاطبان هدف خود را فهمیده اید، آنها فقط می توانند در طرحی سایت تکامل پیدا کنند.
    [جهت دیدن لینککنید] ، [جهت دیدن لینککنید] ، [جهت دیدن لینککنید] ، [جهت دیدن لینککنید]
    0
    با سلام ممنون از مقاله خوبتون.
    من بخوام طراحی وب سایت رو از صفر یاد بگیرم مثلا سایت هایی مثل دانلود آهنگ ، موزیک ، فروشگاهی رو پیاده سازی کنم از کجا باید شروع کنم؟
    میتونید راهنمایی کنید؟
    [جهت دیدن لینککنید] | [جهت دیدن لینککنید]
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    نوشته اصلی توسط meloody98
    با سلام ممنون از مقاله خوبتون.
    من بخوام طراحی وب سایت رو از صفر یاد بگیرم مثلا سایت هایی مثل دانلود آهنگ ، موزیک ، فروشگاهی رو پیاده سازی کنم از کجا باید شروع کنم؟
    میتونید راهنمایی کنید؟
    سلام
    دوست عزیز شما باید در ابتدا زبانهای برنامه نویسی‌ای که مورد نیازتون هست رو فرا بگیرید.
    جهت طراحی هسته ی سایت زبان php و فریمورکهاش که سرور ساید هست و جهت طراحی قالب سایت هم بایستی html, css, javascript و فریمورکهای مختلفشون رو فرا بگیرید.
    بعد از این میتونید برید سراغ توسعه ی قالب و پلاگینهای CMS یا سیستم مدیریت محتوای (content management system) محبوبی چون وردپرس که در بازار سهم بسیاری دارند...
    اگر این مسیر رو طی بفرمایید، هم میتونید سایتهای استارتاپی‌ای که خودتون میخواهید هندلش بکنید رو طراحی کنید و نیازی به هزینه های گزاف طراحی سایت نیست، هم میتوانید پروژهای طراحی سایت، قالب و پلاگین بردارید و درآمدزایی بفرمایید برای خودتون(مثل شروع کننده ی این تاپیک که کار طراحی سایت انجام میده)...

برای این زبانهایی که نام بردم هم در سطح نت آموزشهای بسیاری وجود دارند که میتونید تهیه کنید و شروع کنید...
    موید باشید
    صفری
    0
    پست مفیدی بود ممنون
    [جهت دیدن لینککنید]
    0
    به نظرم با وردپرس شروع کنی خیلی خوبه هم راحته هم کد نویسی نداره
    [جهت دیدن لینککنید] [جهت دیدن لینککنید] [جهت دیدن لینککنید] [جهت دیدن لینککنید]
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع