ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

107
    مدیریت و توسعه دهنده

سلام و عرض ادب خدمت همه ی عزیزان منتظر
    دوستان با لطف خدا کار ساخت گالری نامه های ارسالی به اتمام رسید و هم اکنون آماده ی بهره برداری شده است.
    در این گالری سعی شده بخش های مختلفی تعبیه بشه که اهدافی که برای طراحی این صفحه در نظر گرفته شده رو پوشش بده.
    دوستان برای افزودن نامه های خودتون به این گالری آنلاین کوتاهی نکنید، مطمئن باشید حضور و فعالیت شما باعث دلگرمی همه ی ما و دیگر دوستان میشه و مسلما هرچقدر هم جمعی فعال تر داشته باشیم، رسیدن به نتیجه کار آسانتری خواهد بود.

آدرس گالری:
    گالری نامه های ارسالی به رهبر معظم انقلاب اسلامی

منتظر نامه های ارسالیتون روی دیوار گالری هستیم.
    یا حق
    107
    مدیریت و توسعه دهنده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

از اینکه با تاخیر 2 روزه این گزارش رو خدمتتون ایراد میکنم، پوزش میطلبم...

از همه ی دوستانی که قدم رنجه کردند و برای گردهمایی 26 بهمن ماه خودشون رو به تهران رسوندن نهایت سپاس و قدردانی رو دارم...

از دوستان گلم حمید، مجتبی، مهدی، صادق، جناب اکبری، امین و دیگر دوستانی که اسمشون از قلم جا افتاده ولی زحمت زیادی رو متقبل میشن بی نهایت سپاسگذارم...
    همچنین لازم میدونم که دوباره یه تشکر خیلی ویژه از دوستان عزیزمون حمید و امین که واقعا به صورت تمام و کمال انرژی و وقت میزارن برای پیگیری استخدام و نگارش نامه ها و .... انجام بدم و دستشون رو به نمایندگی از بچه ها ببوسم...

خوب خوشبحتانه گردهمایی 26 بهمن ماه با حضور پرشور مردان غیور و دلاور برگزار شد، و نتایج بسیار خوبی حاصل شد...

از دستاورد های این گردهمایی میتونیم به این موارد اشاره کنیم: بازتاب گسترده ی این گردهمایی در بیشتر خبرگزاری های تاثیرگذار، ملاقات و گفتگو با بیش از 8 نماینده ی مجلس و درمیان گذاشتن مشکل با آنها، صحبت دوباره با حناب رسایی و گرفتن قول پیگیری، مطرح شدن مشکل در صحن علنی مجلس و باخبر شدن اکثریت نمایندگان، تشکیل اجماعی از نمایندگان برای طرح سوال از وزیر نفت در خصوص این مشکل، صحبت حضوری بچه ها با معاون جناب نوبخت در امور انرژی و گرفتن قول پیگیری از ایشان، تحویل نامه درخواست پیگیری به آقایان مروی و ذوالانوار، و...

دوستان و همراهان عزیز، شکر خدا این گردهمایی نتایج بسیار پر باری رو به ارمغان آورده، و همونطور که دوستان فرمودند، این پایان راه نیست، بلکه استارتی برای رسیدن به پایان خوش هست، استارتی قوی تر از همیشه، تنها میمونه فشار و پیگیری مسمتر و بدون توقف ما، که انشالله با همت همه این امر هم انجام خواهد شد.

شکر خدا وقتی که داشتیم از هم جدا میشدیم، همه ی بچه ها شاد بودن، امید رو میشد تو چشم تک تکشون دید، چقدر شیرینه که واسه هدفت مثل سرو استوار و راست قامت واستی و محکم خواستت رو فریاد بزنی...

در ادامه لیست سایتها و خبرگزاری هایی که این تجمع رو پوشش دادند:

خانه ملت - تجمع جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پالایش در مقابل مجلس

نفت نیوز - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پالایش و پخش در مقابل مجلس

خبرگزاری فارس - پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش صبح امروز مقابل مجلس تجمع کردند.

تابناک - تجمع پذیرفته شدگان آزمون شرکت پالایش مقابل مجلس

خبر آنلاین - شعار نفتی ها در تجمع مقابل مجلس: "هیهات منا الذله، نصر من الله و فتح قریب"

روزنامه صبح ایران وطن امروز - تجمع اعتراضی قبول شدگان استخدام شرکت پالایش مقابل مجلس (متن خبر در ستون راست پایین)

خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا - تجمع دامداران ایلامی و شرکت کنندگان آزمون استخدامی پخش پالایش مقابل مجلس

دولت بهار - شعار نفتی ها در تجمع مقابل مجلس: "هیات منا الذله، نصر من الله و فتح قریب"

خبرگزاری دانشجو - تجمع فرزندان شاهد و ایثارگر پذیرفته شده در آزمون استخدامی «شركت پالایش و پخش» مقابل مجلس + عکس

خبرگزاری قوه قضاییه میزان - پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس تجمع کردند

رسالت - تجمع پذيرفته شدگان آزمون استخدامي شركت پالايش و پخش مقابل مجلس

خبرگزاری تسنیم - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش

صالحین - تجمع فرزندان شاهد و ایثارگر پذیرفته شده در آزمون استخدامی «شركت پالایش و پخش» مقابل مجلس

مهام نیوز - تجمع دوباره پذیرفته شدگان آزمون شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

آکا ایران - امروز صورت گرفت تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس اخبار امروز خبرگزاری فارس

ایلنا - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش

مرکز خبری اقتصاد ایران - تجمع دامداران ایلامی و شرکت کنندگان آزمون استخدامی پخش پالایش مقابل مجلس

اهل ایران - دومین تجمع اعتراضی قبول شدگان استخدامی شرکت پالایش

الیم - تجمع دامداران ایلامی و شرکت کنندگان آزمون استخدامی پخش پالایش مقابل مجلس

پایگاه خبری تحلیلی نما - دومین تجمع اعتراضی قبول شدگان استخدامی شركت پالایش مقابل مجلس

ایران جیب - دومین تجمع اعتراضی قبول* شدگان استخدامی شرکت پالایش

روزنامه خراسان - تجمع جمعي از پذيرفته شدگان آزمون استخدامي شرکت پالايش در مقابل مجلس

اینستانیوز - تجمع شماری از پذیرش شدگان شرکت شرکت پالایش و پخش فرآورده*های نفتی

سپاه مهدوی پیروان موعود - تجمع پذیرفته*شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

صدای اقتصاد - تجمع جمعی از دامداران استان ایلام مقابل مجلس شورای اسلامی

واضح - امروز صورت گرفت تجمع پذیرفته*شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

دوستان، لطفا همچنان پیگیر باشید، به فرستادن نامه ها ، درخواست از طریق سایت های اعلام شده و همچنین تماس با شماره های نوشته شده در وبلاگ و در این پست ادامه بدید...اینو بدونید که باید از نتایج گردهمایی اخیر حفاظت کرد که این امر فقط با پیگیری مستمر و جدی بودن در این امر میسر خواهد بود...
    اندکی صبر، سحر نزدیک است
    یا علی
    کوچیک شما - سجاد
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    سلام به همه برادران گرامی
    قصد دارم بار دیگه خبرهایی که اوایل سال منتشر شده رو یادآوری کنم تا حواسمون باشه از کجا به کجا رسیدیم:

خبر منتشر شده در خبرگزاری شانا در تاریخ 18 اردیبهشت 93،نقل قولی از مدیر توسعه منابع انسانی پالایش و پخش هست. اینکه مجوز های جذب ما از سال گذشته وجود داره و در این مورد فعالیتهایی در دست اقدامه...
    تصویر خبر : (لینک این خبر قبلا تو همین تاپیک قید شده)

همچنین خبر اویل نیوز که قبل از خبر بالا منتشر شده در تاریخ 13 اردیبهشت. در این خبر مدیر عامل خطوط لوله و مخابرات نفت، بیان کرده که برای پروژه ی خط لوله انتقال سوخت جت از ری به فرودگاه امام، تامین نیروی انسانی ضروری هست...همچنین در این خبر ذکر شده که مجوز جذب 117 نفر از سال گذشته وجود داره ( احتمالا فقط برای شرکت خطوط لوله) که برای تسریع فرآیند جذب، مقرر شده که از کسانی که در آزمون های قبلی نفت پذیرفته شدند یا همون نیروهای ذخیره این جذب صورت بگیره...
    تصویر خبر : (لینک در همین تاپیک آورده شده)

اما خبر آخری که قصد دارم خدمتتون عرض کنم مربوط به رئیس کمیسیون انرژی مجلس جناب آقای علی مروی هست. ایشون در جمع معترضان آزمون نفت در تاریخ 6 مهر بیاناتی رو اظهار فرمودند که مشروحش رو میتونید در ادامه بخونید...
    از نکات قابل توجه در این خبر ، دادن قول پیگیری جدی از جانب مجلس به معترضان هست. همچنین به اعتقاد آقای مروی خواسته ی معترضان آزمون کاملا به حق هست چون جوانان تحصیل کرده به این آزمون امید بسته بودند. از دیگر سخنان بسیار جالب توجه ایشون ، مخالفت با نظر وزیر نفت جناب آقای زنگنه مبنی بر اینکه نیروی مازاد در صنعت نفت وجود داره هست. ایشون میفرمایند که این تعداد نیرو در وزارت نفت عددی به حساب نمی آید...
    دوستان همینطوری که میبینید تنها راه نجات ما از این وضعبت مجلس هست و علی الخصوص کمیسیون انرژی و شخص آقای مروی.... متاسفانه علی رغم تلاش هایی که کردیم در آخرین گردهمایی نتونستیم ایشون رو ملاقات کنیم ولی مسلما پیگیری ایشون واسه رسیدن به هدفمون بسیار بسیار نقش حیاتی ای داره...

تصویر خبر: (لینک)

تمامی عکس ها در گالری تصاویر اضافه شده اند.
    انشالله که همچنان جدی و مصمم پیگیر کارا هستید..
    کوچیکتون سجاد
    یا علی
    4

پیگیری وضعیت استخدام

سلام به همه دوستان
    من تازه امروز اینجا رو پیدا کردم و خیلی خوشحال شدم که دیدم دوستان پیگیر وضعیت استخدام هستند.
    من به شخصه پیگیر بودم ولی با توجه به موضع سخت وزیر نفت در این خصوص امیدمو از دست داده بودم ولی الان دوباره امیدوار شدم.
    باید به اطلاع دوستان برسونم که من در حال حاضر در یکی از پروژه های در حال افتتاح وزارت نفت مشغول هستم و به زودی کلیه مقامات ارشد کشوری برای مراسم افتتاح به اینجا خواهند آمد.
    هر کدوم از دوستان اگه پیشنهاد خاصی دارید که تو این فرصت مناسب بشه استفاده کرد با کمال میل انجام خواهم داد.
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    نوشته اصلی توسط mbr17
    سلام به همه دوستان
    من تازه امروز اینجا رو پیدا کردم و خیلی خوشحال شدم که دیدم دوستان پیگیر وضعیت استخدام هستند.
    من به شخصه پیگیر بودم ولی با توجه به موضع سخت وزیر نفت در این خصوص امیدمو از دست داده بودم ولی الان دوباره امیدوار شدم.
    باید به اطلاع دوستان برسونم که من در حال حاضر در یکی از پروژه های در حال افتتاح وزارت نفت مشغول هستم و به زودی کلیه مقامات ارشد کشوری برای مراسم افتتاح به اینجا خواهند آمد.
    هر کدوم از دوستان اگه پیشنهاد خاصی دارید که تو این فرصت مناسب بشه استفاده کرد با کمال میل انجام خواهم داد.
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدید
    خیلی خوشحالیم که یکی دیگه از دوستان به جمع ما اضافه شدند. بله خوشبختانه به همت دوستان تونستیم پیگیری های قابل توجهی رو انجام بدیم. در مورد مراسم افتتاح هم بسیار فرصت مغتنمی هست. انشالله اگر بشه طوری با ما لینک بشید تا یک نامه ای که امضای بچه ها پاش باشه رو بدستتون برسونیم که اونجا تحویل مقامات بدید ، فقط برادر شما کجا مشغول به کار هستید؟
    4
    نوشته اصلی توسط SajjaD
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدید
    خیلی خوشحالیم که یکی دیگه از دوستان به جمع ما اضافه شدند. بله خوشبختانه به همت دوستان تونستیم پیگیری های قابل توجهی رو انجام بدیم. در مورد مراسم افتتاح هم بسیار فرصت مغتنمی هست. انشالله اگر بشه طوری با ما لینک بشید تا یک نامه ای که امضای بچه ها پاش باشه رو بدستتون برسونیم که اونجا تحویل مقامات بدید ، فقط برادر شما کجا مشغول به کار هستید؟
    خیلی ممنون خوشحال میشم بتونم کمکی برای استخدام دوستان انجام بدم. آره فکر خیلی خوبیه نامه با امضا همه دوستان خیلی کمک میکنه. من در فاز 12 مشغول هستم که قرار بود دیروز افتتاح بشه و به دلایل نامعلوم مراسم لغو شد. ولی به احتمال زیاد به زودی مراسم برگزار مشه پس اگه بنا به تهیه نامه هست باید هر چه سریعتر اقدام کنیم.
    107
    مدیریت و توسعه دهنده

عرض سلام و ادب خدمت همه ی برادران عزیزم

بابت تاخیر 4 روزه در بروزرسانی تاپیک از همه ی شما بزرگواران پوزش میطلبم...

خوب با توجه به توافقی که حاصل شده بین دوستان، از ارائه ی گزارش گردهمایی روز 10 اسفند ماه خودداری میکنم و انشالله تاپیک جدیدی مختص بزرگوارانی که رمز عبور دارند استارت زده خواهد شد، و گزارشها رو در اون تاپیک قرار خواهم داد.

لازم به ذکر تمام کسانی که در گردهمایی های گذشته شرکت داشته اند، و رمز عبور برای اونها صادر شده، با همون رمز عبور به این تاپیک هم دسترسی خواهند داشت، کسانی هم که تا الان در گردهمایی شرکت نکردن، ولی پیگیری های دیگری رو از قبیل ارسال نامه به دفتر رهبری، یا کمیسیون اصل 90 انجام دادند، میتونند با ارسال شناسه ی نامه به مجتبی جان برای صدور رمز عبور اقدام کنند. کسانی هم که تا الان هیچ کدوم از این کار ها رو انجام ندادن، خوب با رفتار خودشون نشون دادند که این روندی که داره توسط بچه ها طی میشه براشون کاملا بی اهمیت هست و به همین دلیل هم لزومی نداره که در جریان امور قرار بگیرند...!

در ادامه لیست خبرگزاری ها و سایت هایی که این گردهمایی رو پوشش دادند:

نکته 1: با توجه به مقارن شدن گردهمایی بچه های ما با تجمع سراسری معلمان در کشور، اغلب خبر هایی که در رابطه با گردهمایی ما صورت گرفته، به عنوان خبری تحت حاشیه نسبت به تجمع معلمان منتشر شده، فلذا اخباری با عنوان تجمع معلمان را نیز میتوان به عنوان اخبار گردهمایی دوستان پالایش و پخشی قلمداد کرد، چون در تمامی این خبرها خبر گردهمایی پالایش و پخشی ها نیز درج شده...

نکته 2: تمامی سایت های معرفی شده جزو سایتهای پربازدید ایران میباشند...

خبر گزاری دانشجو - تجمع پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی «شركت پالایش و پخش» نیمه تمام ماند + عکس

ایرنا - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

خبرنامه دانشجویان ایران - تجمع پذیرفته شدگان شرکت نفت مقابل مجلس

دهوند - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

بازار کار - تجمع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش مقابل مجلس

خبرگزاری مجلس شورای اسلامی - تجمع جمعی از معلمان در اعتراض به عدم همسان*سازی حقوقشان با دریافتی کارمندان دولت مقابل مجلس

سایت آفتاب - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

شفاف - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

عصر ایران - تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس

خبر آنلاین - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

دولت بهار - تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس

الف - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

سمعک - تجمع پذیرفته شدگان شرکت نفت مقابل مجلس

ستاره ها - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

خبر فارسی - تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس

قطره - تجمع معلمان در اعتراض به حقوق شان، مقابل مجلس

اعتدال پرس - تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس

خط قرمز - تجمع اعتراضی معلمان مقابل مجلس

ارادتمند - سجاد
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    به روایت نفت نیوز

18 ضعف مدیریتی زنگنه در وزارت نفت دولت تدبیر و امید از نگاه یک چهره سرشناس نفتی/ عاصمی پور: تداوم وضعیت فعلی وزارت نفت تمام برنامه های نظام را به خطر می اندازد

نفت نیوز: محمد جواد عاصمی پور چهره شناخته شده صنعت نفت ایران که در سالهای دفاع مقدس مدیریت مناطق نفتخیز ایران و بعدها نیز مسئولیت هایی از جمله قائم مقامی مدیرعامل شرکت ملی نفت و سازماندهی تاسیس بورس نفت ایران را بر عهده داشت در نامه ای سرگشاده نسبت به رویه های فعلی در صنعت نفت هشدار داده است ودر پایان نیز پیشنهاد داده است کارگروهی تخصصی و فنی برای نظارت بر کار وزارت نفت تشکیل شود تا وضعیت از حالت فعلی وخیم تر نشود.
    نگاهی گذرا به اخبار، گزارش ها و گفت و گوهای نفت طی چند هفته اخیر به خوبی نشان می دهد که جریان فکری غالب بر وزارت نفت هیچ «مویی» با دوران ۸ ساله حضور مهندس بیژن نامدار زنگنه در وزارت نفت نمی زند؛ تصمیمات فردی و یک طرفه از نفت رخت نبسته است و با وجود دستاوردهای مثبت صنعت نفت، اما بازهم شاهد تصمیم گیری های یک طرفه ای هستیم که هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرده است.

تداوم وضعیت فعلی وزارت نفت، تمام برنامه های نظام جمهوری اسلامی را به خطر می اندازد.

به گزارش نفت نیوز، عاصمی پور افزود: در روزهایی که نام مهندس بیژن نامدار زنگنه به عنوان کاندیدای وزرات نفت در دولت یازدهم مطرح شد تردیدهای فراوانی میان مدیران و کارشناسان ارشد حوزه نفت به وجود امد که در جلسات برگزار شده با ایشان، این اندیشه جاری شد که «زنگنه تغییر کرده است» و دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی کند و امور تخصصی را به مدیران تخصصی واگذار می کند.

الغرض در این اندیشه بودیم که وزارت نفت یا شرکت ملی نفت در این دوران به ONE MAN COMPANY تبدیل نمی شود و وزیر نفت از این موضوع اجتناب خواهد کرد. به اعتقاد نگارنده با گذشت حدود ۱۸ ماه از سکانداری نفت توسط زنگنه آسیب های زیر به خوبی نمایان است:

۱- تصمیمات اولیه وزیر نفت در توقف قراردادهای موجود امضا شده بدون آنکه جایگزینی برای آن مشخص کند؛ این موضوع باعث بروز آسیب های جدی در صنعت نفت شده است.

۲- تغییر استراتژی در توسعه پروژه های پالایشگاهی، توقف آن ها و در نهایت ایجاد تزلزل در این پروژه ها

۳- تصمیمات فردی برخلاف نظرات کارشناسی در جلسات و سکوت کامل مدیریت های تخصصی!

۴- با وجود انکه بورس نفت با مدیریت اینجانب و با حکم آقای زنگنه راه اندازی شد، یک شبه تغییر نظر داده و عملا این امر متوقف شده است و همچنان «امپراطوری» مدیریت امور بین الملل به عنوان مخالف اصلی، این پروژه را استمرار داده است.

۵-دخالت فردی در تخصیص غیر منطقی و غیر علمی منابع مالی در بخش های مختلف صنعت نفت به ویژه در بخش تولید و زنجیره آن ضربات مهلکی وارد کرده است به ویژه در بخش شرکت های حفاری.

۶-دخالت فردی در در مجموعه مربوط به مدیریت منابع انسانی در جهت ایجاد نگرانی ها در نیروی انسانی مجموعه

۷- دخالت در روابط بین المللی وزارت نفت از جمله تغییر کارشناسی نشده در چیندمان واگذاری پروژه ها به شرکت های بین المللی و چینی با بهانه رونمایی از قراردادهای جدید نفتی؛ البته این قبیل نمایش ها در همه دوران و وزرا وجود داشته است اما معطل گذاشتن بسیاری از پروژه ها به بهانه نسل نوین قراردادهای نفتی قابل توجیه نیست.

۸-عدم توجه به اضمحلال شرکت های خصوصی و پیمانکار در تسویه حساب با آن ها که مشکلات فراوانی را برای آن ها به وجود آورده است؛ این شرکت ها با همان دلارهای نفتی ساخته شده اند که مهم ترین منبع درآمد کشور می باشند؛ این شرکت ها با بکارگیری هزاران مهندس جوان و آموزش آن ها به بالندگی رسیده اند که این گونه برخوردها آسیب های جدی به آن ها وارد کرده است و معیشت چندین هزار خانواده را به چالش دعوت کرده است. در شرایطی که مقام معظم رهبری بر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید دارند این قبیل مسائل درست بر خلاف مصالح کشور قرار می گیرد.

۹-عدم ایفای نقش موثر در صحنه های بین المللی و اوپک به طوری که وزارت نفت ضعیف ترین دوران حیات خود را در این حوزه می گذارند.

۱۰-عدم تحرک جدی در حوزه خط لوله صلح و سامان دادن به موضوع ۲۰ ساله صادرات گاز به پاکستان

۱۱-استمرار نگاه بد بینانه به مناطق نفتخیز جنوب در بخش خشکی به طور خاص و و بخش خشکی به طور عام؛ دلیل این موضوع نیز چیزی جز عدم تزریق منابع مالی به این بخش ها برای ظرفیت سازی نیست.

۱۲- عدم توجه به جدی کردن تحقیق و پژوهش های سازمان یافته برای افزایش ضریب بازیافت مخازن؛ بیش از ۲۰ سال است که فقط سخنرانی و همایش برگزار شده است و در عمل هیچ اقدامی انجام نشده است.

۱۳-عدم باور به شرکت نیکو و تقویت آن؛ این شرکت کارایی خود را از دست داده است و دیگر مانند چند سال پیش موثر واقع نمی شود.

۱۴-عدم مدیریت بازار نفت و صادرات نفت خام بطوری که ذخایر نفت ایران در نفتکش ها و روی آب از حد مجاز فراتر رفته است.

۱۵- رها کردن دانشگاه صنعت نفت و بی توچهی کامل به آن

۱۶-عدم داشتن نقشه راه برای جذب سرمایه گذاری در دوره فعلی و پس از تحریم ها

۱۷-چینش غیر منطقی مدیران در مناصبی که هیچ سنخیتی با تخصص آن ها ندارد.

۱۸- بی توجهی به راه اندازی سوآپ نفت

موارد ذکر شده مهم ترنی نقاظ ضعف وزارت نفت در این روزها بود که کاملا مشخص و عیان است؛ تداوم این روند و تشدید آن قطعا تمامی برنامه های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت را به خطر می اندازد لذا از رئیس جمهور انتظار می رود نظارت و کنترل های خود را بر وزارت نفت بیشتر کند تا کشور چوب تصمیم گیری های فردی را نخورد. پیش از آنکه مجلس وارد این مساله شود بهتر است خود دولت به تمامی این مشکلات پایان دهد.
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    تاریخ خبر :
    ۱۵:۲۲ (یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴)

قیمت نفت ایران بیش از ٢ دلار افزایش یافت

قیمت نفت خام سبک و سنگین ایران در هفته منتهی به ٣٠ مارس (دوشنبه ١٠ فرودین) در بازارهای جهانی بیش از ٢ دلار افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار شانا، قیمت نفت خام سبک ایران در هفته منتهی به ٣٠ مارس در بازارهای جهانی دو دلار و ٥٠ سنت افزایش یافت و به ٥٢ دلار و ٤٩ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام سنگین ایران نیز با ٢ دلار و ٥٧ سنت افزایش به ٥٠ دلار و ٦ سنت در هر بشکه رسید؛ میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران از ابتدای سال ٢٠١٤ تا کنون ٤٨ دلار و ٢٨ سنت بوده است.

بر اساس گزارش امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، قیمت نفت دبلیو تی آی و برنت نیز در هفته منتهی به ٣٠ مارس به ترتیب چهار دلار و یک سنت و دو دلار و ٢٤ سنت افزایش به ٤٨ دلار و ٨٠ سنت و ٥٥ دلار و ٢٤ سنت برای هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام دوبی و عمان نیز در هفته منتهی به ٣٠ مارس با ٢ دلار و ٥٤ و ٢ دلار و ٦١ سنت افزایش به ٥٤ دلار و ٢٥ سنت و ٥٤ دلار و ٦٨ سنت برای هر بشکه رسید.

حداکثر و حداقل قیمت نفت از ابتدای امسال تا کنون ٥٦ دلار و ٨٣ سنت و ٤١ دلار و ٥٠ سنت بوده است.

در این هفته بورس بازان در بازار نایمکس، خالص وضعیت خرید خود را در قراردادهای آینده و اختیاری به میزان ٥,٣١٧ هزار قرارداد کاهش دادند و آن را به سطح ١٣٤.٩٥٧ هزار قرارداد رساندند و به این ترتیب به روند نزولی قیمتها کمک کردند.

لینک خبر
    107
    مدیریت و توسعه دهنده
    توضیحات قمصری, مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت درباره مشتریان نفت ایران:

آخرین ویرایش توسط SajjaD در تاریخ 2015/04/05 ساعت 20:32
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع