ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: موفقیت در کسب و کار

بازدید: 5864   تعداد پاسخ: 3
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0

موفقیت در کسب و کار

بسیاری از کسب و کارها از فقدان مشتریان رنج می برند نه به دلیل عدم وجود مشتری، بلکه به این دلیل که کارآفرینان یا مدیران بازاریابی مهارت های نسبی برای پیدا کردن مشتریان را ندارند و نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند.

اجازه دهید ببینیم که بیشتر کارآفرینان چگونه از بازاریابی دیجیتال برای افزایش فروش استفاده می کنند

دسته اول افرادی هستند که کاملا به بازاریابی اعتقادی ندارند.

آنها اعتقاد ندارند و درک درستی ندارند که چرا به بازاریابی اینترنتی نیاز دارند. این چنین افراد مطمئن هستند که بدون بازاریابی به اهداف خود دست خواهند یافت. آنها به ایده های خود اعتقاد دارند. اغلب این باورها مانع از بازسازی آنها می شود.

چرا این کارآفرینان نتورک مارکتینگ را باور ندارند؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است، آنها درک درستی از بازاریاب و بازاریابی در شرکت خود ندارند. اما هنگامی که چنین رویکردی کسب و کار آنها را دچار بحران می کند، این کارآفرینان به دنبال راه های مختلفی برای کسب و کار خود می باشند.

دسته دوم کارآفرینانی هستند که درک می کنند بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارشان حیاتی است. بازاریابی دیجیتال باید بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار باشد. اما یک واقعیت خنده دار وجود دارد: به محض اینکه بازرگانان این دسته شروع به بازاریابی می کنند، انتظار جادو دارند. آنها انتظار دارند که هر ریال که در بازاریابی سرمایه گذاری می کنند باید بلافاصله زیاد و میلیونی شود و مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار آن ها جلب کند.

کارآفرینان ممکن است با هر وسیله ای شروع به بازاریابی کنند: آنها ابتدا از یک ابزار استفاده می کنند، سپس به سراغ ابزار دیگر می روند. پس از از دست دادن پول، در بازاریابی نا امید شده و به دسته اول رو می آورند.

چرا این اتفاق می افتد؟

تنها یک پاسخ وجود دارد؛ بازاریابی باید سیستماتیک و برنامه ریزی شده باشد. در ابتدای کار، برای رسیدن به موفقیت باید استراتژی خوب تعریف شود. یک راه آسان برای روبرو شدن با این وضعیت وجود دارد: کمک گرفتن و مشاوره با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که دارای دانش کامل روش های بازاریابی آنلاین برای جذب و حفظ مشتری است.
    0
    موفقیت در کسب و کار به عوامل بسیار مهم و زیادی بستگی دارد اما باید بدونیم که مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار فروش هست که خیلی از افراد و مدیران به اون دقت نمی‌کنند. یعنی خیلی از افراد نمی‌دونند و توجهی به این موضوع ندارند که فروش قلب کسب و کار این افراد هست و باید بهش به خوبی دقت کنند. من توصیه می کنم هر طور که شده فروش رو یاد بگیرید چرا که فروش هست که به شما و کسب و کارتون کمک زیادی می‌کنه. من خودم شخصا آموزش فروش رو از هلدینگ قو سیاه یاد گرفتم و فکر کنم خیلی بتونه به شما هم کمک کنه. البته عوامل دیگری هم در موفقیت کسب و کار وجود داره که یکی از این موارد بیزینس کوچینگ و دیگری مذاکره هست. توصیه من به شما این هست که هر زمان مورد فروش را یاد گرفتید حتما این دو مورد رو هم یاد بگیرید.
    0
    برای شرکت ما یکی از عواملی که باعث موفقیت در کسب و کار ما شد استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر بود. از لحاظ جامع بودن و دقیقا فارسی و ایرانیزه شدنش.
    0
    موفقیت در کسب و کار، نیازمند یک نرم افزار crm ساده و قدرتمند است. با استفاده از این نرم افزار از چابک بودن رویه‌های مرتبط با مشتری و رسیدگی به فرصت‌های فروش اطمینان داشته باشید.
    برای شرکت ما انتخاب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری پارس ویتایگر بهترین گزینه بود. از لحاظ جامع بودن و دقیقا فارسی و ایرانیزه شدنش.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع