ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: 5 راه مفید برای لذت بردن از مسافرت

بازدید: 1892   تعداد پاسخ: 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1

5 راه مفید برای لذت بردن از مسافرت

1-از تک تک لحظات سفر لذت ببرید
    هنگا می که به جایی سفر میکنیم از وقتی که سفر شروع میشود راجع به تمامی چیزهای سفر یادداشت بر دارید ولی این را در نظر بگیرید که چون شدت هیجان شما بیش از حد است فقط میتوانید راجع به چیزها یی یادداشت کنید که در ابتدای سفر دیده اید من خودم وقتی سفر میروم در ابتدا راجع به تاکسی چراغ قرمز اجاره ماشین اجاره ون نوشتن این مطالب باعث میشود که بعدا با خواندن این مطالب لذت ببرید.
    2-فرصت را از دست ندهید و مانند یک توریست رفتار کنید
    اگر برای اولین بار به یک شهر سفر میکنید چه در داخل کشور چه در خارج از کشور سعی داشته باشید یک سری اطلاعات در باره ی این شهر کسب کنید به عنوان مثال وقتی من به همراه دوستانم به شهر استانبول سفر کردیم یک تور گردشگری به همراه اجاره ون گرفتیم و یک تور چند ساعته به ما بسیار کمک کرد که این شهر را بیشتر بشناسیم و لذت بیشتری ببریم.وقتی به یک شهر در خارج از کشور میروید از پرسیدن آدرس خجالت نکشید.
    3-استفاده از بروشور و دفترچه راهنما
    با مجله ها و دفترچه های مسافرتی ارتباط برقرار کنید و به آنها بی اعتماد نباشید کسی که این مقاله ها را نوشته سعی دارد به شما کمک کند که مطالب ارزنده ای را به شما آموزش دهد.
    4-کنجکاو باشید
    سفری که در آن هیجان وجود ندارد اصلا جذاب نیست سعی کنید ماجراجویی کنید غذاهایی را امتحان کنید که تا حالا نخوردید به کارهایی را انجام دهید که تا حالا نکردید من اولین جایی که به شما پیشنهاد میکنم شهر بازی شهر های بزرگ که جایی پر از هیجان به شمار می آید یا آبتنی و کنسرت های بزرگ.
    5-رستوران ها و غذا های محلی
    یکی از لذت های همگانی لذت خوردن غذای محلی هر شهر است شما وقتی که به جایی سفر میکنید نیاز دارید 3 وعده غذا در روز بخورید پس از هر وعده استفاده کنید برای لذت بیشتر معمولا شهر ها ی مختلف برای خودشان غذای مربوط به شهر خودشان را دارند مثلا غذا های ایرانی سنتی زیادی وجود دارد مر دم شمال غذا هایی مثل کته کباب یا میرزا قاسمی دارن مردم جنوب قلیه ماهی و ... دارند خوردن تمام این غذا ها باعث این خواهد شد که لذت زیادی از سفر خود ببرید
    امید دارم کمک کرده باشم شما بتوانید حداقل با این 5 نکته حتی شده 1 ساعت از سفر خودتان لذت کافی را ببرید.
    منبع: [جهت دیدن لینککنید] _ [جهت دیدن لینککنید]
    0
    من عاشق سفر کردنم. همه ی بخش های سفر برام جذابه . از لحظه ای که تصمیم به سفر می گیرم تا وقتی که به مقصد می رسم. سعی می کنم از هر لحظه و ثانیه ی سفرم استفاده کنم. انتخاب مقصد روش رسیدن به شهر یا کشور مورد نظر جاده و جذابیت هاش انتخاب ویلا و اقامتگاه مناسب. گشت و گذار تو بازارهای سنتی مناطق بکر و طبیعی و هزارتا مورد دیگه. هیچ لذتی بالاتر از سفر نیست.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع