ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: دلایل مهاجرت به کانادا معمولا چیست؟

بازدید: 3133   تعداد پاسخ: 8
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    82

دلایل مهاجرت به کانادا معمولا چیست؟

پیش تر کشور استرالیا پرمهاجر ترین کشور به حساب می آمد اما به علت سخت گیری هایی که اخیرا در این خصوص شده است مهاجرپذیری این کشور سخت تر می باشد. به همین علت ایده آل ترین کشوری که در حال حاضر می توانید برای مهاجرت انتخاب کنید کشور کانادا می باشد. برای این* کار باید اطلاعاتی در زمینه ی ویزای کانادا به دست آورید که در مقاله های دیگر به آن پرداخته ایم.
    تسهیلاتی که کشور کانادا برای مهاجرین درنظر می گیرد بسیار عالی است. به دلیل امکانات بسیاری که این کشور در اختیار متقاضیان قرار می دهد، نرخ مهاجرت به این کشور افزایش یافته است. در این مقاله به بررسی دلایل مهاجرت به این کشور می پردازیم. اخذ ویزا کانادا یکی از کارهای ضروری برای متقاضیان است.
    یکی از تصمیمات مهمی که هرفرد می تواند در زندگی خود بگیرد، مهاجرت است. این تصمیم مهم قطعا بر آینده و زندگی شخص تاثیرگذار خواهد بود. پیش از تصمیم گیری برای این* کار و اخذ ویزای کانادا باید موارد بسیاری را درنظر بگیرید. یکی از بهترین انتخاب ها با شرایط کنونی کشور کانادا می باشد. اما دلیل این امتیاز ویژه چیست؟
    سهولت در دریافت اقامت دائم
    یکی از مهم ترین دلایلی که مردم این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند، راحتی در دریافت اقامت دائمی است. این کشور در مقایسه با کشورهایی مانند آمریکا، استرالیا و ... متقاضیان بیشتری دارد زیرا اقدام کردن برای مهاجرت دائم آسوده تر است. تنها کافیست افراد راه درست اقدام کردن را انتخاب کرده و از آن طریق وارد خاک کانادا شوند. نحوه ی تقاضای اخذ ویزا کانادا نیز در این موضوع بی تاثیر نیست.
    هزینه ها
    در مقایسه با کشورهای دیگر هزینه ی کمتری را صرف زندگی در کانادا خواهید کرد. علت این موضوع سطح پایین تورم در این کشور است. ثروت ملی در کانادا کاملا یکسان در میان مردم توزیع می شود. رشد ناخالصی در خصوص با محصولات داخلی در این کشور بسیار پایین است. با خیال آسوده برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید.
    تنوع فرهنگی
    یکی دیگر از مسائلی که بر میزان مهاجران این کشور افزوده است، فرهنگ کانادا می باشد. وجود فرهنگ های گوناگون در این کشور و زندگی در کمال آرامش در کنار یکدیگر از ویژگی های این کشور است. در کانادا احترام به عقاید گوناگون دیگران حرف اول را می زند. تنوع فرهنگی از دلایل دیگر اخذ ویزا کانادا می باشد. پیش از انجام اقدامات در جهت اخذ ویزای کانادا باید زمینه ی خود را به درستی مشخص کنید
    زبان
    زبان اول که در کشورها مورد استفاده قرار می گیرد، چینی ماندارین است. پس از آن انگلیسی جایگاه دوم را دارد. لذا بیشتر مردم این کشور را انتخاب می کنند چون با زبان انگلیسی آشنائیت دارند. زبان فرانسه نیز در این کشور کاربرد دارد اما حدود نود درصد آن ها قادر به ارتباط با زبان انگلیسی هستند. برای گرفتن ویزای کانادا تسلط به زبان انگلیسی ضروری است.
    نزدیکی به آمریکا
    این موضوع از این جهت مهم است که به علت این نزدیکی مهاجران می توانند در صورت موقعیت شغلی مناسب در آمریکا به این کشور مهاجرت کنند. این موضوع به خودی خود یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود. برای اخذ ویزا کانادا با مشاورانی که در این زمینه فعالیت می کنند، مشورت کنید.
    سیستم خدماتی منحصر به فرد
    خدمات کشور کانادا برای شهروندانش عالی است که همین مسئله موجب تشکیل یک زندگی مرفه در این کشور می شود. از جمله خدمات مهمی که در کانادا برای شهروندان وجود دارد خدمات درمانی می باشد. حتی بیشتر مردم می توانند از خدمات رایگان در این زمینه بهره ببرند. به طور کلی هزینه ای که افراد برای خدمات درمانی باید پرداخت کنند از مالیات آن ها حساب می شود. از میان خدمات دیگری که در این کشور ارائه می شود می توان به بیمه ی بیکاری، هزینه ی فرزندان و همینطور افراد سالمند اشاره کرد. یکی از دلایلی که افراد برای گرفتن ویزا کانادا اقدام می کنند، بهره بردن از سیستم خدماتی عالی این کشور است.
    نظام آموزشی عالی
    یکی از روش هایی که افراد برای مهاجرت به این کشور اتخاذ می کنند اخذ ویزای کانادا برای تحصیل در این کشور است. شرابیط و کیفیت نظام آموزشی کانادا حرف اول را می زند. تحصیل در این کشور در مقایسه با کشورهای مشابه از هزینه ی کمتری برخوردار است. افرادی که قصد مهاجرت و تحصیل در کانادا را دارند باید به طور صحیحی برای گرفتن ویزای کانادا اقدام* کنند.منبع: ویزا کانادا
    آخرین ویرایش توسط PEGAHH22 در تاریخ 2019/09/16 ساعت 11:09
    0
    مهاجرت به کانادا (به انگلیسی: Immigration to Canada) یکی از مقاصد متقاضیان مهاجرت می‌باشد. کانادا دارای بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی می‌باشد که هر کدام از آن‌ها معیارهای خاصی برای پذیرش متقاضیان دارند.

شایان ذکر است با توجه به مساحت پهناور این کشور و برای ارتقا رونق اقتصادی نیز مهاجر پذیر بوده است.

کانادا تراکم جمعیتی بسیار پایینی دارد. این کشور به لحاظ وسعت دومین کشور دنیا و به لحاظ جمعیت کشور سی‌وهشتم دنیاست. کانادا بالاترین نرخ سرانه مهاجر‌پذیری در دنیا را دارد. یعنی نسبت تعداد افرادی که هر سال به کانادا مهاجرت می‌کنند به جمعیت کانادا بیشتر از هر کشور دیگری است. بیش از ۳۴ گروه قومی با جمعیت بیشتر از صد هزار نفر در این کشور زندگی می‌کنند که یکی از این گروه‌ها ایرانیان هستند. جمعیت ایرانیان کانادا نیز به سرعت در حال رشد است. به طوری که در سرشماری سال ۲۰۰۶ جمعیت ایرانیان و ایرانی‌تبارها ۱۲۱ هزار نفر بود اما در سرشماری سال ۲۰۱۶ مرکز آمار کانادا این رقم به حدود ۲۱۰ هزار نفر رسید. یعنی میانگین رشد سالانه ۳۴ درصدی مهاجران ایرانی در این ده سال ثبت شده است.
    مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی یا موقت-Visitor Visas
    برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیاز به انگشت نگاری (تست بیومتریکز) برای شهروندان برخی از کشورها ضروری می‌باشد و مدارک توسط آفیسر پرونده مورد بررسی قرار می‌گیرد. درخواست ویزای کانادا توسط سفارت کانادا ۶۰ روز طبق اعلام سفارت زمان می‌برد که البته به‌طور معمول زمان کمتری صرف می‌شود
    تحصیل در آلمان

شرایط دریافت ویزای موقت کانادا
    سلامت جسمانی
    گذرنامهٔ معتبر
    دارا بودن منابع مالی کافی
    داشتن پایبندی کافی برای بازگشت به ایران (خانواده، شغل، املاک)، تا سفارت اطمینان خاطر را به دست‌آورد که افراد در پایان سفرشان قصد بازگشت به کشورشان را دارند.
    داشتن دلیل برای بازدید از کانادا (بازدید از اقوام، شرکت در سمینارها، جلسات کاری، یا توریسم). قانوناً افسر مهاجرت همواره حق مصاحبه را محفوظ دارد ولی عملاً به دلایل متعدد من جمله حجم بالای پرونده‌ها مدت‌ها است که مصاحبه صورت نمی‌گیرد.
    تحصیل در ایتالیا
    0
    سلام دوستان
    من 30 سالمه
    امکان تحصیل در کانادا برای من وجود داره؟
    0
    سلام شرایطتون چیه؟ تحصیل در کانادا اگر شرایطت اکی باشه راحته.
    0
    سلام منم قصد مهاجرت به آلمان رو دارم. 25 سالمه و دوست دارم کاری مهاجرت کنم. شغلمم برنامه نویسی هست. زبانم خوبه اما نمیدونم از کجا کار پیدا کنم و رزومه بفرستم.
    0
    سلام سبحان.
    میتونی از لیندکدین بگردی و یا برای اینکه مطمئن شی شرایشو داری و به چه چیزهایی احتیاج داری میتونی از موسسه رویال مهاجرت کمک بگیری
    0
    سلام بجه ها
    من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟ و یا کسیو معرفی کنه بهم؟
    0
    کانادا جای واقعاً دمدمیه برای مهاجرت! تو کانادا همه چیز رو داری: از چشمهای آبی و کوه‌های بلند گرفته تا تنوع فرهنگی و اجتماعی. دیگه فراموش کن پول خودت رو تا آخر عمر دنبال بکشی، چون تو کانادا فرصت‌های شغلی بهتری وجود داره. حتی اگه به انگلیسی یا فرانسوی مسلط نیستی، مشکلی نیست، تو کلاس‌های زبان تو کانادا می‌تونی یاد بگیری. همچنین، مردم کانادا خیلی خونگی و دوستانه هستن و به عنوان مهاجران تازه‌وارد همواره بهت کمک می‌کنن. حتماً به فکر مهاجرت به کانادا پرخونگ بمون، چون یه دنیای جدید و امکانات بهترت رو تو کانادا پیدا می‌کنی.
    0
    کانادا خیلی باحاله برای مهاجرت، دقیقاً مثل یه مهمونی دوستانه که همه‌چیز رو داره. اولاً، تنوع فرهنگی تو کانادا عالیه. اینجا می‌تونی همه نقاط جهان رو تو یه جا ببینی و تجربه کنی. دوماً، فضاها و طبیعت کانادا واقعاً شگفت‌انگیزه. از کوهستان‌های بلند گرفته تا جنگل‌های اسباب بازی، همه چیز دستت‌رسه. به علاوه، اینجا مردم بی‌پرده و خونگی هستن، همیشه آماده به کمک به مهاجران جدید. فراموش نکن که تو کانادا فرصت‌های شغلی خوبی هم وجود داره. پس اگه به دنبال تجربه‌ای متفاوت و بهتری هستی، کانادا یه گزینه‌ی عالیه. بیا داداش، دستتو بردار و به این مهمونی خوبی بپیوند! اگه میخوای مهاجرت کنی من میگم یه موسسه خوب پسدا کن که واسه مهاجرت اصولی کمکت کنن. من موسسه مهاجرتی میرداماد رو پیشنهاد می کنم.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع