فروشگاه اینترنتی ملت بازار سعی دارد با ارائه گسترده ترین طیف لوازم جانبی موبایل و تبلت، آرامش و آسانی خرید اینترنتی را برای شما عزیزان فراهم کند. گرچه ممکن است به علت رشد روز افزون محصولات الکترونیکی و وجود بی حد و حصر لوازم جانبی آن ها، در برخی از موارد، اجناس مورد نظر شما در سایت موجود نباشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه گشتم نبود! محصولات مورد نظر خود را سفارش بدهید تا در اسرع وقت در اختیارتان قرار بگیرد.
کیف و کاور گوشی - محافظ صفحه نمایش گوشی - هندزفری - پایه نگهدارنده گوشی و تبلت - کابل و مبدل - قطعات جانبی موبایل و تبلت - باتری گوشی - کیت تمیز کننده - مبدل برق - شارژر تبلت و موبایل - پاوربانک (شارژر همراه) – وارد کننده لوازم جانبی موبال اپل واچ - مجموعه لوازم جانبی - محصولات ویژه گروه موبایل و تبلت - قلم لمسی (Stylus) - کارت حافظه - گیفت کارت - کارت*خوان
لوازم جانبی گوشی یکی از مهمترین مسائلیه که موقع خرید گوشی موبایل باید بهش توجه کنید . متاسفانه خیلی از کاربران نمی دونن چه لوازمی ضرورین و چه لوازمی ضرورت ندارن . در این پست کوتاه میخوام مهم ترین لوازم جانبی گوشی موبایل رو خدمت تون معرفی کنم و توضیح بدم که کدوم شون ضروری هستن و کدوم شون ضروری نیستن . توصیه میکنم حتما این پست مهم رو بخونید چون موقع خرید گوشی خیلی به درد تون میخوره .
اگر میخواهید همه لوازم جانبی گوشی خودتونو با سایت های خرید اینترنتی لوازم جانبی موبایل انجام بدید یا میخواید خرید عمده لوازم جانبی موبایل رو برای کسب و کارتون شروع کنید حتما این مقاله رو تا انتها بخونید.
لوازم جانبی گوشی که باید حتما بخرید
قطعا برای شما هم پیش اومده که وقتی میرید یه گوشی بخرید فروشنده هرچی لوازم جانبی موبایل که داره میریزه رو میز و میخواد به هر قیمتی که شده شما رو متقاعد کنه که حداقل چنتا از این لوازم رو بخرید . در همین پروسه مخ زنی فروشنده ممکنه دروغ هایی رو هم بگه که متاسفانه خیلی از مشتری خا به دلیل عدم آگاهی خیلی راحت این دروغ ها رو باور میکنن . در این قسمت تمام لوازم جانبی ضروری رو خدمت تون معرفی میکنم و توضیح میدم که کدوم به درد چه کاربری میخوره .
کارت حافظه ( حافظه خارجی برای گوشی )
در این چند سال اخبر با پیشرفت علم نرم افزار ، برنامه ها و بازی های زیادی برای گوشی ها موبایل منتشر شده . علاوه بر این ، کیفیت دوربین گوشی ها هم خیلی پیشرفت داشته و همین چیزا باعث میشن تا حافظه گوشی تون خیلی زود پر بشه . اگرچه الان دیگه همه گوشی ها حداقل 8 گیگا بایت حافظه داخلی دارن اما الان حافظه 16 گیگ هم کار کسی رو راه نمیندازه به همین دلیل اگر میخواید یه گوشی میان رده بخرید ، بهتره حتما یه کارت حافظه هم براش بخرید تا هیچوقت لنگ نمونید .
قاب گوشی موبایل
قاب گوشی یکی از ضروری ترین لوازم جانبی گوشی به حساب میاد و تقریبا همه برای گوشی شون یه قاب میخرن . معمولا آقایون برای محافظت از بدن گوشی شون یه قاب محکم و شیک میخرن . خانوما هم فقط برای قشنگی قاب گوشی میخرن و هیچ دلیل دیگه ای ندارن . جدیدا قاب گوشی دخترا از ساعت دیواری تو اتاق شون هم بزرگتره
محافظ صفحه نمایش
برچسب محافظ صفحه نمایش گوشی برای بعضی از گوشی ها ضروریه و برای بعضی از گوشی ها ضروری نیست . چون اغلب گوشی های درست و حسابی خودشون محافظ صفحه نمایش دارن مثه گلکسی اس 7 شرکت سامسونگ که محافظ گوریلا گلس 4 داره و خودش ضد خشه . اما گوشی های ارزون قیمت مثه گلکسی جی 5 محافظ صفحه ندارن و باید حتما براش یه محافظ صفحه نمایش بخرید . برچسب محافظ صفحه نمایش گوشی می تونه تا حد زیادی از صفحه نمایش گوشی تون محافظت کنه از خط و خش روی نمایشگر گوشی تون جلوگیری کنه . بنابراین قبل از اینکه بخواید برای گوشی تون برچسب محافظ بخرید ، حتما تو مشخصات فنی گوشی تون چک کنید که آیا به صورت کارخونه ای محافظ صفحه نمایش داره یا نه . اگر محافظ داشته باشه اصلا نیازی به برچسب محافظ نداره اما اگر یه گوشی ارزون قیمت خریدین و مطمئنید که محافظ صفحه نمایش نداره حتما یه محافظ براش بخرید .
پاور بانک
پاور بانک یا همون شارژر همراه ، یکی از وسایل جانبی گوشی هست که در هر صورت بهتون توصیه میکنم حتما بخرید . پاور بانک در واقع یک منبع تغذیه است که اول شارژش می کنید و بعدا می تونید از برق ذخیره شده تو پاور بانک برای شارژ گوشی تون استفاده کنید . حتی اگر موقع خرید گوشی پول کافی نداشتین ، حتما در اولین فرصت یه پاور بانک خوب بخرید . پاور بانک واقعا ضروریه مخصوصا واسه دانشجو ها و کلاا افرادی که دسترسی به پریز برق ندارن . مثلا موقع مسافرت پاور بانک خیلی به دردتون میخوره . الان دیگه دسترسی به گوشی موبایل انقدر ضروری شده که واقعا نمیشه حتی نیم ساعت گوشی رو خاموش کرد . پس حتما یه پاور بانک بخرید که هیچوقت لنگ نمونید
مونوپاد
منوپاد Monopod یکی از وسایل جانبی گوشیه که تو این چند سال اخیر مد شده . اون اوایل که مونوپاد به بازار اومده بود آدمای خاصی میخریدنش اما کم کم همه فهمیدن این وسیله چقدر به درد بخوره به همین خاطر اغلب کاربران گوشی های هوشمند یه مونوپاد خریدن . مونو پاد به شما کمک میکنه تا عکس های سلفی خلاقانه ای بگیرید . دوربین های موبایلی انقدر پیشرفته شدن که واقعا نمیشه عکاسی و فیلمبرداری با گوشی موبایل رو نادیده گرفت . شاید به نظر تون مونوپاد یه وسیله غیرضروری باشه اما من توصیه میکنم حتما یه مونوپاد بخرید مخصوصا اگر اهل سفر هستین . هرچند که مونوپاد وسیله گرونی نیست و با 30 هزار تومن می تونید یه مونوپاد نسبتا خوب بخرید اما اگر موقع خرید پول کافی ندارید می تونید بعدا یه دونه بخرید . پخش لوازم جانبی موبایل برای انواع گوشی
هندز فری بلوتوث گوشی موبایل
اگر شرایط کارتون جوریه کهر همهش دست تون پره و نمی تونید گوشی رو دست تون بگیرید توصیه میکنم حتما یه هندز فری بلوتوثی بگیرید . اما اگر کار تون اینجوری نیست که مجبور باشید از هندز فری استفاده کنید ، نیازی نیست بخرید چون هندز فری بلوتوث یکم برای بدن ضرر داره و بهتره فقط در مواقع ضروری ازش استفاده کنید . اگر پشت فرمون هستین توصیه میکنم از اسپیکر ماشین برای شنیدن صدای مخاطب استفاده کنید تا یه وقت تمرکز تون بهم نریزه .

شارژر فندکی
اگر ماشین دارید و زیاد با ماشین تون اینور اونور میرید ، قطعا براتون پیش اومده که تو ماشین شارژ گوشی تون تموم میشه و لنگ میمونید . شارژر فندکی برای همین روزا ساخته شده و اتفاقا خیلی هم کار آدمو راه میندازه اما من اکیدا توصیه میکنم به جای شارژر فندکی یه پاور بانک درست و حسابی بخرید و ازش استفاده کنید چون اغلب شارژرهای فندکی استاندارد نیستن و ممکنه به باتری گوشی تون آسیب جدی بزنن . اگر بنا به هر دلیلی مجبورید از شارژر فندکی استفاده کنید.