PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موفقیت تبلیغات در اینستاگرام

mehran_baziian
2017/07/31, 20:24
عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان و اهالی خوب ام ال مارکتینگ
چند روزی بود که مقوله
تبلیغات در اینستاگرام
فکر بنده رو جلب کرده بود با تحقیقات و پشتکار تونستم بهترین شرکت در این زمینه در ایران رو پیدا کنم و گفتم که این مسئله رو با شما عزیزان در میان بزارم سایت بزرگ
ایران تبلیغ
از تمامی لحاظ کاربردی و فعال میباشد و شما میتونید ایده ها و
مقالات تبلیغات در اینستاگرام خوب و موثری در این زمینه ببینید.

ممنون میشم شما دوستان عزیز سایت هایی مشابه به این سایت قدرتمند در این تاپیک معرفی بفرمایید تا استفاده بکنیم.

falcon1000
2017/08/24, 01:10
من که از تلگرام جواب نگرفتم با توجه به اینکه تعرفه های تلگرام خیلی بالا هست,دوستان کسی در اینستاگرام سابقه تبلیغ داشته؟اگر بله لطفا بگین چقدر هزینه کردید و پیج چقدر فالوور داشت و بازگشت سرمایه چطور بود....ممنون میشم جواب بدید,من تیزرم رو در شبکه ای م ا ه و ا ر ه ای پخش دارم میکنم اما استقبالی که فکر میکردم نشد ,حالا قصد دارم بیام همون هزینه رو برای اینستا و تلگرام بکنم نیاز به مشاوره و راهنمایی دوستان دارم

c-plus
2021/04/13, 00:30
یه راه بی نظیر برای تبلیغ اینستاگرامی ثبت سایت توی سایت های درج آگهی و یا معرفی پیج ها مثل سایت چیتالینک (https://cheetalink.com/) هست که خیلی خوب جواب میده

چون خیلیا از گوگل پیج ها رو پیدا میکنن و اکثر پیجا نمیدونن از گوگل هم میتونن فالو بگیرن. تازه تبلیغ فقط یباره ولی تو این مدل سایتا پیجتون هرروز کلی دیده میشه:165::165::165: