PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایده ها از کجا نشات می گیرند؟ (بخش دوم)

fns4565
2017/01/21, 12:42
1- دوستان و خانواده
همکاریتان را فقط محدود به تجار موفق دیگر نکنید . به حرفهای دوستان و خانوده تان بصورت جدی گوش کنید . توجه کردن به دغدغه های آنها فرصتی را برای شما بوجود می آورد تا علاوه بر خودتان در زندگی آنها نیز جایی برای پیشرفت پیدا کنید .
مادر من مشکل شنوایی دارد . دائما با درخواستهای مادرم برای درست کردن چیزی که لذت ذندگی رو براش افزایش بده مواجه هستم . مطمئنا خیلی از درخواستهای اون فراتر از حد توانایی های منه که بتونم اجراشون کنم اما ایده های زیادی بوده اند که شروعی برای برخی از طرح های اولیه و توسعه ها بودند ، ایده ها و محصولاتی که هدفشون مرتفع نمودن بخشی از ناتوانایی ها بود .

به دوستانتان که در بازاریابی کسب و کارشون با مشکلاتی مواجه هستند یا افراد سالمندتر خانواده که کار کردن با تکنولوژی های جدید برایشان سخت است فکر کنید . افراد دور و بر شما ذخایر اتمام ناپذیری از مشکلات و راه حل های پیش رو هستند

همیشه به یاد داشته باشید فرقی نمیکند شما چه چیزی تولید میکنید ، مادرتان احتمالا فکر میکند که اون وسیله هوشمنده ، پس فراموش نکنید موضوع رو در بین افرادی که کمتر شناخته شده هستند بررسی کنید .
2- اطرافتان را جستجو کنید
اگراحساس میکنید برای کارآفرینی مصمم هستید ،میتوانید از مشتریان بالقوه تان برای ایده های جدید سوال کنید . خیلی شبیه پیدا کردن نقاط ضعف شرکتتان ،شما میتوانید شرکتهای فعال در زمینه ی مورد علاقه تان را فراخوان کنید و از آنها بپرسید برای یک تجارت اصولی نیاز به چه مسائلی دارند . اگر همه آنها یک مسئله را اعلام کردند ،ایده شما حاضر است .دست بکار شوید . علاوه بر این شما مطمئن هستید که آنها مشتریان محصولتان خواهند بود
از همه مهمتر: ایده هایتان را ثبت کنید !! بر روی موبایل ، تبلت و نوت بوک طرح های اولیه و ایدهای کوچکتر مرتبط رو خلاصه وار بنویسید . خواهید فهمید وقتی که با ایده ای مواجه میشوید ، فکرهایتان خیلی سریع و طوفانی خواهند بود .

برگرفته از وبلاگ کارخانه تبدیل فکر به ثروت