PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهارتهای متقاعدسازی

Ali Mousavi
2017/01/19, 09:21
حواستان به قدرت کلمات مثبت، بجای کلمات منفی باشد.
نگویید راه حل دیگری نیست
بگویید این بهترین راه حل است

Ali Mousavi
2017/02/05, 01:05
🔶 موثرترین ارتباط را در اولین ملاقات ایجاد کنید

مطالعه ای که در دانشگاه پرینستون انجام شده نشان می دهد افراد ظرف چند میلی ثانیه از اولین برخورد خود با یک نفر در مورد قابل اعتماد بودن ، دوست داشتنی بودن و توانایی های او قضاوت می کنند . چنین قضاوت های شتاب زده ای اصولاً نکته ی مثبتی تلقی نمی شوند اما خبر خوب این است که با استفاده از چند قدم ساده ، نه تنها می توانید تأثیر اولین برخورد خود بر دیگران را بهبود ببخشید ، بلکه در این زمان نسبتاً کوتاه قادر خواهید بود رابطه ای معنادار با آنها برقرار کنید که در آینده ممکن است به یک رابطه ی کسب و کاری بدل شود. در ادامه چند قدم ساده برای برقراری ارتباط مؤثر با دیگران را از نظر خواهید گذراند :

🔸1. لبخند بزنید
🔸2. ارتباط چشمی برقرار کنید
🔸3. با خودتان حرف نزنید
🔸4. خودتان باشید
🔸5. چیزی بپرسید
🔸6. نام طرف مقابل خودتان را به خاطر بسپارید
🔸7. ارتباطتان را حفظ کنید

به خانواده ام ال مارکتینگ بپیوندید (http://forum.mlmarketing.ir/register.php)

Ali Mousavi
2017/02/05, 01:08
بخاطر بسپارید:

احساسات مسری هستند،

و مشتریان همانند افراد دیگر تحت تاثیر احساسات قرار می گیرند.

هیجان و علاقه شما نسبت به کار، می تواند بیشتر از هر تبلیغات دیگری بر تصمیم مشتری تأثیر بگذارد.

موفقیت شما در متقاعد کردن مشتری وابسته به انتقال حس خوب می باشد.

⚜برایان_تریسی⚜

Ali Mousavi
2017/02/05, 01:10
ترس از «نه شنیدن» بیش از خود رد شدن خواسته هایمان، ما را عقب نگه می دارد.
ذهنتان را باز کنید و از این که چیزی بخواهید، نترسید. اگر با جواب منفی روبرو شدید، بیاد داشته باشید که این جواب منفی در مورد شما نیست بلکه درباره خواسته شماست و مخاطب شما حق دارد به درخواست شما پاسخ منفی بدهد. مگر اینکه با دانستن تکنیکهای متقاعد سازی تلاش کنید نه را به بله تبدیل کنید.
«نه شنیدن» بیشتر شبیه یک بازی بخت آزمایی (لاتاری) است. گاهی اوقات ایده های خیلی پرت هم جواب مثبت میگیرد.
اگر شما با تعداد کافی افراد جامعه هدفتان صحبت کنید بالاخره یک نفر به شما جواب مثبت می دهد.
نویسندۀ کتاب هری پاتر دوازده بار با جواب منفی روبرو شد.
سرهنگ ساندرز موسس کنتاکی ۶۲۳ بار پاسخ منفی شنید. اما در پایان به دلیل سماجت و پیگیری موفق شدند به هدفشان برسند.

Ali Mousavi
2017/02/05, 01:16
از خودتان شروع کنید:

بارها و بارها شده که می خواستین کاری رو شروع کنین ولی آنقدر افکار منفی به سمت شما هجوم آورده که بیخیالش شدین. وقتی اقدام به شروع کاری کردین صداهای درونی منفی شما رو مجاب کرده که بیخیال بشین و رها کنین.

ضمیر ناخودآگاه انسان همچون کوه یخی در زیر آب پنهان است.

مثلا این صداها رو در ذهنت می شنوی:
*نمی تونی انجامش بدی
*کار سختیه از عهدش بر نمیای
*به مشکل بر می خوری و نمیشه
*بابا ولم کن برو بخواب!

دوست خوبم در حیطه ی قوانین ارتعاشی تو میتونی به تمام اهدافت برسی. اگه بدونی که باقدرت افکار و ارتعاشاتت میتونی خالق زندگی رؤیایی خودت باشی، هیچ‌وقت به این وسوسه‌های ذهنی گوش نمی‌کنی.

ولی برای اینکه بتونی این نجواهای منفی رو خاموش‌کنی و باقدرت به سمت اهدافت هجوم ببری یه تکنیک جالب بهت میگم:

“یک کاغذ آماده کن و روی کاغذ تمام بهانه‌های ذهنت و وسوسه‌های درونت رو مکتوب کن.حالا باید به همهٔ این بهانه‌ها پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای بدی تا ضمیر ناخودآگاهت مجاب بشه که تو توان رسیدن به هدفت رو داری.

برای مثال اگه این صدای درونی همیشه توی گوش تو هست که، تو نمیتونی به هدفت برسی و نمیشه، این‌رو روی کاغذ بنویس و زیرش باید مکتوب کنی که چرا و به چه دلایلی میتونی به هدفت برسی.

مثلا اگه ضمیر ناخودآگاهت بهت میگه:

نمی تونی به هدفت برسی و نمیشه

بهش جواب بده:

من میتونم به هدفم برسم چون قواعد خلق اهداف رو بلد هستم و می دونم که باقدرت افکار و باورهای خودم توان تیک زدن اهدافم رو دارم.
من به قوانین جذب اهداف مسلط هستم و با تمرین‌هایی همچون تجسم خلاق و عبارات تأکیدی به‌سوی هدفم حرکت می‌کنم پس دیگه هیچ موردی وجود نداره و من قطعاً به هدفم می‌رسم.

وقتی همچین جوابی رو به بهانه‌های ذهنت میدی، ضمیر ناخودآگاهت متقاعد میشه و دیگه همچین افکار منفی رو به ذهنت نمیاره و وقتی این وسوسه‌های ذهنی خاموش بشه با قدرتی بسیار زیاد خالق اهدافت خواهی بود.

فقط کافیه جسارت پرواز رو داشته باشی و اوج بگیری و از زندگی خودت لذت ببری.

تمام قوانین الهی در اختیار توست تا یک زندگی زیبا و پر از ثروت و موفقیت و عشق رو داشته باشی.

پس با قدرت فریاد بزن:
🌱من توان خلق همه ی اهدافم رو دارم
🌱من یک ابَر انسان قدرتمند هستم
🌱من جاذب ثروت و خالق واقعیت هستم
🌱من قدرت خدایی کردن در زندگی خودم رو دارم

جسور باش و پر قدرت و از لحظه لحظه های زندگی خودت لذت ببر و هر لحظه سپاسگزار خدا باش،
اینجا همون جاییست که باید برای زندگی خودت خدایی کنی …

فقط آنچیزی را که دوست دارید باشد، در ذهن خود راه دهید
سوالات خود را به ایدی زیر ارسال کنید

دوستانی که دوست دارند و افرادی هم می شناسند که علاقه دارند در کمک کردن به پناهگاه حیوانات و بازدید از پناهگاه نیز با ایدی بالا اطلاع دهند

Ali Mousavi
2017/02/05, 01:19
۱- آن ها سخنران های عمومی فوق العاده ای هستند

قدرت نفوذ در افراد می تواند موجب برقراری ارتباط بین ایده ها و مبدل ساختن آن به ایده هایی ماندگار شود. برای بسیاری از افراد بانفوذ، سخنرانی های عمومی بهترین راه برای انجام رساندن این هدف است.

۲- دارای مهارت های فردی استثنایی هستند

بسیاری از این افراد دارای توانایی منحصر به فردی هستند، آن ها قادرند تا در حال صحبت کردن با دیگران از احساس خاص بودن را به آن ها القا کنند.

۳- قابلیت حفظ تمرکز بسیار بالا

آن ها نیازی ندارند تا همانند دیگر افراد خود را درگیر کارهای خسته کننده و بیهوده چون مقدمه سازی های سطحی و خارج از موضوع سازند. قرار گرفتن در یک جایگاه شناخته شده و مطرح در چگونگی رفتار اجتماعی و موقعیت و انتخاب های آنان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

به چگونگی عملکرد باب اگان مقاله نویس و یکی از افراد با سابقه و کهنه کار صنعت تلفن همراه توجه کنید. او در مقالات خود از زندگی شخصی خود و بررسی موضوعات و مسایل غیر مرتبط نمی پردازد، بلکه تنها به بررسی تخصصی امور تلفن همراه مشغول است.

۴- جاذبه بیشتر یکی از ویژگی های مهم شخصیتی در این افراد است

یکی از ویژگی های افراد با نفوذ کاریزما و گیرایی طبیعی در آن هاست که این افراد را در زمینه متقاعد کردن و هم آرا کردن دیگر افراد با خود یاری می دهد.

۵- آن ها به تک بعد بودن محدود نشده و از استعدادها و توانایی های گوناگونی برخوردار هستند

ممکن است این افراد در حین صحبت کردن با شما، حداقل ۲۵ درصد از فکرشان مشغول موضوع دیگری باشد، اما نگران نباشید، چرا که ۷۵ درصد، بیشترین حد از توجه است که هر فرد می تواند به شما تعلق دهد! بیشتر این افراد بسیار پرمشغله هستند.

Ali Mousavi
2017/02/05, 19:51
1 - سخنوری🎤
نفوذ افراد معمولا از زبان و کلامشان آغاز می شود؛ به این معنا که این نوع افراد ارتباط کلامی درست و قدرتمندی با سایرین برقرار می کنند و همین امر باعث می شود اولین قدم را محکم بردارند.

2 - بازارگرمی📣
این یکی از ویژگی های بسیار تاثیرگذار افراد بانفوذ است. این جور افراد به مسائل عادی و پیش پا افتاده از نظر من و شما چنان آب و تابی می دهند که طرف مقابل باور می کند یکی از مهمترین اتفاقات زمین روی داده است.
بازارگرمی از دیدگاه ما ایرانی ها کلا ناپسند است و چهره خوبی ندارد اما خوب است بدانید این کیفیت و ویژگی یکی از مهمترین ویژگی های افراد بانفوذ است.

3 - اهل شلوغ کردن و انرژی دادن🔋
بانفوذها بمب انرژی هستند. هر جا می روند یک بغچه انرژی هم همراه خود می برند و میان دیگران تقسیم می کنند.
اینطور افراد را همه دوست دارند و ازشان تاثیر میگیرند.