PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موفقیت در بازاریابی شبکه ای

Ali Mousavi
2016/12/24, 05:53
برای‌ موفقیت‌ (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir) در كار و دستیابی‌ به‌

خواسته‌های‌ قلبی‌ باید همه‌ نیروی‌ خود را

صرف ‌اهدافمان‌ كنیم‌ و همواره‌ به‌ دستاوردهای‌

نهایی‌حاصل‌ از تلاشمان‌ بیندیشیم‌!

Ali Mousavi
2016/12/24, 05:56
فالو... (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)❕

می خواهم فکر کنم❗️
جمله ایی که برای نتورکرها بسیار آشناست.
بعد از کلی جلسه مذاکره فروش و بازاریابی برای محصول و کلی توضیح دادن برای مشتری،زمانی که از مشتری درخواست خرید می کنند ،
می گوید : می خواهم فکر کنم و فالور مثل اینکه آب سردی رویش ریخته باشند می ماند که چکار کند.

راه حل چیست؟در جلسات فالو چکاری باید انجام داد❓

زمانی که مشتری می گوید می خواهد فکر کند یعنی اعتراضات پاسخ نداده شده و ترس دارد.ما باید اعتراضات بیان نشده وی را شناسایی کنیم و بعد آن ها را پاسخ بگوییم.

شما می توانید با حفظ اعتماد به نفس بگویید:

✅ این حق شماست که فکر کنید و تصمیم درستی بگیرید،اما می توانم بپرسم در رابطه با چه چیزی می خواهید فکر کنید❔

بعد از پرسش این جمله در جلسه فالو ، فقط سکوت کنید.اجازه بدهید مشتری پاسخ بگوید.او در این جا اعتراضات پاسخ نداده خود را بیان می کند و شما باید آن ها را برطرف کنید.

ترس یکی دیگر از دلایل به تعویق انداختن و تردید در خرید مشتری می باشد.مخصوصا در دوران رکود اقتصادی به دلیل محدودیت منابع این ترس و دودلی بیشتر می شود.دلیل این ترس چیست❓

تجارب منفی گذشته❗️همه ما خرید هایی داشتیم که از انجام آن ها پشیمان شده ایم. خرید هایی که احساس کردیم سرمان کلاه رفته! این تجارب منفی گذشته به همراه محدودیت منابع باعث می شود مشتری در خرید احساس ترس کند و احتیاط بیشتری به خرج دهد.

Ali Mousavi
2016/12/24, 05:57
🔴یک مطلب فوق العاده برای فالو🔴

➕ یکی از نکات حائز اهمیت در فالو کردنه افراد، بعد از این ک از اتاق یا محل پرزنت بیرون میان، نوع ارتباط برقرار کردن با اون آدم هاست...

🔰 شما برای این ک بتونید ارتباط موثری با پراسپکت(کسی ک ب نتورک معرفی شده) داشته باشید و سوالات و ابهامات احتمالی اون فرد رو بر طرف کنید، باید یک کانکشن خوب با او برقرار کنید.

💰 خب برای ایجاد یک ارتباط خوب باید چ کرد..!؟

🔵 اول شما باید در ابتدای صحبت تون با اون فرد، ب دنبال یک نقطه مشترک بگردید، اون نقطه مشترک می تونه هر چیزی باشه مثله:
دانشجو بودن، تجربه بازاریابی کردن، پسر یا دختر بودن و.... هر چیزی ک بتونه شما و فرد مورد نظر رو در یک جبهه قرار بده.

🔵 دوم درباره چیزهایی صحبت کنید ک فرد تمایل ب شنیدن اونا رو داره (از قبل اطلاعاتی راجع ب فرد ب دست بیاورید)

✅ با این کار ها شما در کنار فرد قرار می گیرید و اون فرد راحت تر سوالات و ابهامات خودش رو از شما می پرسه..!!

Ali Mousavi
2016/12/24, 05:59
👤کارگاه فالو

☝️فالو یعنی همراه شدن با احساسات فرد
☝️فالو یعنی بیان حقایق

💥 فالوئر اولین خصوصیتش اینه که پاک پاک پاک باشه

⭕️توی فالو شما احساستون و باورتون حرف اول رو میزنه

❣شما باید عاشق فالو باشید❣
☝️به هرچیزی عشق بورزی توی اون مقطع پیشرو میشید

🔰نتورک یه کار تفکری،دلی و احساسیه

☝️توی نتورک فقط فالوئر ها زنده هستن و سقف میزنن⭕️

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:00
فالوی ساده

قبل از اینکه پراسپکت خود را فالو کنید ابتدا 50درصد از انرژی اولیه رو صرف ایجاد حس صمیمیت و نزدیکی کنید...

و از مواردی که او دوست دارد ، صحبت کنید و مهم تر از آن شنونده ی خوبی باشید.
برای اطلاعات بیشتر از کتاب (صمیمیت نفوذ و تاثیر گذاری دکتر حورایی استفاده کنید)

مرحله دوم اطلاعات: یعنی جواب دادن به هر سوالی و مشکلی که باعث میشه پراسپکت شما پا به این تجارت نذاره.
مثل ترس از فروش، تیم سازی، مسائل شرعی و قانونی و...
رفع آبجکشن ها و دادن اطلاعات بیشتری از تجارت.

فالوی دلی: در این مرحله از احساس خوبی که نسبت به کار دارید و آینده ی روشن کاری خودتون صحبت کنید، از حمایت تیمی و موقعیت هایی که میتوان از این تجارت بدست آورد صحبت کنید.

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:03
✅ 8 عامل شكست در نتورک
( از زبان جو فابرگاس )

1- جدی نگرفتن کار
2- شک داشتن
3- تفکر اشتباه یک شبه پولدار شدن
4- وقت نذاشتن برای آموزش
5- عدم تمرکز
6- فقدان ديد به آینده نتورک
7- نداشتن مهارت پرزنت و فروش
8- نداشتن بينش و نگرش درست

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:05
📢 اگه هنوز موقع دعوت پیش داوری میکنی😱😱 حتما بخون...

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 👇

🔹پولدارترين افراد ليستت رو پرزنت كن؛ اون بزرگ تر از دونالد ترامپ، بيل گيتس، رابرت كيوساكي و بيل كلينتون نيست.

🔹کسي كه عقب مونده ذهني هست رو پرزنت كن شايد اون دكستر ياگر بشه.

🔹كسي كه خلافكار بوده رو پرزنت كن شايد اون رندي گيج باشه.

🔹كسي كه دست فروشه پرزنت كن شايد اون هولتون باگز باشه.

🔹روحاني محلتونو پرزنت كن، شايد اون مارك يارنل باشه.

🔹خانم هاي خانه دار رو پرزنت كن، شايد اونا مِري كريستينسن باشند.

🔹دندون پزشكتو پرزنت كن، شايد اون الهام دِرِك باشه.

🔹لبنياتي محلتونو پرزنت كن، شايد او جيم رُآن باشه.

🔹چاق ترين و فقيرترين آدمي كه مي شناسي پرزنت كن، شايد اون آنتوني رابينز باشه.

🔹مسن ترين آدم ليستتو پرزنت كن، شايد برايان تريسي باشه.

🔹پليسي كه جريمت مي كنه رو پرزنت كن، شايد تيم سلز باشه.

🔹افرادي كه توي باشگاهتون هستند پرزنت كن، شايد اونا يكيشون جيم مِيِر باشه.

🔹همسرتو پرزنت كن شايد رِنه يارنل باشه.

🎯فرصت تغییر زندگی رو از هیچ کس نگیریم
خیلی از ما نتورکرها باید موارد بالا رو مث یه تابلو تو ذهنمون قاب کنیم تا هر وقت تو دام پیش داوری افتادیم مث یه تلنگر ما رو نجات بده😉✌️

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:06
پرزنت ۴۰ثانیه ای
بقول مارک یارنل بزرگ:
.......
یک کاری رو به من معرفی کنید که
نمایندگی فروش یک برند ۳۰ ساله رو رایگان بهتون بدن
انبار و دفتر کار رایگان بهتون بدن
آموزش رایگان بهت بدن
پرسنل رایگان بهت بدن
سیستم پرداخت دستمزد رایگان بهت بدن
فقط بگن: بازار بساز....
از هر ۱۰۰ تومن ۱۷ تومن خالص بهت بدن
چندتا لیدر درخدمتت باشن و کمکت کنن که تو سود ببری
دست هرکی رو بگیری معرفی کنی
از فروش اونم بهت ۵٪ بدن
اگه خوب کار کنی کمتر از سه سال روزی میرسه که به حضورت نیاز نباشه و پنج سال بعد
تورو با ماهی 100 میلیون تومن درامد مادام العمر بازنشست میکنند
و همه اینها سالم و پاک و قانونی و با تایید و تاکید و حمایت دولت هم باشه
البته
سقف درامدی به ماهی
۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان افزایش پیدا میکنه

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:08
هولتون باگز یکی از تاپ ارنرها(دارای بالاترین درآمدها)ی جهان در صنعت پولساز نتورک میگه : فقط چون کار دیگه ای نداری نمیتونی بگی من تمام وقت نتورک کار میکنم.

هولتون باگز:
از نظر زمانی شما پاره وقت کار میکنید یا تمام وقت؟
۱-تمام وقت:روزی ۳-۴ پرزنت بگذارد.
۲- پاره وقت :هفته ای ۴-۶ پرزنت بگذارد.
۳- گهگاهی وقت:هر وقت حال داشت،پرزنت بگذارد.
۴- کسیکه اصلا" وقت نمیگذارد:آپلاینی دارد همه ملاقات ها را انجام میدهد.
انتخاب با شماست، بزرگترین نتورکر دنیا اینگونه میگوید.

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:09
👤 آموزش و مشاوره(پرزنت)

✌️دو چرخ اصلی نتورک،آموزش و مشاوره هست
☝️زمان رو از دست نده سازمانت رو بساز

❌بلاک کردن اطلاعات کار لیدر حرفه ای نیست

☝️یک رهبر رو به جانشینش میشناسن

🔰اگه سازمانتو تنها بزاری روبه رشد میره؟

✅ آره؟ ❌نه؟

⛔️جواب این سوال حرفه ای بودنت رو مشخص میکنه👍

😎یه لیدر حرفه ای فن و فوت کار رو جونم و دلم به سازمان یاد میده🌹

Ali Mousavi
2016/12/24, 06:17
بهای موفقیت !!!

برای موفقیت در هر کاری باید بهایه اون رو پرداخت کرد. شاید بعضی از بچه ها بگن که من 20 تا 40 تا جلسه پرزنت برگذار کردم و نتیجه ی لازم رو نگرفتم پس من بهای لازم رو پرداختم چرا موفق نشدم؟

در جواب این دوستان می خوام داستانی رو براتون تعریف کنم

کشیش "مارک یارنل" ( این همون کسیه که "جو فابریکاس" توی بلوک های شکست ازش اسم می بره و می گه اونم 100% موفق نیست.) مقیم یک شهر کوچک در ایالت تگزاس، به علت ورشکستگی در حال از دست دادن تمام دارایی و اموال و حتی خانه و اتومبیل شخصی خود بود. او بدنبال راهی بود تا بتواند خود را از این وضع هولناک برهاند، که توسط یکی از دوستان خود با بازاریابی شبکه ای آشنا شد.

او بسیار خوشبخت بود، زیرا معرف او، حامی بسیار خردمندی بود. حامی پیمانی را با او در میان گذاشت:

" این تجارت در مدت یک تا سه سال، تو را از تمام مسائل مالی موجود،

می رهاند."

و قول پرداخت بهای این موفقیت بزرگ را از او گرفت:

" برای رسیدن به این موفقیت بزرگ، تو باید بر چهار دشمن هولناک غلبه کنی."

مارک پذیرفت و کار خود را با یک لیست 200 نفری آغاز کرد. لیستی از تمام دوستان و آشنایان که آنها را برای معرفی کار و نشان دادن مدارک، به منزلش دعوت می کرد.

80 نفر از دوستان نزدیک، دعوت او را نپذیرفتند. و با گفتن "نه! علاقه ای به شنیدن ندارم" از او استقبال کردند. در واقع مارک با اولین دشمن خود روبرو شده بود.

(پس زدن یا Rejection)

او با خود گفت: مسئله ای نیست. حامی من مرا از وجود این دشمن آگاه کرده بود. من 120 دوست خوب دیگر در لیست دارم.

حدس بزنید بعد چه شد! 50 نفر از کسانی که دعوت او را پذیرفتند، در جلسه معرفی کار حاضر نشدند. او با دومین دشمن خود مواجه شده بود.(نیرنگ یا Deception)

با خود گفت: " اهمیتی ندارد. حامی من در مورد وجود این دشمن با من صحبت کرده بود. من 70 دوست خوب دیگر در لیست خود دارم."

فکر می کنید چه اتفاقی افتاد؟ 57 نفر از کسانی که در جلسه حاضر شدند، با گفتن

" علاقه ای به این کار ندارم" به او جواب منفی دادند و همکاری او را نپذیرفتند. او با سومین دشمن روبرو شده بود.( بی انگیزگی یا Apathy)

مارک بدون کوچکترین واهمه ای به خود گفت: " مسئله ای نیست. باید به سراغ 13 نفر باقیمانده رفت. موفقیت گمشده من، در بین آنهاست."

و همه آنها پاسخ مثبت دادند و همکاری او را پذیرفتند.

آیا مسائل مارک پایان یافته بود؟

12 نفر از این همکاران، در زمان کوتاهی از کار خسته شدند و کار را رها کردند. این چهارمین و آخرین دشمن مارک، در راه رسیدن به موفقیت بود.

( ریزش یا Attrition)

و او تنها با یک همکار و دوست جدی، در کار باقی ماند.

ولی مارک تمام بهای تعیین شده را پرداخته بود. تا امروز او به همراه تنها همکار خود، به در آمد چند صد هزار دلار در ماه رسیده اند.

شاید شما در مورد "بیل بریت" یکی از موفقترین اعضایAmway شنیده باشید. با او در یکی از شبکه های تلویزیونی مصاحبه شد. در دقایق پایانی مصاحبه که در مقابل خانه مجلل او انجام می شد، از او سوال شد:

" آقای بریت! این تجارت واقعاً برای شما موفقیت آمیز بوده است. راز موفقیت شما چه بود؟

او پاسخ داد:

" هیچ رازی وجود ندارد! من بسادگی، طرح را برای 1200 نفر توضیح دادم.900 نفر آن را رد کردند و تنها 300 نفر با من همکاری کردند. از بین 300 نفر، 85 نفر در راه ساختن سازمان خود، قدم گذاشتند. از بین این 85 نفر، فقط 35 نفر بودند که جدی کار می کردند. و از بین آن 35 نفر، 11 نفر از من یک میلیونر ساختند.

مثل مارک یارنل، بیل هم با اعداد، دست و پنجه نرم می کرد.

یک درس بزرگ:

موفقیت شما، در گرو تمایل شما به یافتن کسانیست که درست مثل شما، محکوم به موفقیت هستند. موفقیت برای "مارک یارنل"، عدد 1 از بین 200 و برای "بیل بریت" عدد 11 از 1200 بود. آیا شما مایل هستید که 200 یا 1200 نفر شما را پس بزنند تا تبدیل به یک میلیونر شوید؟

باز هم میگید بهای لازم برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای رو پرداخت کردید؟؟

Ali Mousavi
2016/12/24, 07:49
#پرزنت :

🎯بعد از پرزنت چه بگوییم ⁉️

🔷خیلی از پرزنتورها بعد از پرزنت سوالات متعددی از فرد پرزنت شده میپرسند :

🔹مثلا کار چطور بود؟
🔹یا اینکه این کار را پسندیدی؟

🔺این ها سوالات اشتباهی هستند که باعث میشود پراسپکت در مقابل شما قرار گیرد البته در اکثر مواقع.

🔶شما باید سوالاتی را بپرسید که طرف مقابل سرنخی برای نفوذ به شما بدهد ، که یکی از بهترین سوالات این است که بعد از پرزنت بپرسیم :

🔸از کجای کار خوشتون اومد؟
🔸یا اینکه کجای کار برای شما جذاب بود و سوالاتی از این قبیل .
🔸با توجه به شخصیت افراد سوالات متعددی بپرسید که به شما سرنخی بدهند .

Ali Mousavi
2016/12/24, 08:08
#بازاریابی_شبکه_ای

🎯 اصول اساسی موفقیت در بازاریابی شبکه ای

1⃣ مسؤل بوددن
2⃣ اکنون شروع کنید
3⃣ داشتن هدف
4⃣ جدی بودن
5⃣ دلسرد نشدن
6⃣ قدرت نه شنیدن
7⃣ از خود آغاز کردن
8⃣ صبر و حوصله داشتن
9⃣ کار تیمی

🖋 مجموعه شما با همان سرعتی رشد می کند که شما رشد می کنید.

💎 رندی گیج 💎

Ali Mousavi
2016/12/24, 08:14
#فروش :

💥نکاتی که شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل میکند :

1– سعی کنید استارت مکالمه را طوری شروع کنید که از مشتری بخواهید در مورد شما و محصولاتتون به چه اطلاعاتی نیاز دارد .

2– در صورت توهین مشتری به خدمات و محصولات شما، خونسردی خودتون را حفظ کنید ، قطعا دلیلی دارید که مشتری راقانع کند . همچنین از مشتری خود دلیل قانع کننده بخواهید.

3– با دیگر همکاران و کارمندان همیشه هماهنگ باشید .ضد و نقیض میان حرفای شما و همکاراتون در حضور مشتری جلوه خوبی ندارد .

4– طول مکالمه با مشتری را زیاد نکنید . مکالمه زیاد مشتری رو خسته میکند .

5– اگه احساس می کنید گوینده و سخنران خوبی نیستید ، به هیج وجه به سراغ فروش و بازاریابی نروید و این کار را به عهده بازاریاب های خود بذارید.

6– سعی کنید هنگام پرزنت ، ارزش های کاری مشتری خود را پیدا کنید تا راحتر بتونید به چیزی که میخواهید برسید .

7– از جملات تبلیغی اغراق آمیز مثل "ما بهترینیم" جدا اجتناب کنید .

8– همه سوالات مشتری رو مستقیم و شفاف جواب بدید .

9– هنگام پرزنت مشتری سعی کنید که با هیجان و با اعتماد به نفس کامل حرف بزنید .

10– اگه برای سوال مشتری جوابی ندارید ، لطفا جواب را حدس نزنید .

11– قبل پرزنت مشتری جدید سعی کنید اطلاعاتی در مورد آن از جاهای مختلف به دست بیاورید .

12– لطفا همه واقعیت ها در مورد محصول و سرویستون را ارائه دهید . هیچ محصول و سرویسی بی عیب و نقص نیست

Ali Mousavi
2016/12/25, 03:41
💢 20 نکته در آموزش بازاریابی شبکه ای 💢

بعد از انتخاب شرکت مناسب استعداد کاریتان می بایست نکات زیر را رعایت کنید تا در بازاریابی شبکه ای به کامیابی برسید . توجه داشته باشید بخش اعظم کار شما به انتخاب شرکت مناسب بر می گردد ، چون در شروع رسیدن به اهدافتان محصولات ، ابزارمناسب انجام کر ، ادوات و ابزار های آموزش بازاریابی شبکه ای، و همچنین پلن پورسانت دهی شرکت است که می تواند سرعت شما را افزایش دهد و با دریافت پورسانت بیشتر انگیزه شما و سازمان شما بیشتر از گذشته شود . حال در نظر می گیریم که شما در یک شرکت کاملا مناسب عضو شده اید و اینک این شما و این هم نکات برگزیده در آموزش بازاریابی شبکه ای بهتر است رعایت کنید :

۱-نود روز (سه ماه) برنامه فعالیت کاری تنظیم نمایید.
برنامه ریزی کنید ، حداقل 15 ساعت در هفته را به اینکار اختصاص دهید . در 3 ماه اول حداقل هفته ای 10 تن را با کارتان آشنا کنید . از زیر بار مسولیت رسیدن به اهدافتان شانه خالی نکنید

2-هدف داشته باشید و آنها را بنویسید
تاریخ مشخصی برای رسیدن به آن تعیین نمایید. اگر هدف معوق گذاشته ای در زندگی دارید ، اکنون آن را بنویسید و به انجام آن متعهد شوید. برای رسیدن به هر هدفی می بایست مراحلی را طی کرد اول برنامه ریزی کرده و سپس با سرعت مراحل را سپری کنید و مواظب باشید که game over نشوید

3-خودتان محصولات کمپانی را استفاده نمایید.
اگر شما محصولات غذایی یک کمپانی را تبلیغ نمایید ولی محصولات کمپانی دیگری را به عنوان ارزان بودن استفاده نمایید و کیفیت را فدای کمیت کنید ، خودتان تبلیغ محصولتان را از بین برده اید.

4-متخصص محصولات و کمپانی باشید که برای آن کار می کنید
همواره خودتان را مرور نمایید و تلاش کنید در یادگیری حرفه خود بهترین باشید. سعی کنید تا کاربرد محصولاتی را که رد حال تبلیغ آن هستید را به خوبی بشناسید

5-اثرات هرگونه رویدادهای منطقه ای ، ملی و محلی را بر روی مجموعه خود مد نظر داشته باشید
همواره کلیه اطلاعات را در اختیار داشته باشید.این اطلاعات به درد فالو خیلی می خورند و کمک می کنند تا شما زود تر به موفقیت برسید

6-هر گونه تماسی را برای مجموعه خود مد نظر داشته باشید
...و چشم اندازهای آنها را در نظر بگیرید. متعهد باشید که هر تماس تلفنی و هر آشنایی را برای مجموعه خود در نظر بگیرید. به زیر مجموعه خود احترام بگذارید ریال حداقل در ماه وقتی را بگذارید تا آنان با شما باشند و بتوانند از نزدیک مشکلاتشان را با شما ردمیان بگذارند . در پاسخ دهی به سوالات افراد درون سازمانتان در مرحله اول از لیدر اون مجموعه کمک بگیرید تا ارزش اون شخص در سازمانتان حفظ شود و کل سازمان به شما متکی نشود

7-هر روز افراد جدیدی را برای مجموعه در نظر بگیرید
متعهد باشید که هر روز کسی را ملاقات و پرزنت نمایید. قانون " 60 متر " را به خاطر داشته باشید. هر کس که در شعاع 60 متری شماست یک کاندیدا است. با هر غریبه ای که در شعاع 60 متری خود می بینید صحبت نمایید. اهمیت ندهید که اگر جواب منفی می دهند ، شما تلاش خود را نموده اید. اجازه ندهید روی سنگ قبر شما بنویسند : " در این مکان شخصی آرمیده است که درباره کارهایی که باید انجام می داد بسیار فکر کرده است ، ولی هیچ یک را انجام نداد ". بلکه اجازه دهید بنویسند : " در این مکان شخصی آرمیده است که هر کاری را می توانست انجام داد و سراسر زندگی خود را وقف رساندن پیام های مثبت به مردم نمود که بتوانند به آزادی مالی و وفور نعمت در زندگی خود دست یابند ". ( بازار سرد )

ادامه دارد ...

Ali Mousavi
2016/12/25, 03:44

8-به طور منظم با بالاسری و زیرمجموعه های خود در تماس باشید
" ناپدید نشوید ". با بالاسری خود در تماس باشید و با زیرمجموعه های خود کار کنید. قابل رؤیت باشید. هرگز بالاسری و زیرمجموعه های شما نباید بگویند " اوه ، تعجب می کنم اگر امروز او را ببینم". آنها بایستی بدانند که شما مجموعه ای با روابط قوی ساخته اید و یک رابطه قوی مبتنی بر ارتباط دائمی میان اعضاست.

9-ایفا کننده عالی ترین نقش در مجموعه خود باشید
تلاش کنید در مجموعه خود به عنوان بهترین در هر عملی که انجام می دهید شناخته شوید. تمام کارهای شما در مجموعه شما همانندسازی (duplication) خواهد شد. ترجیح می دهید مجموعه شما با سرعت حلزون به رشد خود ادامه دهد و یا با سرعت جاگوار ، انتخاب با خود شماست. با یه برنامه و استراتژی مناسب پیش بروید . نوع کاری که پیش رو دارید با نحوه کار در گذشته متفادت است بهتر اول پیش یه مشاور و کسی که پلن یونی لول را به خوبی می شناسد مراجعه کنید و از او راهنمایی بخواهید تا با اراده برنامه رشد بتوانید بهترین رشد سازمانی را در گروهتان داشته باشید . اگر الان بعد از 6 تا 9 ماه کار نتوانستیه اید به معیاراتی که در ذهن داشتید برسید مشکل از برنامه ای است که دنبال کرده اید

10- شخصاٌ هر ماه با افراد جدید تماس برقرار نمایید
مدیریت را فراموش کنید. در این کار پولی برای مدیر نیست. همیشه اهل عمل باشید نه اهل نظارت لیدر باشید. افراد بیشتری را حمایت نمایید. با افراد بیشتری صحبت نمایید و با تمام محدودیت ها ، خود را توسعه دهید. در جلو صف گرفتن ورودی جدید باشید نه اینکه صبر کنید تا زیر مجموعه شما وردی بگیرید . پلن یونی لول که در حال حاضر می بینید با آنچه که تجربه داشتید متفاوت است

11- هر ماه لیدرهای خود را توسعه بدهید
افراد جدید خود را تحت آموزش بگیرید و از آنها لیدر بسازید. گاهی از آنها بخواهید میزبان اجتماعات و یا سخنران مجامع شما باشند. تلاش کنید که مسئولیت خودشان را بپذیرند.

12- مصر و مقاوم باشید
موانع و مشکلات را فراموش نمایید. بر آنها فائق بیایید ، از زیر و یا کنار آنها عبور نمایید. اگر لازم شد آنها را منفجر کنید. اگر بخواهید و متعهد باشید که بر موانع غلبه نمایید، موانع قابل غلبه هستند. اجازه ندهید هیچ چیزی شما را از راه خود منحرف نماید. شما بایستی هدفی پیش روی خود داشته باشید و همواره به آن بنگرید.
اجازه ندهید هیچ چیز و هیچ کس مانع رسیدن شما به خواسته تان گردد و برای موفقیت یا شکست خود شرمنده هیچ چیز و هیچ کس نباشید. مشکلات مدیریت مجموعه شما ، حمایت شما ، محصول و یا روش بازاریابی شما فقط به خود شما مربوط می باشد نه کس دیگر. پس گام بردارید و مسئولیت گام هایتان را بپذیرید. شما فقط در برابر یک نفر می توانید شرمنده شوید ، "خودتان" و من مطمئن هستم که شما هرگز بابت دریافت حداقل 000 000 10 تومان در ماه شرمنده خودتان نمی شوید.

13- به این کار به چشم یک تجارت بنگرید و نه یک سرگرمی
یا با تمام وجود کارکنید و یا این کار را رها کنید. بینابین نمی شود. مدیریت غیابی نمی شود. هر روز سرکار خود باشید و طوری رفتار نمایید که انگار فردا می خواهید به یک تعطیلات شش ماهه به اروپا بروید. جالب است که وقتی می دانیم فردا می خواهیم به تعطیلات برویم ، بیشتر کار می کنیم. مشغول فعالیت های بازده و سود ده باشید. اگر شما تجارتی داشتید که یک میلیون دلار برای آن هزینه اولیه نموده بودید ، هر کار ممکن را انجام می دادید تا یک میلیارد تومان سرمایه گذاری شما در این کار از بین نرود. با این تجارت نیز باید چنین رفتاری داشته باشید. یک فرصت برای خوشبختی را هزینه نموده اید و بایستی یک خوشبختی استحصال نمایید و اگر با آن مثل یک سرگرمی برخورد نمایید ، فقط همان فرصت خوشبختی را هزینه نموده اید.

14- با افرادی که شایستگی این کار را دارند کار کنید
اگر شما در نهایت جدیت به این کار می پردازید ، پس فقط با افرادی قادر به کار کردن می باشید که آنها نیز جدی و متعهد می باشند. از افراد غرغرو ونالان پرهیز نمایید. همه جور افراد در تیم ما وجود خواهند داشت ولی فقط با افراد جدی و متعهد کار کنید که اهدافی مانند شما در ذهن دارند. روش ساده ای برای شناسایی این افراد وجود دارد : آیا آنها مداوم با شما در تماس می باشند؟ آیا مشتاق به یادگیری این تجارت می باشند؟ آیا در آموزش تازه واردین مشارکت می نمایند؟
و یا آنکه بعد از حمایت شما ناپدید می شوند ؟ و یا مطالب را معوق می گذارند و می گویند که "من هنوز نرسیده ام آنها را بخوانم"؟

ادامه دارد ...

Ali Mousavi
2016/12/25, 03:47

15- آنچه را که برایش بازاریابی می کنید بشناسید.
شما بایستی مفهوم و اهمیت محصول و خدماتی که برایشان بازاریابی می کنید را بشناسید.

16- از موفقیت ها تجلیل کنید.
زمانی که ورودی های شما زیر مجموعه های جدید می گیرند با آنها تماس بگیرید و به آنها تبریک بگویید. بگذارید آنها بدانند که شما برای چنین کارهای بزرگی به آنها افتخار می کنید. برای تمام کارهای زیرمجموعه های خود اهمیت قائل شوید. هرگز و هرگز از موفقیت افراد خود چشم پوشی ننمایید. موفقیت ها را بشناسید و از انها تجلیل نمایید.

17- زمانی که به موفقیتی دست می یابید در باد آن نخوابید.
زمانی که به سطحی از موفقیت می رسید بایستی که سریع آن را هضم نمایید، نه آنکه در باد آن بخوابید. به مرحله بعدی فکر کنید. موفقیت خود را جشن بگیرید و دوباره رو به جلو حرکت نمایید.

18- به تجارت خود و صنعت ما ایمان داشته باشید.
مطمئن شوید که هر روز با تمام وجود خود و با تمام روح خود ایمان دارید که در راه درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی کار می کنید. هرگز شک نکنید اگر کار درستی را انجام می دهید. نه از آن چشم پوشی نمایید و نه حیرتزده شوید ، فقط ایمان داشته باشید. تنها زمانی که شما کار درستی را انجام نمی دهید ، زمانی است که کار نمی کنید و یا قبل از گرفتن نتیجه از سیستم خارج می شوید.
بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) صنعتی است با قدمت بیش از 65 سال و هزاران نفر در این صنعت با کار کردن در خانه خود مولتی میلیونر شده اند. شما هم امروز بخشی از یک صنعت افسانه ای با فرصت های نامحدود می باشید. در همین کمپانی نیز افراد بسیاری وجود دارند که امروز به موفقیت های بزرگ و درآمدهای هنگفت رسیده ان15- آنچه را که برایش بازاریابی می کنید بشناسید.
شما بایستی مفهوم و اهمیت محصول و خدماتی که برایشان بازاریابی می کنید را بشناسید.

16- از موفقیت ها تجلیل کنید.
زمانی که ورودی های شما زیر مجموعه های جدید می گیرند با آنها تماس بگیرید و به آنها تبریک بگویید. بگذارید آنها بدانند که شما برای چنین کارهای بزرگی به آنها افتخار می کنید. برای تمام کارهای زیرمجموعه های خود اهمیت قائل شوید. هرگز و هرگز از موفقیت افراد خود چشم پوشی ننمایید. موفقیت ها را بشناسید و از انها تجلیل نمایید.

17- زمانی که به موفقیتی دست می یابید در باد آن نخوابید.
زمانی که به سطحی از موفقیت می رسید بایستی که سریع آن را هضم نمایید، نه آنکه در باد آن بخوابید. به مرحله بعدی فکر کنید. موفقیت خود را جشن بگیرید و دوباره رو به جلو حرکت نمایید.

18- به تجارت خود و صنعت ما ایمان داشته باشید.
مطمئن شوید که هر روز با تمام وجود خود و با تمام روح خود ایمان دارید که در راه درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی کار می کنید. هرگز شک نکنید اگر کار درستی را انجام می دهید. نه از آن چشم پوشی نمایید و نه حیرتزده شوید ، فقط ایمان داشته باشید. تنها زمانی که شما کار درستی را انجام نمی دهید ، زمانی است که کار نمی کنید و یا قبل از گرفتن نتیجه از سیستم خارج می شوید.
بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) صنعتی است با قدمت بیش از 65 سال و هزاران نفر در این صنعت با کار کردن در خانه خود مولتی میلیونر شده اند. شما هم امروز بخشی از یک صنعت افسانه ای با فرصت های نامحدود می باشید. در همین کمپانی نیز افراد بسیاری وجود دارند که امروز به موفقیت های بزرگ و درآمدهای هنگفت رسیده اند. شما در تجارت درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی کار می کنید. حال تمام کاری که شما بایستی انجام دهید این است که بروید و کار کنید.

19- همیشه به دنبال یاد گیری باشید.
در این نوع فعالیت یاد گیری و آموزش پذیری حرف اول را می زند ، هر چقدر احساس کنید که کامل این فعالیت را شناخته اید کم است . سعی کنید با خواندن کتاب های مدیریتی ، بازرایابی سنتی معیارهایی را برای اداره سازمانتان بدست آورید و تا جای ممکنه ارتباطتان ا با سزمانتان حفظ کنید . همواره بدانید که شما بدون سازمانتان هیچ ارزشی ندارید.

20- در سمینارهای آموزشی شرکت کنید.
بهترین برگزار کنندگان سمینارهای آموزشی بالاسرهایان هستند از آنها بخواهید تا هر هفته برایتان سمینارهایی در باب نحوه ورودی کردن ، نحوه پرزنت ، دعوت کردن ، نکات که تو فالو بکار برده می شود را درکنار صحبتهای انگیزشی و جلسات مربوط به ایجاد هدف برگزار کنند . در صورتیکه شما دارای سازمان هستید در سازمانتان به دنبال رفع ایرادات احتمالی باشید زیرا پارادیم شیفت به خارج از تفکرتان برمی گرده نه در درون آن.

Ali Mousavi
2016/12/25, 16:52
#هدف

✅ هفت گام برای رسیدن به هدف ✅

1⃣ دقیقا توضیح دهید که چه می خواهید.

⭕️ به طور مشخص صحبت کنید. اگر می خواهید درآمد خود را افزایش دهید، دقیقا بنویسید که چقدر درآمد می خواهید. نوشتن اینکه «درآمد بیشتری می خواهم» کافی نیست.

2⃣ اهدافتان را بنویسید.

❌ هدف اگر مکتوب نباشد شبیه دود سیگار است. به هوا می رود و ناپدید می شود. اما وقتی هدف را می نویسید، می توانید آن را ببینید، لمس کنید، بخوانید و در صورت لزوم آن را احساس کنید.

3⃣ زمانی را برای رسیدن به هدفتان مشخص کنید.

⭕️ زمانی معین و معقول را در نظر بگیرید. زمانی را که می خواهید به هدفتان برسید مشخص کنید. اگر هدف خیلی بزرگ است، ضمن اینکه تاریخ رسیدن به هدف را مشخص می کنید، این فاصله زمانی را به زمان های کوتاه تری مرحله بندی کنید.

4⃣ فهرستی از تمام کارهایی که فکر می کنید می توانید برای رسیدن به هدفتان انجام دهید تهیه کنید.

❌ همانطور که هنری فورد می گوید :
می توانید به بزرگتین هدف ها دست یابید مشروط بر آنکه این هدف بزرگ را به اجزای کوچک تری تقسیم کنید.

🔸 از موانع و مشکلاتی که باید بر آنها غلبه کنید تا به هدف خود برسید فهرستی تهیه نمایید.
🔹 از دانش و مهارتهایی که برای رسیدن به هدفتان به آنها احتیاج دارید فهرستی تهیه نمایید.
🔸 از اسامی کسانی که برای رسیدن به خواسته هایتان به همکاری شان احتیاج دارید فهرستی تهیه کنید.
🔹 از همه ی کارهایی که فکر می کنید می توانید انجام دهید فهرستی تهیه کنید. آنقدر صبر کنید تا این فهرست کامل شود.

5⃣ فهرست خود را اولویت بندی کنید.

⭕️ وقتی فهرست خود را اولویت بندی می کنید، متوجه می شوید که چه کاری را باید انجام دهید؛ و بعد از آن چه کاری را باید بکنید. از اینکه بگذریم، وقتی کارهایتان را اولویت بندی می کنید، متوجه می شوید کدام کار مهم تر و کدام کار از اهمیت کم تری برخوردار است.

6⃣ بلافاصله برنامه خود را اجرا کنید.

❌ قدم اول را بردارید و بعد به سراغ قدم های دوم و سوم بروید. به حرکت خود ادامه دهید. به سرعت حرکت کنید. تاخیر ها جایز نیست. توجه داشته باشید که مسامحه تنها دزد زمان نیست، دزد زندگی هم هست.

⭕️ تفاوت مبان پبروزی و شکست در زندگی این است که برندگان قدم اول را بر می دارند. آنها عمل گرا هستند.

7⃣ همه روزه کاری بکنید که به هدف اصلی خود نزدیکتر شوید.

❌ این اقدام کلیدی و مهمی است که موفقیت شما را تضمین می کند. هفته ای هفت روز، هر روز کاری صورت دهید. سالی ۳۶۵ روز کار کنید. هر کاری که شما را به هدفتان نزدیک می کند انجام دهید.

❇️ برایان تریسی ❇️

Ali Mousavi
2016/12/28, 15:06
چند تا مسئله باعث سقف زدن تو میشه.
ایمان
باور
غیرت
جدیت
این چهار تا رو داشته باشی تا سقف میری.
ایمان:زمانیه که تو به سیرکلت که داری ورودش میکنی باید بدی اون از تو چیزی ندیده نه پورسانت نه چیزی نباید بگی (حالا بیا) باید با ایمان کامل بگی (منننننن میدونم تو هنوز به درک این موضوع نرسیدی اگه میتونستم همه افکارم رو بهت تزریق کنم که بفهمی اینکار چقدر پتانسیل داره که زندگیتو از این رو به اون رو کنه شک نکن برای موفقیتت ایکار رو میکردم چون از ته قلبم یقین دارم چون میدونم که درسته)
<حرفی که از دل براید لاجرم بر دل نشیند>
باور: خداوکیلی اگه باور داشته باشی که این ادم هزاران هزار دلار در اینده از سیستم نتورک به واسطه ورودتو پورسانت میگیره چطوری پیگیریش میکنی؟؟؟چطوری با شوق حرف میزنی؟؟؟
(باور ده برابر ایمان قوی تره شاید هزاران برابر قوی تر باشه)
این غلطه (حالا خب بیا ببین بخدا پول میده به جون مادرم پول میده)
(ببین فلانی سهم منو تو از زندگی کردن فقط زنده موندن نیست!چقدر خودتو به اب و اتیش زدی که فقط بتونی زندگی کنی؟چقدر گفتی خدایا بسته دیگه دهنم سرویس شد! خب الان خدا چطوری میتونه بهت بگه این همونی که پدرمو در اوردی شب و روز بهت دادم حالا دسته خودته که بخوای بگیریش یا بزام به زمین و زمان فش بدی و نگیریش!
اگه من یه فیلم نشون بدم بهت بگم این دو سال اینده تو چطوری کار رو قبول میکنی؟منو بقل میکنی و سریع کار رو شروع میکنی و یا علی از تو مدد.ولی این فیلم رو باید بسازیم کارگردانش تویی فلانی....توووووو
غیرت از ایمان و باور هزاران برابر قوس تره
غیرت:هیچوقت پشتت نیستم فلانی! همیشه کنارتم تو اینکار...
پشتت بودن یعنی تو برو من پشتتم
کنارت بودن یعنی بیا با هم بریم.
اگه تو این همه مدت پشتت بودم تو عالم رفاقت و همیشه سر بلند کردیم همدیگه رو الان میخوام کنارت باشم...الان میخوام بگم بیا با هم بریم و تا اخر دستت تو دست منه تو سربالایی کار کنارتم دستتو میگسرم میشکم بالا تو سراشیبی کار وستتو میگیرم تو دستم با هم دیگه میدوییم به سمت پایین تو شادی کنارتم
تو غم هات که قصه میخوری پولتو چطوری خرج کنی کنارتم تو خنده هات که پول به دست میاری کنارتم تو گریه هات که اشک شوق میریزی که خانواده ات الگو قرار دادن توروکنارتم این کار خیلی مقدسه از خوشبخت کردن ادم ها خوشبخت میشی اگه صد تا نفر از بابت تو پول به دست بیارن خانواده شون میگن خدا پدر اون کسی رو که بانی اینکار بود بیامرزه دعات میکنن دوستت دارن این کار مقدسه...
جدیت از همه اینا قدرتمند تره
جدیت: ببین اگه همیشه شوخی میکردیم و میخندیدیم الان جدی ترین حرف زندگیم رو دارم بهت میزنم... هدفت برام مهمه زندگیت برام مهمه اینده ات برام مهمه خانواده ات برام مهمه دوست ندارم وقتی زن میگیری گوش های زن تو بگیری از محلمون که جفتمون داخلشیم رد بشی و فوش های این و اون رو زنت نشنوه دوست ندارم دشت شوهرتو بگیری و سرتو بندازی پایین از محل رد بشی و حواست شوهرتو پرت کنی که تو محلون جفتمون اگه کسی تیکه بهت انداخت یا چپ چپ نگاهت کرد حواست شوهرت نباشه و حواسشو پرت کنی...
چرا باید تو محل بهتری نباشیم چی باعث میشه که همه چی تغییر کنه؟
سخت کار کردن برای چیزی که ارزش داره...
اره سخت کار کردن برای چیزی که ارزش داره
نمیگم این کار یه شبه ملیونرت میکنه
اینکار همه چیزتو ازت میگیره همهههههه چی
و یه چیز جدیدتری ازت میسازه میدونی مثل چی؟
مثل لباس پوشیدن میمونه
ادم باید اول لباس های کهنه شو در بیاره تا لباس نو به تنش بیاد...
لباس هایی که تنمونه اینجا بهش میگیم
(افکار)
افکار کهنه تو ازت میگیره افکار من چرا باید همیشه اینجوری باشم افکار چرا مننننن؟؟؟؟ افکار خدایا بسته دیگه افکار همیشه طعمه بودن افکار همیشه اخرین نفر بودن
خسته شدم از وقتی که میریم مهمونی باید جلوی در بشینم
خسته شدم از وقتی که مهمون میاد کادو نمیاره برامون چون میدونه پول ندارم کادو ببرم!!!
خسته شدم از وقتی که اخرین نفر من هستم
خسته شدم رو کارت عروسی داخلش بنویسن شما لازم نیست پول بریزی یا کادو بیاری
تو خسته نشدی؟
بخدا خسته شدم و میخوام جدی ترین ادم روی زمین باشم که بتونم این شرایط رو تغییر بدم...
این کار همه چیز منو دگرگون کرده با من همراه شو تا همه چیزت دگرگون بشه ....هیچی نگو فقط دستتو بهم بده و یه یا علی بهم بگو...
یا علی؟؟؟؟؟👋

Ali Mousavi
2017/01/05, 08:04
💎 فروش در بازاریابی شبکه‌ای

در بازاریابی شبکه‌ای، فروش عبارت است از فرایند خلق روایط سازنده‌ای که بر پایه تبادل ارزش بنا شده است؛ خواه آن ارزش با خرید محصولات تان کسب شود و یا با پیوستن به فرصت بیزنس تان بدست آید.

در بازاریابی شبکه‌ای شیوه فروشی که به بهترین نحو جواب میدهد، فروش آموزشی فرد به فرد است. یعنی ارائه یک انتخاب آگاهانه به مشتریان و همکاران بالقوه بیزنس. در واقع امروزه مشتریان خواستار چنین انتخاب آگاهانه‌ای هستند. آنها دیگر با فروش‌های اغراق آمیز و به زور گذشته قانع نمی‌شوند.

امروزه بازاریابی شبکه‌ای نسبت به هر نوآوری دیگری در بازاریابی، قابلیت بیشتری در آموزش مصرف کنندگان در مورد محصولات و خدمات جدید از خود نشان میدهد.

این بدان معناست که هر روز افراد بیشتری برای یادگیری و آگاهی در مورد محصولات و خدمات جدیدی که نیاز دارند و هنوز چیزی در موردشان نمی‌دانند، به شما بعنوان یک فروشنده بازاریابی شبکه‌ای روی می‌آورند. چون این کار بیزنسی است مردمی که بر اساس صداقت و روابط شخصی سالم استوار است.

📖 کتاب پول پول پول پول پول
جان میلتون فاگ

Ali Mousavi
2017/01/05, 12:06
👤لیدرشیپ(مرز بین شدن و نشدن شما)

☝️اگر از تغییرات میترسید
⭕️تغییرات دائم تهدیدات دائم است

📛+100

🚫%90 نتورکرها آموزشها و جلسات رو حفظ میکنند
🚫%7 نتورک را باور میکنند

💢فقط 3% سقف میزنن
💢از اون 3% فقط 1% استیبل روی سقف میمانند

☝️اگه میخواید جزء اون 1% باشید باید توی نتورکتون 90% پارادایم بشید

🔰دوست عزیز اگه دوست داری پارادایم بشی فقط دو راه حل داره

1⃣ لیدرشیپ
2⃣ واسه خودت تنبیه بزار

Ali Mousavi
2017/01/05, 19:53
بازاریابی شبکه ای

✅ چرا نتورڪ؟

چرا ما داریم نتورك کار می کنیم و چرا شما به نتورك اوکی دادید؟
بیشتر از صد میلیون نفر دارن نتورك کار می کنن و بیش از 60 تا کشور این تجارت داره انجام
میشه به خاطر اینکه پتانسیل بالایی داره...کشورهایی مثل آمریکا، چین، ژاپن، استرالیا، مالزي
دارن حرفه اي کار می کنن و پرچمدار این صنعتن...
مزیت هاي نتورك :
ببینین درآمد بالا تو این کار ارزش نیست با قاچاق و دزدي هم میشه درآمد بالا داشت...ارزش هاي کار ما چیز
دیگه ست......حمایت قشنگ ترین چیزیه که وجود داره...اینجا درآمدها و منافع افراد به هم گره می خوره...چون
طرح برنده برنده ست...یعنی شما با موفق کردن دیگران موفق میشی...اینجا زمان کاري دست خودتونه هر
ساعتی که دلتون خواست می تونید کار کنید و طبق آمار جهانی 85% افراد دارن به صورت پاره وقت کار می
کنن...مکان کاري هم دست خودتونه...نتورك یا بازاریابی شبکه اي تو کل دنیا به تجارت خونگی معروفه که
هیچ محدودیتی نداره...کمپانی نمیگه هشت صبح شنبه بیا دفتر مرکزي و تا پنج شنبه ساعت 2 پیشم کار
کن...نه! شما تو خونه خودتون می تونید کار کنید...یکی از قشنگ ترین آزادي ها اینه که شما دستتون تو
انتخاب همکار بازه و شما می تونید با بهترین دوستان و عزیزاتون کار کنید...اینجا فرصت هاي برابر وجود
داره...اینجا فرصت اشتباه کردن وجود داره بدون وجود تنبیه...اینجا یک نواختی وجود نداره... اینجا
استخدام و استثمار وجود نداره....و ازهمه مهمتر بازنشستگی هم زود هنگامه...
در کل نتورك محدودیت ها رو از ما گرفته... اینجا تنها جاییه که نگاه نمیکنه ببینه که چند سالتونه؟با هر
سنی می تونید کار کنید...سابقه کار؟مهم نیست،تخصص؟مهم نیست،سرمایه؟مهم نیست،مدرك؟مهم
نیست،اینجا هیچکسی فیلتر نمیشه....یادگیري و رشد شخصی فوق العادست...اگه اهل معاشرت و برخورد
نیست..اگه خجالت میکشید تو جمع صحبت کنید....اگه می خواین هدفمند باشین..اگه می خواین روابط عمومی
خوبی داشته باشین...اگه دوس دارین یک جایگاه خوبی تو جامعه داشته باشین...تو این تجارت بدست میارین...

Ali Mousavi
2017/01/14, 10:46
👤در n.m آدمها دو دسته هستن

1⃣سیستم رو حفظ می کنند 93%
2⃣سیستم رو باور می کنند 7%

☝️توی این سیستم،باید از جنس باور باشی

Ali Mousavi
2017/01/14, 10:50
میزان موفقیت در نتورک مارکتینگ بستگی به موثر بودن همانند سازی و تکثیر دارد. هر چقدر سیستم همانند سازی بهتر باشد، پیروی از شیوه های عملکرد در این تجارت برای اعضای مجموعه راحت تر خواهد بود.

برای اینکه تکثیر موثر باشد، 3 اصل مهم را باید در نظر گرفت:

➰ باید سیستمی در کار باشد.
➰ این سیستم باید آسان باشد.
➰ این سیستم باید همه جا یکسان باشد.

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای
هانگ هونگ کوئک

Ali Mousavi
2017/01/19, 09:04
☝️موفقیت باید برای شما مثل ناموس باشه...!

هر وقت موفقیت رو مثل ناموست دونستی تو سیستم رشد میکنی

لیدر علیرضا فتاحی فرد

ارسال جمله از لیدر هاتون (http://forum.mlmarketing.ir/member.php/4-Ali-Mousavi)

Ali Mousavi
2017/01/19, 09:09
جملات بزرگان نتورک ایران (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)

☝️یه جور نتورک کار کن که کوچکترین دغدغت بشه پول

ما ماموریتمون تغییر کردنه برای هدف نه تغییر کردن واسه خاطر پول

لیدر محمد نجفی

ارسال جمله از لیدرتون (http://forum.mlmarketing.ir/member.php/4-Ali-Mousavi)

Ali Mousavi
2017/01/19, 09:12
جملات بزرگان نتورک ایران (http://forum.mlmarketing.ir/member.php/4-Ali-Mousavi)

☝️کسیکه به سازمان شکم سیری میزنه دو حالت داره

1)حوصله ش نمیشه سازمان شو پارادایم کنه
2)خودش پارادایم نشده

شکم سیری مال پراسپکت خامه
نه سازمان فروش⛔️

لیدر رسول نوری

ارسال جمله از لیدرتون (http://forum.mlmarketing.ir/member.php/4-Ali-Mousavi)

Ali Mousavi
2017/01/19, 09:40
قسمت اول: شبیه لیدرت شو

تو نتورک تا زمانی که از دریچه ی نگاه لیدرت به قضایا نگاه نکنی، به اون درجه از بزرگی که انتظارشو داری نمیرسی، اونجوری که باید کار کنی کار نمیکنی، اون جنونی که برای رشد کردن لازم داری رو به دست نمیاری، چون تو همیشه مو رو میبینی و لیدرت پیچش مو رو، پس چشمات رو بشور شبیه لیدرت به قضایا نگاه کن، شبیه اون پرزنت کن، شبیه اون فالو کن، شبیه اون رفتار کن، شبیه اون دیوونه باش،
تا به جایگاهی خیلی بالاتر از لیدرت دست پیداکنی

کارگاه آموزش نتورک (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)

Ali Mousavi
2017/01/19, 12:27
بعضی اشتباهات رایج در خصوص نتورک مارکتینگ:
نتورک مارکتینگ دسیسه هرمی نمی‌باشد.
نتورک مارکتینگ راه یک شبه پولدار شدن نیست.
نتورک مارکتینگ کار آسانی نیست.
نتورک مارکتینگ صرفاً ورودی گرفتن نیست.
نتورک مارکتینگ بدون هزینه نیست.
نتورک مارکتینگ کار پاره‌وقت نیست.

Ali Mousavi
2017/01/26, 11:58
قدرت تصاعد (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)»:

اگه درکش کنی شب خوابت نمیبره.

انیشتین:
جا داره از تصاعد به عنوان هشتمین شگفتی جهان یاد کنیم.

هی از خواب بیدار میشی...

10

Ali Mousavi
2017/01/28, 11:54
رازهای موفقیت در نتورک مارکتینگ: (http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)

(http://go.mlmarketing.ir/redirect.php?url=http://mlmarketing.ir)
چشم به بالاسری و باید به خود
اینو بدون بالاسری تو:
1-تجربش از تو بیشتره
2-رابطه ش با تو برنده ، برنده س

پس چشم گفتن به بالاسری و اقدام بی درنگ درجهت آن برای کسی که بایدهای محکمی داره خیلی سادس

چشم به بالاسری و انجام آن=رشد خودم

Ali Mousavi
2017/01/29, 23:09
یک اصل مهم در بازاریابی شبکه ای

تنها یک دلیل شکست وجود دارد آن هم ترک کردن این تجارت است

فقط یه قانون داریم

اونم قانون ((شدن))

Ali Mousavi
2017/02/03, 20:47
سخن بزرگان :

آنتونى رابينز : موفقيت يعنى آن طور كه دلِ خودتان مى خواهد زندگى كنيد؛ كارى كه خودتان دوستش داريد را انجام دهيد آدمى كه خودتان دوستش داريد را دوست بداريد، لباسى كه خودتان مى پسنديد را به تن كنيد، در راهى كه خودتان انتخاب كرديد قدم برداريد ...

Ali Mousavi
2017/02/03, 20:54
سخن بزرگان :

برایان تریسی: آموزش پذیری و یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه‌ای است که در آن فعالیت می‌کنید؛ هر روز اطلاعات جدیدی بیاموزید.

Ali Mousavi
2017/02/04, 02:13
ما اغلب افرادی را می بینیم که در تمام مدت کار می کنند، اما ظاهرا” کار زیادی انجام نمی دهند، اما انجام یک یا دو کار اصلی را به بعد موکول می کنند.

قاعده کلی ۸۰/۲۰ می تواند به عنوان یک یادآوری روزانه در خدمت شما باشد و به ما یادآور شود که ۸۰% زمان و انرژی خود را بر ۲۰% آنچه واقعا” مهم است متمرکز کنیم.

بدین منظور قبل از شروع هر کاری از خود بپرسیم: “آیا این کار در زمره ۲۰% مهم است یا ۸۰% کم اهمیت؟“

Ali Mousavi
2017/02/05, 00:12
بسیاری از ما می‌دانیم که باید چه کاری بکنیم تا به موفقیت مورد نظرمان دست یابیم. اما تعلل و تنبلی معمولاً جلوی ما را می‌گیرد.

امروز ميخوام راه برای نجات از تنبلی وجود را به شما نشان دهم:

پنج گام زیر را انجام دهید تا به موفقیت برسید...

1. کمبودها را کنار بگذارید (و فرض کنید هیچ کمبودی ندارید)

2. هدفتان را به شکل جمله‌ای مثبت بنویسید (مثلاً: می‌خواهم یک هفته مطالعاتي عالي داشته باشم)

3. از خودتان بپرسید که آیا می‌توانم امروز این کار را انجام دهم؟

اگر جواب مثبت است، خب همین الان اقدام کنید و اگر منفی است به مرحله چهار بروید

4. از خود بپرسید برای پاسخ به سوال 2 اول باید چه کار کنم؟ (گام‌های اجرایی را بنویسید)

5. سوالات مراحل 3 و 4 را برای تمام گام‌ها و اقدامات تکرار کنید.

دو نکته بسیار مهم:

اول: شاید باورتان نشود که كمتر از 10 درصد افراد این پيام را مي خوانند يعني توانستند به تنبلی خود غلبه کنند و تا اینجای نوشته را بخوانند لذا به شما تبریک می‌گویم.

دوم: همه برای موفقیت و رفع مشکلات دنبال راه‌های عجیب می‌گردند و راه‌هایی کاملاً واضح و ساده مانند بالا به نظر مسخره می‌آید. اما یک تضمین! همین کار را انجام دهید و اگر به هدف خود نرسیدید آنوقت هرچه خواستید به من بگویید...

Ali Mousavi
2017/02/05, 20:02
مهم‌ترین و شاخص‌ترین اصول برای دستیابی به موفقیت

۱- اندیشیدن به هدف‌های بزرگ !

۲- پشتكار و سخت‌كوشی !

۳- استفاده به جا از فرصت‌ها !

۴- خواستن، توانستن است !

۵- غیرممكن وجود ندارد !

۶- تمركز تمام نیرو در یك نقطه تا بی نهایت !

Ali Mousavi
2017/02/05, 20:22
برای شما به عنوان یک نتورکر ضروری است تا در ذهن مشتریانتان جایگاهی برای خود ایجاد کنید. بر این اساس راهکارهای متنوعی می توان بکار گرفت :

- ارائه یک کارت ویزیت مناسب
- ارائه کاتالوگ محصولات، خدمات و سوابق کاری
- هدیه دادن یک کتاب یا محصول تبلیغی
- و مهمتر از همه اینکه شما باید اعتماد به نفس و اعتماد به محصول و خدمت خود را به مشتری ارائه کنید.

ارائه یک هدیه می تواند گزینه خوبی باشد اما به یاد داشته باشید که خیلی ها هستند که هدیه را می گیرند و توجهی به شما نخواهند کرد. هدیه باید به کسی داده شود که وارد ارتباط تعاملی با شما شده است (حتی اگر قرارداد نبسته باشد). البته باید به یاد داشته باشید که مدیران شرکتهای متوسط و بزرگ به هدایای کوچک خیلی اهمیتی نمی دهند

اما مهمترین هدیه ای که شما می توانید به مشتری بدهید این است که او احساس کند با یک مشاور خوب آشنا شده است که با صداقت و حسن نیت برای کسب و کار او مشاوره رایگان می دهد. در واقع شما باید تلاش کنید از طریق محصول و یا خدمتی که ارائه می کنید به مشتری کمک کنید تا نیازش برطرف گردد.

به خانواده ام ال مارکتینگ بپیوندید (http://forum.mlmarketing.ir/register.php)

Ali Mousavi
2017/02/05, 20:26
💮یکی از چالش‌های سر راه شما اینه که یک نتورکر «حرفه‌ای» بشین. بیشتر افراد تو این کار، آماتورن یعنی به عنوان مثال اینکه اومدن این کار رو امتحان کنند.

خوب؛ فرق بین یه آماتور با یه حرفه‌ای چیه؟ آماتورها کار رو برای سرگرمی انجام می‌دن ولی حرفه‌ای‌ها برای انجام کار پول می‌گیرن. بعضی از شماها مثلاً فوتبالیست آماتورین. برای سرگرمی بازی می‌کنین. ولی کریستین رونالدو حرفه‌ایه، پول می‌گیره که فوتبال بازی کنه.

اگه شما می‌خواین موفق بشین، باید تو نتورک مارکتینگ حرفه‌ای باشین و دقیقا حرفه ای انجامش بدید.

در این کار باید یه دانش‌آموز باشین و مدام در حال تحصیل باشین و درجات بالاتر رو کسب کنین. باورهاتونو این‌طوری بسازین؛ اون وقت ویژن بزرگ‌تری برای خودتون خواهید ساخت. من فکر می‌کنم مهم‌ترین چیزی که ما رو راه میندازه، ویژن ماست؛ چیزی که ما فکر می‌کنیم رسیدن بهش برامون ممکنه.

یک نتورکر حرفه ای از دید شما کیه؟؟؟ شاید با کمی نگاه کردن به بالاسریهاتون بتونید براحتی نوع نگاهشون به کاری که می کنند رو درک کنید. مطمئن باشید افراد با تجربه در این کار بسیار تجارتشون رو جدی گرفتند

موفق وسربلندباشید ...

Ali Mousavi
2017/02/05, 20:35
اهمیت رضايت مشتری چيست؟ چرا بايد مشتريان خود را راضى كنيد؟

برای نشان دادن اهمیت مشتری و ضرورت حفظ او، توجه به نکات زیر ضروری به نظر می رسد:

۱) هزینه جذب یک مشتری جدید، بین پنج تا ۱۱ برابر نگهداری یک مشتری قدیم است.

۲) برای افزایش دو درصدی مشتری، باید ۱۰% هزینه کرد.

۳) ضرر و زیان از دست دادن یک مشتری، در حکم فرار ۱۰۰ مشتری دیگر است.

۴) رضایت مشتری، پیش شرط تمام موفقیت های بعدی شرکت هاست.

۵) رضایت مشتری، مهمترین اولویت مدیریتی در مقابل اهداف دیگری چون سودآوری، سهم بیشتر بازار، توسعه محصول و... می باشد.

۶) ارزشمندترین دارایی هر سازمان، اعتماد و اطمینان مشتریان است.

۷) انتخاب مشتری دایمی و وفادار، تنها شرط بقای دایمی و استمرار فعالیت های کارآمد هر شرکتی است.

۸) مدیران ارشد باید شخصا الگوی پایبندی در قبال رضایت مشتری باشند.

۹) برای جلب اعتماد مشتریان، کمتر از توان خود قول بدهید و بیشتر از قولی که داده اید، عمل کنید.

۱۰) معادل 98 درصد مشتریان ناراضی، بدون شکایت به سمت رقبا می روند.

۱۱) احتمال این که مشتریان کاملاً راضی (شاد) مجدداً از شرکت شما خرید کنند، شش برابر مشتریان فقط راضی است.

۱۲) گوش دادن به شکایت مشتری 90 درصد کار است و حل کردن آن هفت درصد و پیگیری برای اطلاع از راضی شدن مشتری هم سه درصد دیگر است.

با این تفاسیر خودتان قضاوت کنید ؛ ورودی پیاپی گرفتن بهتر است یا حفظ سازمان و جلب رضایت آن ها ..؟

Ali Mousavi
2017/02/08, 11:44
بازاریابی رابطه ای

افراد موفق سخت تلاش می کنند تا رابطه های کیفی ایجاد کنند. اگر برنامه ی شما این باشد که بخواهید برای تحقق رویا یا آرزوی یک شخص دیگر وقت و انرژی بگذارید، ابتدا باید یک رابطه ی قوی با او ایجاد کنید. آخر چطور می توانید با یکی که نه با او رابطه ی دوستانه دارید و نه اعتمادی به او دارید کسب و کاری دست و پا کنید؟

📌 به خاطر داشته باشید که بازاریابی شبکه ای بازاریابی رابطه ای است.

Ali Mousavi
2017/02/08, 12:13
مثل شکارچی‌ای 🏹 بودم که هدفم شکار فیل بود. با تفنگم می‌گشتم و به هر چیزی که حرکت می‌کرد شلیک می‌کردم. اهمیتی به نوع رابطه‌ها و آشنایی‌ها نمی‌دادم. تنها چیزی که برایم مهم بود این بود که زیرمجموعه‌ی جدید بگیرم.

چون من شکارچی بودم افراد دور و برم 👥👥 احساس طعمه بودن می کردند. آنها رفته‌رفته از من فاصله گرفتند. بدتر اینکه کسانی که وارد مجموعه‌ی من می‌شدند هم همین روش را پیش می‌گرفتند.

👈 حرفه ای شوید : حرفه‌ای‌ها شکارچی نیستند. آنها بیشتر شبیه کشاورز هستند. آنها رابطه سازی می‌کنند. با افراد دوست می‌شوند. یاد گرفته‌اند که چطور با آشنایان تازه اعتمادسازی کنند و قادر هستند که اعتقادشان به #محصول و کارشان را با مهارت به طرف مقابل انتقال دهند.
هدف 🎯 حرفه‌ای‌ها جذب سریع مشتری‌های احتمالی نیست. هدف اولیه‌ی آنها این است که زوایای کار خود را برای مشتری احتمالی روشن کنند و بگذارند که خود مشتری تصمیم بگیرد که وارد کار بشود یا نشود.

Ali Mousavi
2017/02/11, 17:33
تنها راز موفقیت دوام آوردن :
(مارک یارنل و رنه ریدیارنل)

بازاریابی شبکه ای به خودی خود آن قدر خوب است که غیر واقعی به نظر برسد . بنابراین دیگر نیازی به اغراق کردن ندارد ما از شما می خواهیم که این موقعیت کاری را با صداقت و با برخوردی حرفه ای به دیگران معرفی کنید . توقعات نادرست می تواند امکان یک توزیع کننده ی عالی بودن را از افراد سلب کند ، اگر مردم به باور توقعات نادرست هدایت شوند بعد از این که به حقیقت پی بردند از کار کناره خواهند گرفت .هیچ چیز بیش از یک مکالمه ی صادقانه نمی تواند افراد را جذب صنعت ما بکند .

Ali Mousavi
2017/02/11, 18:27
✅ نوشتن اهداف!!!

تا ﺣﺎﻻ ﺷﺪﻩ ﻛﻪ ﺍﺯﺗﻮﻥ ﺑﭙﺮﺳﻦ ﭼﺎی میخوری ﻳﺎ ﻗﻬﻮﻩ ؟ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﯽ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﭘﺮﺗﻘﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻯ ﻳﺎ ﻧﺎﺭﻧﮕﻰ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﺑﺮﺍﻯ ﺷﺎﻡ ﻛﺠﺎ ﺑﺮﻳﻢ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﭼﻪ ﻓﺼﻠﻰ ﺭو ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻯ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
هيچ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﭼﺮﺍ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﭼﻴﺰﻯ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻓﺮﻕ کنه ﻳﺎ ﻧﻜﻨﻪ؟

ﻭﻗﺘﻰ ﺑﺮﺍﻯ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭته ﻭ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﻧﺪﺍﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭو ﻣﺤﻜﻢ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻛﻨﻴﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﺍﻯ ﺩﻧﻴﺎ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﻓﺮﻕ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﺻﻼ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻳﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﻳﻦ؟

⚠️وقتی ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻧﻤﻰ ﺩﻭﻧﻴﻦ ﭼﻰ ﻣﻰ ﺧﻮﺍین ﭼﺮﺍ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﭼﻰ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺪﻩ؟ ﻭﻗﺘﻰ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻴﻦ ﭼﻪ ﺷﻐﻠﻰ ﺭو ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻳﻦ! ﭼﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﺎهیانه ﺑﺮﺍﻯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺍﻳﺪﻩ ﺁﻝ ﺷﻤﺎ ﻻﺯﻣﻪ! ﭼﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺍﻯ! ﭼﻪ ﻣﺎﺷﻴﻨﻰ! ﭼﻪ ﻫﻤﺴﺮﻯ ﺟﻮﺍﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻯ ﺷﻤﺎﺳﺖ!
ﺧﺪﺍ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺷﻤﺎیی که ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭﺕ هستین ﭼﻪ ﺗﺼﻤﻴﻤﻰ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻴﺮد؟
پس از همين ﺣﺎﻻ ﺍﺯ ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭﺗﻰ ﺩﺭﺑﻴﺎﻳﻴﻦ.
ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭو ﻟﻴﺴﺖ ﻛﻨﻴﻦ. ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻫﺎﺷﻮ ﺩﺳﺘﭽﻴﻦ ﻛﻨﻴﻦ.
ﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻫﺪﻓﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﻣﺸﺨﺺ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺑﻼﺗﻜﻠﻴﻔﻰ ﺩﺭمیان و دست به دست هم میدن تا شما رو به اهدافتون نزدیک کنن😊✌️✌️

با ما به آرزو هاتون میرسید 🌹

Ali Mousavi
2017/02/14, 22:44
فقط به او میگویم :
رفتن تو برای من سودمند است ، اما برای خود تو چه سودی دارد؟
🔸من به دیگران میگویم که ببینید که بعضی‌ها موفق نمی‌شوند .
🔸ببینید که اینجا شانسی نیست
🔸ببینید که کار ما زحمت دارد
🔸ببینید که درآمد ما حاصل کار است نه شانس و احتمال
🔸ببینید که اگر می‌خواهید موفق شوید باید افراد محکمی باشید
🔸ببینید که افراد بی‌برنامه و آموزش ندیده موفق نمی‌شوند

🔻رفتن تو برای تجارت من فاکتورهای مهم موفقیت را به بقیه نشان میدهد

🔻اما ...
تو با رفتنت به چه چیزی میرسی ..⁉️
تنها دلیل موفقیت دوام آوردن...

Ali Mousavi
2017/02/14, 22:50
طبق اعلام يك موسسه تحقيقاتي در كانادا، موارد زير ويژگي هاي مشترك افراد موفق است

در يك برگه سفيد، ويژگي هاي زير را بنويسيد و هر كدام كه با شما سازگار تر است تيك بزنيد

هر چه قدر از اين ويژگي هاي مثبت بيشتر به سمت ويژگي هاي منفي متمايل باشيد، از مسير موفقيت و نيل به اهداف خود دورتر هستيد:

١- از ديگران تعريف و تمجيد ميكنيد يا دائما انتقاد ميكنيد؟

٢- بيشتر قدرداني و تشكر ميكنيد يا حس حق به جانب داريد؟

٣- بخشش و گذشت داريد يا موضوعي به مدت طولاني در دل شما مي ماند؟

٤- مسئوليت شكست را ميپذيريد يا ديگران را به خاطر ناكامي هاي خود سرزنش ميكنيد؟

٥- هر روز ساعتي را مطالعه ميكنيد يا فقط تلوزيون تماشا ميكنيد؟

٦- درباره آينده صحبت ميكنيد يا هميشه از شرايط بد گله مي كنيد؟

٧- عادت به نوشتن وقايع داريد يا به ذهن مي سپاريد؟

٨- برنامه هاي شما از پيش مشخص است يا برنامه خاصي نداريد؟

٩- ديگران از شما چيزهايي ياد ميگيرند يا با شما وقتشان تلف مي شود؟

١٠- داراي يك ليست اهداف كوتاه مدت هستيد يا معتقيد در اين مملكت امكان پذير نيست؟!

١١-فكر مي كنيد خيلي نياز به آموزش داريد يا معتقديد تقريبا همه چيزهايي كه لازم است مي دانيد؟

١٢-سخت كوش هستيد يا معتقديد دنيا ارزش سخت كوشي ندارد؟

Ali Mousavi
2017/02/14, 23:05
🔘 اگر میخواهید به شما بگویم که
یک جوان در زندگی چقدر پیشرفت خواهد کرد
🔘 به من بگویید عصر و غروبش را به چه می گذراند

🔘 اکثر مردم فکر میکنند که پیشرفت جوانان به این بستگی دارد
که ساعات کار خود را چگونه میگذرانند
اما نحوه ی گذران ساعات بیکاری، شاخص بهتری است

🔘 ساعت استراحت، باید برای چیزی فراتر از بیکاری صرف شود

🔘 برای رشد کردن و آماده شدن برای پذیرش مسئولیت های بزرگتر
جوانانی که منتظر میمانند تا مسئولیت بزرگتر به سراغشان بیاید
و سپس برای آن آماده شوند، در بهترین حالت، فقط شغل خود را حفظ میکنند.

برتی چارلز فوربس 🗣

Ali Mousavi
2017/02/14, 23:09
سه جمله برای دستیابی به موفقیت:
1) بیشتر از دیگران بدان،
2) بیشتر از دیگران کار کن،
3) کمتر از دیگران توقع داشته باش.

منتسب به ویلیام شکسپیر

Ali Mousavi
2017/02/14, 23:44
💫انگيزه بالا :
انگيزه قوی در واقع سوخت حركت ما در طول مسير موفقيت هست كه مانع توقف ما در مسير ميشود. اين انگيزه به ما اين اطمينان را ميدهد كه حتما تمام كارها را انجام خواهيم داد.

💫 به خود متكی بودن :
بايد مسئوليت همه چيز را بپذيريم و به خودمان متكی باشيم.

💫اراده قوی :
به جای اينكه فعاليتهامان را به تعويق بندازيم ، به استقبال آنها بريم و آنها را انجام بدهیم اگر اراده كنيم ، هر چيزی كه بخواهيم را بدست مياوریم .

💫صبر و شكيبايی :
هميشه و در هر موقعيتی صبور باشيم حتی در مواقع شكست و ناكامی .

💫صداقت :
صداقت به ما شخصيت والايی ميبخشد و باعث اعتبار ويژه ی شما ميشود اين ويژگی را در شخصيت تان پرورش بدهید
به جمع ما بپیوندید🌺

Ali Mousavi
2017/02/15, 00:01
❌ دنبال نكردن آرزوها تنها مخفى كردن خود در عذر و بهانه است تا اين حقيقت را كه پيشرفت نمى كنيم ، رشد نمى كنيم و در زندگى اقدامى نمى كنيم را بپوشانيم❌

آرزوها يا خواسته ها چيزى نيستند كه آنها را پيدا يا كشف كنيم.
خواسته و آرزو ها درحال حاضر وجود دارند ، آن را در خودتان جستجو كنيد .

اگر روزى يك قدم برداريد ، بعد از ١ سال ٣٦٥ قدم برداشته ايد و قطعا به خيلى از آرزوهايتان رسيده ايد.

Ali Mousavi
2017/02/15, 00:49
3 راه برای تقویت قدرت باور

✍۱ - فقط به موفقیت فکر کنید نه به شکست.

🔸همیشه بگوئید من برنده خواهم شد. هنگام رقابت با دیگران به خود بگوئید " من از بهترینها هستم ".

🔸فکر کردن به موفقیت ذهن شما را عادت می دهد تا برنامه هایی طراحی کنید که منجر به موفقیت می شوند و فکر شکست دقیقا بر عکس عمل می کند.

✍۲ - مرتبا به خود یاد آوری کنید که شما از آنچه که فکر می کنید بهتر هستید.

🔸افراد موفق از آسمان نیامده اند. برای موفقیت نیازی به نبوغ خارق العاده نیست. هیچ چیز اسرارآمیزی هم در مورد آن وجود ندارد. به شانس هم ربطی نداره.
🔸افراد موفق، جماعت عادی هستند که فقط باور به خویشتن و اعتقاد به اعمال خویش را در خود پرورش داده اند.

🔸هرگز تحت هیچ شرایطی خودتان را به بهای اندکی نفروشید.

✍۳ - باورهای بزرگ داشته باشید.

🔸میزان موفقیت شما، بستگی به میزان اعتقادتون داره. با اهداف کوچک، انتظار دستاوردهای بزرگ نداشته باشید. به اهداف بزرگ فکر کنید تا به نتیجه های بزرگ برسید.

🔸فقط آن چیزی را در ذهنتان راه بدهید که دوست دارید اتفاق بیافتد!

Ali Mousavi
2017/02/15, 01:32
1) ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺷﮑﺴﺖ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﮕﻮﺋﯿﺪ ﻣﻦ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺷﺪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﮕﻮﺋﯿﺪ " ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﻬﺘﺮﯾﻨﻬﺎ ﻫﺴﺘﻢ " ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺫﻫﻦ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﻫﺎﯾﯽ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﻓﮑﺮ ﺷﮑﺴﺖ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺑﺮ ﻋﮑﺲ ﻋﻤﻞ ﻣﯽﮐﻨﺪ.

2) ﻣﺮﺗﺒﺎ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﯾﺎﺩ ﺁﻭﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻬﺘﺮ ﻫﺴﺘﯿﺪ
ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﻮﻓﻖ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ ﺍﻧﺪ. ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﻧﺒﻮﻍ ﺧﺎﺭﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺍﺳﺮﺍﺭﺁﻣﯿﺰﯼ ﻫﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺁﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺑﻪ ﺷﺎﻧﺲ ﻫﻢ ﺭﺑﻄﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﻮﻓﻖ ﺟﻤﺎﻋﺖ ﻋﺎﺩﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺎﻭﺭ ﺑﻪ ﺧﻮﯾﺸﺘﻦ ﻭ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩ ﺑﻪ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺧﻮﯾﺶ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻮﺩ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ

3) ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺷﻤﺎ، ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺗﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﮐﻮﭼﮏ ، ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺳﺘﺎﻭﺭﺩﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﺑﻪ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺑﺰﺭﮒ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺮﺳﯿﺪ.
ﻓﻘﻂ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺫﻫﻨﺘﺎﻥ ﺭﺍﻩ ﺑﺪﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﯿﺎﻓﺘﺪ .

Ali Mousavi
2017/02/18, 17:19
اقدام به بازاریابی محصولات فریبنده

اگر می‌خواهید یه سواری تفریحی داشته باشید به یک شهر بازی بروید. روی ترن هوایی شرکت‌هایی که محصولات بی ارزش و بی کیفیت را بازاریابی می‌کنند سوار نشوید زیرا در ابتدا خیلی بالا و پایین می‌روید اما به زودی با مخ به زمین می خورید. تاریخچه بازاریابی چند سطحی پر بوده از شرکت‌هایی که تمام خط تولید خود رو به محصولات آشغال اختصاص داده‌اند اما موفق نبوده‌اند. برای شروع بهتر است بازاریاب‌ها برای اینکه بتوانند بهتر کار کنند شرکت‌هایی را انتخاب کنند که محصولات با کیفیت و پر مصرف با کارایی منحصر به فرد دارند و در دنیای واقعی، بازار بین مشتریان دارند.

Ali Mousavi
2017/02/18, 17:20
🔻پرزنت + فالو + ثبت جایگاه + جو دادن + جو دادن + خرید + خرید + شبکه سازی + آموزش = ریزش

📈 اساس کار تیم هایی که نسبت به تیم ‌های بالا که مثال زدیم دیرتر رشد میکنن اما رشدشون دائمی هستش👇

🔻پرزنت + فالو + آموزش + آموزش + تست آموزش ها + ثبت جایگاه + مشتری یابی + خرید + آموزش + شبکه سازی = رشد دائم

Ali Mousavi
2017/02/19, 01:08
مطالعه ای که در دانشگاه پرینستون انجام شده نشان می دهد افراد ظرف چند میلی ثانیه از اولین برخورد خود با یک نفر در مورد قابل اعتماد بودن ، دوست داشتنی بودن و توانایی های او قضاوت می کنند . چنین قضاوت های شتاب زده ای اصولاً نکته ی مثبتی تلقی نمی شوند اما خبر خوب این است که با استفاده از چند قدم ساده ، نه تنها می توانید تأثیر اولین برخورد خود بر دیگران را بهبود ببخشید ، بلکه در این زمان نسبتاً کوتاه قادر خواهید بود رابطه ای معنادار با آنها برقرار کنید که در آینده ممکن است به یک رابطه ی کسب و کاری بدل شود. در ادامه چند قدم ساده برای برقراری ارتباط مؤثر با دیگران را از نظر خواهید گذراند :

🔸1. لبخند بزنید
🔸2. ارتباط چشمی برقرار کنید
🔸3. با خودتان حرف نزنید
🔸4. خودتان باشید
🔸5. چیزی بپرسید
🔸6. نام طرف مقابل خودتان را به خاطر بسپارید
🔸7. ارتباطتان را حفظ کنید

Ali Mousavi
2017/02/19, 01:10
1) تعریف ما از موفقیت
2) هدفی که انتخاب کرديم
3) انگیزه‌ای که داريم
4) تلاشی که می‌کنیم

باهم یکی نباشند نتیجه می‌شود:

سردرگمی و تلاش‌های نافرجام.

اهدافتون دست یافتنی و روشن

Ali Mousavi
2017/02/19, 01:21
تا ﺣﺎﻻ ﺷﺪﻩ ﻛﻪ ﺍﺯﺗﻮﻥ ﺑﭙﺮﺳﻦ ﭼﺎی میخوری ﻳﺎ ﻗﻬﻮﻩ ؟ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﯽ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﭘﺮﺗﻘﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻯ ﻳﺎ ﻧﺎﺭﻧﮕﻰ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﺑﺮﺍﻯ ﺷﺎﻡ ﻛﺠﺎ ﺑﺮﻳﻢ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
ﺑﭙﺮﺳﻦ: ﭼﻪ ﻓﺼﻠﻰ ﺭو ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻯ؟ ﺑﮕﻴﻦ: ﻓﺮﻗﻰ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ
هيچ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﭼﺮﺍ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﭼﻴﺰﻯ ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﻓﺮﻕ کنه ﻳﺎ ﻧﻜﻨﻪ؟

ﻭﻗﺘﻰ ﺑﺮﺍﻯ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭته ﻭ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﻧﺪﺍﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭو ﻣﺤﻜﻢ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻛﻨﻴﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﺍﻯ ﺩﻧﻴﺎ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﻓﺮﻕ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﺻﻼ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻳﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﻳﻦ؟

⚠️وقتی ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻧﻤﻰ ﺩﻭﻧﻴﻦ ﭼﻰ ﻣﻰ ﺧﻮﺍین ﭼﺮﺍ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﺑﺪﻭﻧﻪ ﭼﻰ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺪﻩ؟ ﻭﻗﺘﻰ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻴﻦ ﭼﻪ ﺷﻐﻠﻰ ﺭو ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻳﻦ! ﭼﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﺎهیانه ﺑﺮﺍﻯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺍﻳﺪﻩ ﺁﻝ ﺷﻤﺎ ﻻﺯﻣﻪ! ﭼﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺍﻯ! ﭼﻪ ﻣﺎﺷﻴﻨﻰ! ﭼﻪ ﻫﻤﺴﺮﻯ ﺟﻮﺍﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻯ ﺷﻤﺎﺳﺖ!
ﺧﺪﺍ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺷﻤﺎیی که ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭﺕ هستین ﭼﻪ ﺗﺼﻤﻴﻤﻰ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﮕﻴﺮد؟
پس از همين ﺣﺎﻻ ﺍﺯ ﺑﻰ ﺗﻔﺎﻭﺗﻰ ﺩﺭﺑﻴﺎﻳﻴﻦ.
ﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭو ﻟﻴﺴﺖ ﻛﻨﻴﻦ. ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻫﺎﺷﻮ ﺩﺳﺘﭽﻴﻦ ﻛﻨﻴﻦ.
ﻭﻗﺘﻰ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻫﺪﻓﺘﻮﻥ ﺭﺍ ﻣﺸﺨﺺ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﺩﻧﻴﺎ ﻭ ﻛﺎﺋﻨﺎﺕ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺑﻼﺗﻜﻠﻴﻔﻰ ﺩﺭمیان و دست به دست هم میدن تا شما رو به اهدافتون نزدیک کنن

Ali Mousavi
2017/02/19, 22:03
1) خود باوری
2) بزرگ اندیشی
3) مخاطره پذیری
4) پذیرش هزینه موفقیت
5) تلاش مداوم و سخت کوشی
6) پشتکار
7) تمرکز روی اهداف
8) استفاده از فرصت ها
9) توانایی انطباق با تغییر
10) عمل گرایی

🔻هر کدوم از موارد بالا میتونه مبحث یک جلسه ی مهم باشه

Ali Mousavi
2017/02/19, 22:39
✔️"براي دستيابي به موفقيت، بايد بر روي اهداف مشخصِ مكتوب، متمركز شد."

1) ميم اول وجود اهداف "مشخص" بجاي رؤياهاي مبهم است. اتفاقاً در اينجا جزئيات بسيار مهم هستند. مثلا موفقيت مالي يعني داشتن چه چيزي و دقيقا با چه مشخصاتي !

2) ميم دوم "متمركز" شدن است يعني چشم بر نداشتن از روي هدف و نديدن تمام موانع، نشنيدن تمامِ نمي شودها و خواستنِ تمام خواستني ها! قدرتِ خواست را دست كم نگيريد.

3) ميم سوم "مكتوب" كردن و نوشتن هدف و قراردادن آن در معرض ديد است. معجزه نوشتن را از ياد نبريد. خدا هم در قرآن به قلم سوگند خورده است و به آنچه مي نويسد.

Ali Mousavi
2017/02/19, 23:07
🔍قبل از برگزاری جلسات دعوت ،از خصوصیات اخلاقی فرد دعوت شده آگاهی پیدا کنید .

🖊اگر دوستی که قرار است شما فعالیت خود را برای او توضیح دهید فردی دقیق و وسواسی است .سوالاتی که خواهد پرسید را تهیه کنید .خود را به جای او قرار دهید و به سوالهای احتمالی او پاسخ دهید .

🔦 شاید دوست شما برایش مهم باشد که شما کار را کجا برای او توضیح میدهید و یا براش حضور در یک مکان شلوغ و پر رفت و آمد گیج کننده باشد . مطمئن شوید او در چه مکانی و چه شرایطی مناسب تر میتواند به سخنان شما توجه کند و تمام حواسش را معطوف شما نماید .

🎭 هرگز در جلسات معارفه به گونه ای رفتار نکنید که دوست شما احساس بیگانگی کند .

👺 بعضی از افراد گمان میکنن الان وقت آن است که دوستم متوجه تغییرات من شود و بفهمد در این مدت من چقدر از نظر شخصیتی رشد کرده ام .

👽این مهم است که دوست شما مرز بین روابط دوستی و کار را متوجه شود اما این مسئله به این معنا نیست که احساس کند با فرد جدیدی مواجه است که تا کنون چنین شخصیتی از او ندیده است .

📌 پس متعادل رفتار کنید تا دوست شما در جلسه احساس امنیت آشنایی با شما را داشته باشد .

Ali Mousavi
2017/02/19, 23:12
1- نود روز (سه ماه) برنامه فعالیت کاری تنظیم نمایید .
2- هدف داشته باشید و آنها را بنویسید .
3- خودتان محصولات کمپانی را استفاده نمایید .
4- متخصص محصولات و کمپانی باشید که برای آن کار می کنید .
5- اثرات هرگونه رویدادهای منطقه ای ، ملی و محلی را بر روی مجموعه خود مد نظر داشته باشید .
6- هرگونه تماسی را برای مجموعه خود مد نظر داشته باشید .
7- هرروز افراد جدیدی را برای مجموعه در نظر بگیرید .
8- به طور منظم با بالاسری و زیرمجموعه های خود در تماس باشید .
9- ایفاکننده عالی ترین نقش در مجموعه خود باشید .
10- شخصا هر ماه با افراد جدید تماس برقرار نمایید .
11- هرماه لیدرهای خود را توسعه دهید .
12- مصر و مقاوم باشید .
13- به این کار به چشم یک تجارت بنگرید و نه یک سرگرمی .
14- با افرادی که شایستگی این کار را دارند کار کنید .
15- آنچه را که برایش بازاریابی می کنید بشناسید .
16- از موفقیت ها تجلیل کنید .
17- زمانی که به موفقیتی دست می یابید در باد آن نخوابید .
18- به تجارت خود و صنعت ما ایمان داشته باشید .
19- همیشه به دنبال یادگیری باشید .
20- در سمینارهای آموزشی شرکت کنید .

Ali Mousavi
2017/02/19, 23:44
❇️ اصلی جالبی وجود دارد به نام 20:80. این اصل با تقریب خوبی هم در زندگی شخصی حاکم است و هم در سازمان و هم در عرصه کشورداری به کار می آید. در اصل یکی از اصول تفکر استراتژيک همین قاعده بیست هشتاد است.

🔳⭕️ منطق این اصل اینست:
🔸20% از محصولات یا خدمات شما، 80% از سود شمارا رقم می‌زنند.
🔹80% از شکایات مشتریان شما ناشی از 20% اشکالات، نشأت میگید.
🔸20% از تلاش و زمان شما، 80% نتایج مورد انتظار شمارا ایجاد می‌نماید.
🔹80% علت نزول بهره‌وری کسب‌وکار شما، ناشی از 20% دلایل ناکارآمدی است.
🔸20% کارکنان سازمان شما مسئول 80% از خروجی‌ها و نتایج کار سازمان شما هستند.
🔹80% از رفاه اجتماعی، ناشی از 20% پروژه های عمرانی و توسعه ای کشور شماست.
🔸20% کشورهای جهان برای ما 80% منافع ملی را ایجاد می کنند.

💠 اغلب افراد/مدیران/حاکمانی را مشاهده می کنید که ظاهراً در تمام طول روز مشغول فعالیت هستند اما دستاوردهای بسیار اندکی دارند. آنها مشغول انجام کارهایی هستند که ارزش پایینی دارند و در انجام یکی دو کاری که واقعاً می تواند در زندگی شخصی/سازمان/کشوری که به آن مشغولند تحول ایجاد کند تنبلی می کنند. به همین دلیل باید قاطعانه از انجام کارهایی که جزء 80 درصد کم ارزش هستند خودداری کنید آن هم هنگامی که کارهایی که جزء 20 درصد ارزشمند هستند معوق مانده اند.

🔳⭕️ کاربرد:
🔹قبل از شروع هر کاری از خودتان بپرسید آیا این کار جزء 20 درصد بالاست یا 80 درصد پایین؟
🔸با دانستن اصل 80:20 می‌توانید بر آنچه باعث کسب موفقیت در ارتباط با مشتریان می‌گردد، تمرکز نمایید
🔹به کسب‌وکار خود نگاه بیاندازید و روی 20% از محصولاتی که 80% سود شمارا به وجود می‌آورند، تمرکز نمایید
🔸به کشورهای جهان نگاه کنید و بگویید آن 20% کشوری که باید روی آن ها متمرکز شوم چیست؟

🔳⭕️ پرسش پایانی: چرا تمام‌وقت کار می‌کنید درحالی‌که می‌توانید تنها 20% از زمان خود را به کار اختصاص داده و به 80% سود دست‌یابید و سپس باقیمانده زمان خود را به تفریح در کنار ساحل و تماشای غروب آفتاب بگذرانید.

Ali Mousavi
2017/02/24, 14:37
دو چرخ اصلی نتورک،آموزش و مشاوره هست
زمان رو از دست نده سازمانت رو بساز

❌بلاک کردن اطلاعت کار لیدر حرفه ای نیست

☝️یک رهبر رو به جانشینش میشناسن

🔰اگه سازمانتو تنها بذاری روبه رشد میره؟

✅ آره؟ ❌نه؟

⛔️جواب این سوال حرفه ای بودنت رو مشخص میکنه👍

یه لیدر حرفه ای فن و فوت کار رو جونم و دلم به سازمان یاد میده🌹

Ali Mousavi
2017/02/24, 14:44
نتورک تجارت و بیزینس یک ساله نیست
این تجارت به سه تا سیکل تقسیم بندی میشه:

6 ماه اول صرفا کسب تجربه.
6 ماه دوم کسب درآمدی که باهاش بشه امرار معاش کرد.
6 ماه سوم تیک زدن اولین ویژن مالی.

نکته: این دوره ها با توجه به تجربه و استعداد و پتانسیل شما، تیم بالاسرتون و شرکتتون متفاوت هست.
واسه یکی دوره هاش 4 ماهه است،
واسه یکی ممکنه 1 ساله باشه
اما چیزی که مهمه کمتر کسی تو نتورک هست که تو سال اولش به درآمد آنچنانی رسیده باشه اما وجود دارند.

دوست من اولین و مهمترین توصیه برای موفقیت تو در نتورک مارکتینگ یک جمله هست:

💎 هرگز تسلیم نشو ...

Ali Mousavi
2017/03/04, 18:07
🔰برای رشد کردن در سیستم نتورک مارکتینگ نباید زور به کار ببندید

🔰بچه به دنیا آوردن کاری نداره بزرگ کردنش مهمه

🔰ورودی گرفتن کاری نداره
نگه داشتن ، اطلاعات دادن ، رشد دادن،
لیدر کردنش مهمه

✅ کسی که دنبال رشد داخل نتورکه اول خودش رو باید رشد بده

✅ اگه به یک سامورایی 10 روز فرصت بدن واسه قطع یک درخت 6 روز تبرش رو تیز میکنه

✅ عجله نکن اصولی کار کن

Ali Mousavi
2017/03/04, 18:19
عکس‌العمل آدم‌ها قبل ازبالا رفتن از کوه:

گروه اول (۹۹٪): اون بالا چقدر ترسناکه، بهتره بی‌خیال شیم و بالا نریم.

گروه دوم (۱٪): اون بالا چقدر ترسناکه، ولی واقعا زیباست. بهتره بریم بالا و قله رو فتح کنیم.

فرق آدم‌های موفق با افراد معمولی اینه که: آدم‌های موفق به سمت ترس‌هاشون حرکت میکنند و آدم‌های معمولی از ترس‌هاشون فرار میکنن.

Ali Mousavi
2017/03/04, 18:20
قانون: یک. نه. نود

وقتی یک موجی وارد یک کشور میشه، مردم به سه دسته تبدیل میشوند:

1) دسته اول که همون 1% هستن با موج همراه و همسو میشن و اونو قبول میکنن و سود بسیار زیادی میبرن. این دسته افراد، ریسک پذیر هستن که همیشه موفقیت های چشم گیری دارند.

2) دسته دوم اون 9% افراد به اصطلاح زرنگ جامعه هستند که صبر میکنن ببینن آیا اون 1% سود میکنن یا نه؟؟؟ این افراد سود کمتری نسبت به اون 1% دارند. این افراد در کل افرادی هستند که ریسک های بزرگی نمیکنن و البته که سودهای کلانی هم نمیتونن ببرن.

3) و اما دسته سوم، اون 90% مابقی جامعه هستند که موج میاد از روشون رد میشه و لهشون میکنه؛ این افراد اگر ضرر نکنند، هیچ سودی نصیبشون نمیشه. این افراد اصلا ریسک پذیر نیستن و افراد عادی جامعه رو تشکیل میدن که همیشه از زندگی ناراضی هستن و همیشه غبطه کارهایی که میتونستن انجام بدن اما ندادن رو میخورن.

شما جزء کدوم دسته میخواهید باشید؟

Ali Mousavi
2017/03/04, 18:21
📄 پرزنت به معنای هدیه است؛ یعنی وقتی شخصی را پرزنت می‌کنی داری به عزیزی هدیه‌ای تقدیم می‌کنی.

📄 مهمترین سرمایه شما در پرزنت، اعتماد به نفس و خودباوری است.

📄 پرزنت یک جاده دو طرفه است، تو خوب پرزنت می‌کنی و او خوب گوش می‌دهد.

📄 پرزنتور باید بر روی حرکات بدن خود کنترل کامل داشته باشد و ایجاد حس آرامش کند.

📄 هنگام پرزنت، شما باور و یقین خود را پرزنت می‌کنید.

📄 متبسم باشید، اما شخصیت قاطعی داشته باشید، حتی گاهی میتوانید نه بگویید.

salamroya
2019/10/20, 10:30
سلام دوستان . قسمتی از سایت من در مورد بازاریابی شبکه ای و موفقیت در این صنعت می باشد . فایل های ص.تی با کیفیتدر آم قرار دادم . لطفا به سایت من سر بزنید و نظر خورتون را در مورد محتوای فایلها در زیرپست قرار دهید تا بتوانم کیفیت فایل های صوتی راافزایش هم . ممنونم
نمونه ای از مقالات را قرار می دهم . لطفا نظر هید
بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ چیست ؟
(https://salamroya.ir/why-start-a-network-marketing/)اصول دعوت در بازاریابی شبکه ای چیست ؟
(https://salamroya.ir/%d8%a7%d8%b5%d9%88%d9%84-%d8%af%d8%b9%d9%88%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%d b%8c-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87-%d8%a7%db%8c/)اصول پرزنت در بازاریابی شبکه ای چیست؟
(https://salamroya.ir/what-are-the-principles-of-network-marketing/)

alirezayosefian
2022/06/12, 14:18
سلام و درود
نظر بسیاری از افراد بر این است که در خرید اینترنتی باید از تجربیات دیگران استفاده کرد. به خبر گذاری واضح مقایسه فروشگاه های اینترنتی مسیر خرید را برای شما میا می کند. برای این منظور از این (https://vazeh.com/n16039967/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B4-1401) صفحه بازدید نمایید.

ostadsinosi
2022/07/13, 18:31
تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ:

با وجود افزای قیمت روزمره در انواع و اقسام لوازم بخصوص لوازم برقی یا صوتی و تصویری، خرید مجدد آن ها در صورت خراب شدن، کاری بسیار دشوار میباشد. تعمیر تلویزیون سامسونگ (https://service-samsung.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af/) یکی از وظایف نمایندگی ما میباشد که آن را به صورت کاملا تخصصی انجام میدهد. تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ کار هرکسی نبوده و نیاز به مهارت و همچنین تجربه بالایی دارد. شما همراهان گرامی میتوانید با مراجعه به سایت ما که نشانی آن در ادامه قرار خواهد گرفت، از بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ (https://service-samsung.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af/) بهره مند شوید.

pildarco
2022/07/15, 22:53
دو اصل مهم در استارت بازاریابی شبکه ای که بنظرم مهم تر از همه است اینه :

۱- چگونگی استارت زدن کار
۲- چگونگی ایجاد شبکه

اگر بتونیم استارت زدن را قبل از انجام بارها و بار ها ترسیم کنیم و مسیر سفر مشتری (https://pildar.ir) و قلابهای مسیر رو ترسیم کنیم ، میتونیم بهترین شکل استارت زدن رو تجربه کنیم
اگر بتونیم بهترین های بیزینس خودمون رو کشف کنیم ، به نحوی درگیر کار خودمون بکنیم میتونیم شبکه رو راحت تر ایجاد کنیم .
منبع : صفحه اصلی • پیلدار - بزرگترین گروه مشاوره مارکتینگ ، تبلیغات (https://pildar.ir)

ostadsinosi
2022/07/24, 12:26
پچ کورد شبکه:

اگر در حوزه آیتی و شبکه فعالیت داشته باشید یا حداقل یک آشنایی سطحی با کامپویتر داشته باشید، قطعا اسم پچ کورد شبکه (https://deltashabake.ir/%d9%be%da%86-%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87/) به گوشتان خورده است. پچ کورد شبکه نوعی کابل شبکه میباشد که برای اتصال اینترنت و همچنین اتصال چند سیتم به یکدیگر کاربرد دارد. فروشگاه اینترنتی دلتا شبکه این افتخار را دارد که خرید انواع پچ کورد شبکه (https://deltashabake.ir/%d9%be%da%86-%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87/) را برای شما به آسانترین روش ممکن انجام دهد. همچنین دلتا شبکه مقالات آموزش بسیار زیادی در ارتباط با حوزه شبکه و اینترنت و همچنینی اقلام و تجهیزات اینترنتی برای شما مخاطبان گرامی تهیه دیده است. اگر قصد خرید پچ کورد شبکه را دارید و یا می‌خواهید از قیت روز آن با خبر باشید، دلتا شبکه بهترین انتخاب است. گروه و تیم پشتیبانی ما بی صبرانه منتظر پاسخ به سوالات شما عزیزان است.

alirezayosefian
2022/11/08, 12:55
فرش آشپزخانه

یکی از زیباترین اجزاء هر آشپزخانه ایرانی که از زمان های قدیم تا به امروز همواره کاربرد خود را حفظ کرده و بسیار مورد توجه است فرش آشپزخانه (https://hyperfarsh.com/product-category/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/) می باشد. فرش آشپزخانه علاوه بر این که کفپوش زیبا هستند و جلوه بصری فوق العاده ای به بیننده می دهند موجب آسایش و راحتی کدبانوی منزل شما را نیز فراهم می کنند. چرا که هنوز هم در بسیاری از خانه های ایرانی هستند بانوانی که ترجیح می دهند به جای استفاده از میز و صندلی برای انجام امور آشپزخانه از نشستن بر روی فرش گرم و نرم لذت ببرد و با خیال راحت به امور آشپزخانه و آشپزی رسیدگی کنند.

فرش جدید ۱۴۰۱

زیبایی فرش های ایرانی همواره و در همه ی زمان ها زبانزد عام و خاص بوده است. اصالتی که فرش جدید (https://hyperfarsh.com/%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b1%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af/) ایرانی دارد، یک اصالت ناب و تکرار نشدنی است. فرش ایرانی، یک اثر هنری بی بدیل است که با طرح، رنگ و نقوش چشم نوازی که دارد، تکه ای از بهشت را در خانه می نمایاند. این آفریده ی ماندگار، با گذر زمان زیبا و زیباتر شده و بر ارزش آن افزوده می شود. ایران و بافنده ی ایرانی، تا به امروز نام و سابقه ی خود را در زمینه ی هنر فرش بافی حفظ کرده است. نام فرش ایرانی، نه تنها در خود این مرزوبوم، بلکه در سراسر جهان می درخشد.

فرش ها به طور کلی به دودسته ی دستبافت و ماشینی تقسیم می شوند. فرش دستبافت، همان طور که از نامش برمی آید، با ظریف کاری انگشت های بافنده و نور چشم او، در مدت زمانی نسبتاً طولانی، و با الیاف طبیعی به عمل آمده و ارزش بسیار زیادی دارد. اما حکایت فرش ماشینی، حکایتی متفاوت است. فرش ماشینی بسیار مقرون به صرفه و به شدت مشایه فرش های دستباف می باشد.

فرش پتینه
با پیشرفت هنر در همه زمینه ها و با نیاز به فرار از تکرار، اولین تغییر ها همیشه در هنر ها اتفاق می افتد. نقاشی یکی از اولین هنرها بود که پتینه را به صورت جدی تجربه می کرد. نقاشی های حالت ابر و باد و از این دست طرح ها توانسته بود جایگاه خوبی را در بین هنر دوستان قرن ۲۱ باز کند و کم کم این تغییر و تحول فقط توانست جایگاه خوبی پیدا کند که در اکثر هنرها باعث پیدایش آثار نو و بکر شد. از قدیم الایام نیز فرش با تغییر در هنر مخصوصاً نقاشی دستخوش تحولات جدیدی می شد.

فرشهای کهنه دستباف که از قدیم نسل به نسل چرخیده بودند حتی اگر دچار پارگی یا ساییدگی می شدند ارزش بیشتری برای صاحبانشان داشتند. شاید فکر وارد شدن این گونه طراحی به صنعت فرش سالها پیش تر از این خورده باشد، اما اولین بار در فرش ماشینی اعمال شد. اکنون با پیشرفت هنر و وارد شدن این گونه هنر به زندگی روزمره مردم فرش پتینه نیز جایگاه خود را در بین خانواده ها به دست آورده است. بسیاری از مردم دنبال فرصتی هستند که دکوراسیونهای تکراری که سالهای زیادی با آن سر کردن را کنار گذاشته و به سمت دنیای جدید و مدرن بروند. برای خرید فرش پتینه (https://hyperfarsh.com/product-category/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86%DB%8C/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%81%D8%B1%D8%B4/%D9%81%D8%B1%D8%B4_%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D9%86%D9%87/) کلیک کنید.

خرید فرش محتشم
خرید فرش محتشم کاشان از دو طریق امکان پذیر است 1- خرید اینترنتی 2- خرید حضوری. در صورتی که مایل هستید خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهید می توانید از طریق نمایندگی های فرش محتشم اقدام کنید. از جمله نمایندگی های فرش محتشم کاشان می توان به هایپر فرش اشاره کرد. شما از طریق سایت هایپر فرش می توانید خرید فرش کاشان را تجربه کنید و فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید از دیگر موارد انتخابی سایز فرش و رنگ فرش می باشد که انتخاب آنها از همین طریق نیز قابل انجام است. برای خرید حضوری نیز که از طریق نمایندگی ها می باشد میتوانید به آدرس اصفهان، خیابان جی، نرسیده به چهارراه اریسون، هایپر فرش الماس کویر مراجعه کنید.

قیمت فرش محتشم
بسیاری از عوامل می تواند بر روی قیمت فرش محتشم تاثیر گذار باشد. برای مثال الیاف فرش اگر از جنس پشم، پلی استر یا bcf باشد قیمت پایین تری دارد اما اگر فرش جنس اکریلیک باشد مسلما کیفیت و قیمت بالاتری نیز دارد. دومین مورد که می تواند بر روی قیمت فرش تاثیر بگذارد شانه و تراکم فرش می باشد هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد قیمت فرش نیز بالاتر می رود و مسلما فرش ۷۰۰ شانه نسبت به فرش های ۱۵۰۰ و ۱۲۰۰ قیمت کمتری دارند. این قیمت کمتر فرشهای با تراکم پایین دلیل بر بی کیفیت بودن این فرش ها نیست بلکه تعداد گره بافته شده در فرش کمتر می باشد. سومین مسئله سایز فرش می باشد فرشهای ۱۲ متری از فرش های ۹ متری و ۶ متری گرانتر می باشد که این یک مسئله حل شده می باشد. از دیگر مواردی که بر روی قیمت فرش محتشم تاثیرگذار است برند فرش می باشد. برخی برندها بر اساس تبلیغاتی که شده و جایگاهی که دارند قیمت هایشان متفاوت میباشد. اما در این بین برند هایی هستند که قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده ای دارند مثلاً فرش قیطران و فرش محتشم (https://hyperfarsh.com/product-brands/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D8%B4%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86/) با اینکه بسیار کیفیت بالایی دارد و جایگاه بسیار خوبی هم دارد اما قیمت فرش هایش مناسب و به صرفه میباشد. در بالای این صفحه میتوانید انواع برندها و قیمت های فرش محتشم را مشاهده و خرید نمایید. هایپر فرش با چندین سال سابقه می تواند تمامی قیمت های موجود در سایت را تضمین نماید.