ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

موضوع: تحصیل در انگلیس

بازدید: 2116   تعداد پاسخ: 5
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0

تحصیل در انگلیس

اخذ ویزای تحصیلی انگستان در تمام مقاطع تحصیلی و در تمام سنین برای متقاضیان امکان پذیر می باشد و اگر سن افراد از ۳۵ سال بالاتر باشد، اخذ ویزای تحصیل در انگلیس با ریسک بالایی مواجه خواهد شد.اما این به آن معنا نیست که اخذ ویزا برای متقاضی امکان ناپذیر گردد؛ بلکه با انتخاب درست و شیوه صحیح ارائه مدارک به سفارت اخذ ویزای تحصیل در انگلیس برای این افراد نیز میسر می شود. (موسسه حقوقی عدالت پارست بهترین راه برای پذیرش دانشگاه های انگلیس و ویزای تحصیلی انگلستان ، اقامت انگلیس ، ویزای انگلیس ، مهاجرت به انگلستان ، اقامت اروپا، اعزام دانشجو به انگلیس ، اقامت دائم ، مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، تحصیل در انگلستان ، ویزای تحصیلی انگلستان را به شما نشان خواهد داد) لازم به ذکر است که کشور انگلستان دارای ۳۴۰۰ دانشگاه و کالج است و دانشگاه ها و کالج های این کشور از رنکینگ بسیار بالایی در سراسر دنیا برخوردار هستند.
    [جهت دیدن لینککنید] ,[جهت دیدن لینککنید]
    0
    از طریق تحصیل در انگلیس میشه اقامت اروپا رو گرفت؟ من توی سایت اقامت اروپا کیمیا سپنتا در مورد کشور های دیگه و راه های دیگه مطالبی خوندم ولی اطلاعاتی در مورد این راه (تحصیل در انگلیس) ندارم
    0
    سلام دوست عزیز بله میشه. از طریق تحصیل در انگلیس میشه اقامت دریافت کرد. بعد از فارغ التحصیلی می تونید دنبال کار بگردید و بعد از یافتن شغل مورد نظرتون میتونید ویزای تحصیلی رو به ویزای کاری تبدیل کنین. تحصیل در کشور انگلیس خیلی مزایا داره. شما میتونید در حین تحصیل هم کار کنید و بخشی از هزینه های تخصیل رو تامین کنید. من یکی از دوستانم رفت انگلیس و بهدش تونست اقامت بگیره. شما می تونید از موسسه های مهاجرتی هم تو این زمینه کمک بگیرید. میتوتنید از این طریق زودتر به هدفتون برسید. دوست من هم از طریق همین موسسات مهاحرتی اقدام کرد و خیلی راصی بود.
    0
    سلام دوستان
    من قصد مهاجرت کاری به انگلیس رو دارم. شما در این مورد هم اطلاعاتی دارید؟
    0
    سلام
    میتونید از موسسه رویال مهاجرت کمک بگیرید.
    0
    سلام دوستان من یه موسسه ای رو جدیدا پیدا کردم که مشاوره های خوبی میدن واسه مهاجرت. میتونید به موسسه cafemohajerat یه سر بزنید و کارای مهاجرتتون رو انجام بدین.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری موضوع

اشتراک گذاری موضوع